Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מרכיבים צינור הדראולי של הגה כח? (BMW)

amosbmw
שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שצינור אחד במערכת ההגה כח התחיל לנזול, החלטתי להחליף את כל הצינורות ואת המיכל למקוריים חדשים.

את צינור הלחץ הגבוה חיברתי בהצלחה, אולם לצערי הצינור שמחבר בין המיכל למשאבה לא מגיע מורכב.

לאחר שעה של קללות הבנתי שלא ניתן להכניס את הבורג החלול (banjo bolt) לתוך הצינור, שהוא הרבה יותר צר, ללא ציוד מיוחד. כנ"ל לגבי חיבור הקצה השני של הצינור למיכל. ניסיתי לחמם את הבורג, לחתוך מעט את קצה הצינור, למרוח אותו בסבון כלים, ושום דבר לא עזר.

האם ניתן להרכיב אותם אחד לשני בציוד הנמצא בכל מוסך, או צריך לגשת לבית מלאכה מיוחד? יש כזה באיזור ירושלים?

תודה לעוזרים.

banjo.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\

לאחר שצינור אחד במערכת ההגה כח התחיל לנזול, החלטתי להחליף את כל הצינורות ואת המיכל למקוריים חדשים.

את צינור הלחץ הגבוה חיברתי בהצלחה, אולם לצערי הצינור שמחבר בין המיכל למשאבה לא מגיע מורכב.

לאחר שעה של קללות הבנתי שלא ניתן להכניס את הבורג החלול (banjo bolt) לתוך הצינור, שהוא הרבה יותר צר, ללא ציוד מיוחד. כנ"ל לגבי חיבור הקצה השני של הצינור למיכל. ניסיתי לחמם את הבורג, לחתוך מעט את קצה הצינור, למרוח אותו בסבון כלים, ושום דבר לא עזר.

האם ניתן להרכיב אותם אחד לשני בציוד הנמצא בכל מוסך, או צריך לגשת לבית מלאכה מיוחד? יש כזה באיזור ירושלים?

תודה לעוזרים.[/q הצינור שמופיע בתמונה ניראה לי לא מקורי,לא במידה,אולי אוניברסלי.חשוב מאוד שהצינור יהיה יעודי לשמן הגה.צינור אוניברסלי שנימכר בחנויות חלקי רכב,לא עומד בשמן הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור מקורי של BMW הוזמן על פי מק"ט.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תיגש עים הצינור והניפל לחברה המספקת ותבקש שיחברו בנהם.(ניראה לי עשו כאן איזה קומבינה)הצינור שבתמונה מחוזק ואינו ניתן להרחבה.והכיתוב עליו ניראה לי מוכר מחנויות חלקי רכב.או חכה לתגובות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור שבתמונה לא נראה כמו צינור הידראולי. צינורות הידראולים לרוב יהיה "צינורות עטופים", אך אם אתה בטוח שהמק"ט נכון מי אני שאתווכח. המחברים צריכים להיות לחוצים עליהם בלחיצה תקנית בפרס.

גש לטכנו צינור ביצחק שדה (או חנויות דומות) שיכינו לך צינור תקני שמתאים להידראוליקה. נראה לי מוזר שצינור מקורי הגיע ככה ללא החיבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה גם אני חושב שאולי הזמינו לפי מק"ט, אבל סיפקו את הצינור שהיה להם בראש הערימה.

אם החלק שקנית אינו סגור בפלסטיק עם הדפסה של יצרן הרכב, אינך יכול לדעת אם הוא מקורי. הקניה בסוכנות הרכב אינה מבטיחה דבר.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, שים לב לכיתוב על הצינור, לדעתי רשום שם BMW, כך שהצינור אכן מקורי, אבל אולי לא סיפקו את הצינור הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתה גם בנדים?שני הצינורות (קו יניקה,וקו חזרה,למיכל שמן).לא חייב קצוות לחוצים כמו בצינורות קו לחץ.התאמה טובה עים בנד זה מספיק.מה שחשוב שוב,שהצינור יעודי לשמן הגה,ושלא יכנס אויר לקו יניקה,אחרת יהיה לך רעש בהגה.(חשבתי אולי הרכבתה את הצינור העבה,(קו יניקה)על היציאה (קו חזרה צינור דק)וזה ניכנס ממש קל)).מחכים לעידקון.הצינור הדק ניראה לי מתאים בול לקו חזרה(הפתח הצר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור המקורי אכן מגיע כך, אך מסתבר שטעיתי במק"ט בזמן ההזמנה והזמנתי את הדק במקום העבה.

ספק החלקים נמצא בקולורדו - כך שלקפוץ לשם זאת לא ממש אופציה.

בדיקה קלה בדפי זהב העלתה שם של בית עסק לצינורות לחץ בירושלים - שם רכשתי צינור מתאים, לא מקורי, שנראה כמו שאתם מתארים.

הרכבתי והכל בא על מקומו בשלום.

תודה לעוזרים.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...