Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנסיונכם.. נהג + תינוק = חובה אוטומט?

wwave
שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתי ואני נוהגים בידני ומעדיפים גיר כזה מהרבה סיבות.

עכשיו שהחלפת הרכב על הפרק ויש ילד בדרך, עלתה השאלה האם ההתעסקות עם גיר ידני בזמן נהיגה היא מעמסה מיותרת ומסוכנת, כשיש תינוק ברכב. אשמח אם תשתפו מנסיונכם בנושא.

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את זה כחוק ברזל:

לא מתייחסים לילד בזמן נהיגה. זה לא משנה אם הוא בוכה, צוחק, חרבן, עושה קולות של מנוע V8, בזמן נהיגה תתרכז בנהיגה.

היה המקרה ויש צורך להתייחס / לעזור לילד , אז מוצאים מקום בטוח לעצור בו (שוליים של הכביש הן לא מקום בטוח) ורק אז

ניגשים לילד למתן טיפול כל שהוא. בזמן הנהיגה הוא פשוט לא שם.

כך שנושא הגיר אינו רלוונטי אם ברכב נמצא תינוק, סבתא, כלב וכו'.

גילויי נאות:

יש לנו ילד ראשון, בן שנה אוטוטו, גם הרכב שלי ,וגם הרכב של אישתי בעלי גיר ידני.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הראשון שלנו (שהבן הבכור נולד) היה ידני.

אני ארחיב על מה שאמר עמית - המקום הבטוח ביותר לתינוק, בכל גיל שהוא, הוא במושב האחורי.

תזכור תמיד, בכי של כמה דקות לא מזיק לתינוק, אבל סיבת המוות הראשונה במעלה של ילדים בעולם המערבי היא תאונות (מכל סוג שהוא).

תינוקות קטנים לא נשמעים כמו V8, לרוב יותר כמו מנוע של אופנוע סופר-ספורט או פורמולה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל החבר'ה מעליי. לא אמור להיות שיקול בכלל!

אם כבר אז להיפך, שלא תחשבו בכלל שאם תעברו לאוטומט אז תוכלו לתת יותר תשומת לב לתינוק - אם זה המצב אז בכל מקרה עדיף לכם להתרחק מהגיר האוטומטי שלא בטעות תקבלו את תחושת הביטחון המסוכנת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי ואני נוהגים בידני ומעדיפים גיר כזה מהרבה סיבות.

אם זה המצב - רק גיר רגיל.

יותר חסכוני, יותר מהנה, פחות תקלות, מחיר קניה יותר זול.

גם אצלי היו רק רכבים ידניים, וכפי שאתה יכול לנחש מהתמונה של הרכב הנוכחי (גם ידני), היה לי יותר מתינוק אחד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא ממש משנה

מה שכן משנה זה מספר כללי ברזל לנהג

היות וקל מאוד לאבד ריכוז מהנעשה בכביש

ולו להרף עין בגלל התנהגות התינוק

לכן ראשית מיקומו במושב אחורי לא מאחרי הנהג

אלה מהצד הנגדי

שמבט חטוף לימין יספק לכם תמונה על הנעשה עם התינוק

שנית לדאוג שאין חפצים קטנים ( שהתינוק יכול לבלוע )

וגם אוכל ושתיה לא מומלץ מחשש לחנק או רצון להקיא

ואם נוסע מבוגר נוסף שישב עם התינוק מאחור

גם כאשר הילדים גדלים בשניהמהם יכולים להסיט את תשומת לב הנהג מהנעשה

בכביש

לכן סגל לעצמך מחשבה שראשית הכביש ושנית מהנעשה בתוך הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...