Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למצבר עבור Citroen C5 2007 בנפח 2 ליטר

iziatg
שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף לכותרת, ברכב מותקן מצבר Startup בקיבולת של 56AH שהותקן לפני שנתיים בסך הכל ושבק חיים.

הרכב מטופל באופן קפדני במוסך היבואן ונוסע נסיעות ארוכות בלבד, לרוב מונע פעם אחת בבוקר ופעם שנייה בערב.

ל-C4 שבבעלותי רכשתי Varta בעלות די גבוהה. אני שוקל רכישה של מצבר זול, האם זהו אורך חיים סביר למצבר מאחד המותגים המובילים?

בהנחה שמערכת הטעינה תקינה, אני מניח שניתן לקבל אורך חיים דומה ממצבר שאינו ממותג?

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי היום היצרנים כבר לא מיצרים מצברים איכותיים

כמן בעבר.

כמעט בכל יום אני נתקל במצברים ששבקו חיים אחרי שנה +

אפילו לא שנה וחצי לדעתי מצבר מחברה לא מוכרת

יחזיק משהו כמו שנה וקצת אך בד״כ כאשר הנסיעות הם ארוכות

ואין כול הזמן טעינה ופריקה המצבר מאריך את חייו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

פותח השרשור, ראיתי שאתה מראשון לציון.

אם אתה שוקל רכישת מצבר לא יקר,

תקליד בגוגל "איציק מצברים" ותזמין אצלו מצבר תואם וורטה - power up.

אתה תראה באתר שלו את המחירים, תמורת תוספת תשלום לא גדולה גם יבואו אליך להרכיב.

מניסיון אישי, השירות שלהם מעולה, המחירים ללא תחרות.

ממה שראיתי באתר, יש מצב לסיים את הסיפור במוצ"ש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

איזה מצבר מתאים לרכב? ל-C4 1600 התקנתי לפי המלצת טלרון מצבר 60A. לא נראה לי הגיוני של-C5 עם מנוע 2000 מתאים מצבר קטן יותר.

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר 56 אמפר החזיק מעמד שנתיים.

אני לא מומחה, אבל כדאי לך להשקיע עוד 100 ש"ח למצבר בעל כיבולת יותר גדולה (בתנאי שהוא נכנס ברכב למקום המיועד).

חוץ מזה, במקום שהמלצתי לך עליו יודעים בדיוק, איזה מצבר צריך להיות בכל רכב.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סילבר קלציום של שנפ ,עובד אצלי כבר 4שנים וחצי .

יש לו מתח טעינה גבוה משום מה ואיני יודע מה הסיבה ,אבל היו לא לא מעט מחזורי טעינה ופריקה והוא עדיין חזק מאוד .

משהו כמו 10 התנעות ביום ומזגן .

אם מישהו יכול להסביר מדוע מתח הטעינה שלו גבוה ממצברים אחרים אשמח ללמוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פלא שמצבר 56AH החזיק מעמד רק שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פלא שמצבר 56AH החזיק מעמד רק שנתיים.

זה מה שהותקן על ידי לובינסקי טרייד כשרכשתי אותו. מלבד זה אין לי תלונות אליהם.

שוחחתי עם איציק מצברים כרגע ומחר הוא יגיע אלי להחליף את המצבר. כרגע אני מסתדר עם סוללת ליפו של 2.2A שמצליחה להניע את הרכב. (כן, זו לא טעות, 2.2A, כדאי להחזיק אחת כזו למקרה חירום).

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע,

גם אני קניתי את הג'מפי שלי מלובינסקי טרייד, גם עליו היה מותקן מצבר 56AH במקום 72AH.

רק שברכב שלי המצבר עבד כמעט 4 שנים.

כאשר העובד של "איציק מצברים" הגיע להחליף את המצבר ברכב שלי, הוא היה בהלם שמצבר לא מתאים סחב 4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, היצרן מתיר שימוש במצבר L3 450, או בקיצור כל מה שבין 66 ל 74 אמפר שעה, מינימום.

אממה, בדגמים אחרים (307, קסארה פיקאסו) עם אותו המנוע, היצרן מאשר גם מצבר 56-60 אמפר שעה.

הדבר היחידי שמבדיל בין ה C5 ליתר הרכבים הוא עניין המערכת ההידרו-פניאומטית, אך מאחר והיא פעילה ב 99.999% כאשר הרכב במצב מונע (בו האלטרנטור מספק את הזרם לכל הצרכנים), אני בספק אם בשביל זה היצרן מגבה את הרכב במצבר יותר חזק.

המיקום של המצבר ב C5 הוא מצויין (הטוב ביותר שיכול להיות מבחינת טמפ'), וברוב המקרים המצבר אכן מחזיק המון זמן ביחס לדגמים אחרים (שם המצב ממש צמוד למנוע וסובל מחום רב) בדיוק כמו ב 406-ים.

טכנית לא צריכה להיות בעיה מיוחדת בשימוש במצבר 60 אמפר, אבל מאחר וההבדל בין 60 ל 74 הוא לא קטסטרופה מהלכת, כדאי לשים 74.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-406 שהייתה להורים שלי, הוחלף מצבר מקורי רק לאחר 8 שנים.

ב-407 שיש להם היום, המצבר כמקורי גם הוא מורכב, כבר 4.5 שנים ולא מראה סימני עייפות.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום, התקשרתי הבוקר שוב לאיציק מצברים ולאחר בערך חצי שעה הוחלף המצבר. שירות מצויין ומחיר זול משמעותית ממקומות אחרים שבדקתי.

התקנתי מצבר Varta 74AH מסידרת Startup, נקווה שיחזיק יותר מהקודם. נראה שזה הגודל המקסימלי שנכנס לתושבת ברכב.

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית נכון. הרכב דורש מצבר חזק ועמיד כמה שיותר לקפריזות.

נסיעות טובות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...