Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 406 שנת 02 לא מניע בקלות

omere3
שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש ברשותי פג'ו 406 שנת 02. בעבר הייתי מניע את הרכב מסובב את הסוויץ טיפה ומניע בקלות.

כיום הוא מגמגם קצת בהתנעה. (המצבר נקנה לפני שנתיים בערך)

מה יכול להיות הבעיה ומה עלות התיקון ? עם זה סטרטר מה עלות השיפוץ ?

תודה לעוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

נסה פעם הבאה להשאיר את הסוויץ פתוח במצב ON לכמה שניות לפני שאתה נותן סטארטר וחזור לדווח האם ההנעה הייתה מהירה יותר.

עלות שיפוץ סטרטר היא כמה מאות שקלים, אני לא הייתי רץ לשפץ אותו סתם ככה "על עיוור" כי לא בטוח שהבעיה בסטארטר.

מאיזה אזור אתה? אשמח להמליץ לך על בעל מקצוע לאבחון התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה תודה . אני מאשקלון הייתי היום אצל 2 חשמלאים לרכב ,אחד רק העיף מבט אין לו מושג מאיפה להתחיל

לבדוק. אמרו שככל הנראה זה לא נראה להם סטרטר ,עם יש עוד עוזרים אני אשמח תודה .

יכול להיות חוטי הצתה חיישן כלשהו ?

דווקא שאני מגיע למוסך הבעיה נעלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כל מה שרשמת יכול להיות הגורמים לתקלה. האם ניסית את מה שרשמתי?

אין לך הרבה ברירות חוץ מלנסות להתחיל להחליף חלקים "סתם" או פשוט לחכות שהתופעה תחמיר ואז להגיע למוסך עם התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לא מדוייק,אין צורך להחליף חלקים סתם,לרוב מדובר במצתים בלויים או מצערת מלוכלכת.

בכלל,חיבור הרכב למחשב אבחון במוסך שמכיר את הדגם וצפייה בפרמטרים בזמן הנעה יקל מאוד על זיהוי התקלה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטרטר או אלטרנטור אני מעדיף שלא לשפץ אלא לקנות משומש מיבואני מנועים, כך אתה מקבל חלק מקורי שמחזיק זמן רב יותר

בשיפוץ מחליפים את החלקים הפנימיים (אלו שאמורים לעשות את העבודה) בחלקים זולים מסין (בד"כ) ואז אתה מוצא את עצמך עם סטרטר "חדש" שמחזיק שנתיים בניגוד למקורי שהחזיק עשר לפחות....

אני קונה את שלי אצל ציקו מאוטו ציקו בירושלים עולה לי סטרטר או אלטרנטור בערך 200 ש"ח שזה זול יותר משיפוץ, בשבילו זה מחזור זבל, הסטרטר מגיע על המנוע שהוא מייבא בלי שהוא צריך אותו, יש להם של דולבים שלמים עם סטרטרים/אלטרנטורים/מדחסי מזגנים, רצוי להגיע עם החלק המקולקל בכדי למצוא אחד שמתאים לרכב שלך.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה ניסיתי מה שכתבת בהתחלה ולא עזר כל כך ... הרכב חובר לא מזמן למחשב והוא לא מצא תקלה ....

עזרה יכול להיות משהו שקשור למערכת דלק ? או משהו סתום איפשהו ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה פעם הבאה להשאיר את הסוויץ פתוח במצב ON לכמה שניות לפני שאתה נותן סטארטר וחזור לדווח האם ההנעה הייתה מהירה יותר.

עלות שיפוץ סטרטר היא כמה מאות שקלים, אני לא הייתי רץ לשפץ אותו סתם ככה "על עיוור" כי לא בטוח שהבעיה בסטארטר.

מאיזה אזור אתה? אשמח להמליץ לך על בעל מקצוע לאבחון התקלה.

אצלי ברכב כל פעם שאני מתניע אני משאיר ל2 שניות את הסוויץ פתוח ואז ההתנעה חלקה , אבל אף פעם לא הבנתי למה זה ? המאבת דלק בונה לחץ או משהו כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הייתה בעיה דומה.

אני רוצה שתוודא בבקשה, האם כאשר הרכב לא מניע - האם הנורית הכתומה K דלוקה באותו הרגע ?

במצב תקין, נורית K נשארת דלוקה כאשר המפתח במצב ON.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב כל פעם שאני מתניע אני משאיר ל2 שניות את הסוויץ פתוח ואז ההתנעה חלקה , אבל אף פעם לא הבנתי למה זה ? המאבת דלק בונה לחץ או משהו כזה ?

בדיוק. לכן כדאי לך לבדוק לחצי דלק. כנראה שהמשאבה שלך כבר עייפה.

אני לא הייתי מחליף עד שהתקלה תחריף. כ"כ קשה להשאיר את הסוויץ פתוח ל-2 שניות לפני ההנעה?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...