Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה המוצר שהזמנתי:

http://www.ebay.com/itm/181152145375?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

יש לשים לב שיש לו קליפס נמתח מבחינת הגובה, אבל הוא מוגבל לגובה של גלקסי S3 בערך

לרוחב אין לו קליפסים ויש מעין גומיות שמחזיקות את הפלאפון אבל גם לא כל רוחב ייכנס שם, קצת יותר מה-S3 ייכנס

וכמו שציינתי קיבלתי את הזרוע רק ביום חמישי, ככה שאני יכול להגיד שזה מרגיש פלסטיק איכותי (וברזל סביר בזרוע עצמה מהמצת לעריסה), אני לא יכול לחוות דעה בשימוש לאורך זמן.

לאורך 3 ימים הייתי מרוצה גם מה-GripGo וגם מהסיני הג'נרי שהיו לי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כולכם רוצים להוציא עשרות שקלים על מוצרים שיעשו אותה עבודה כמו המוצר הזה. אני איתו כבר כמה חודשים טובים ואין לי ולא טענה אחת, ואני ברוך השם פדנט.

הנה שוב הרשמים שלי:

1. ניתן לסובב את הזרוע 360 מעלות כדי לשים את המכשיר אופקי או אנכי

2. מפתח גדול מאוד, כל מכשיר יכנס בו + המגן של המכשיר

3. ואקום חזק מאוד, לא נופל בשמש (שימו לב שיש גבול, שמש צהריים בשיא החום - לא הרבה חלקי פלסטיק יעמדו בזה)

4. לא מקרקש

5. לא משנה זווית בזמן שהרכב עולה על באמפרים או נוסע, נשאר יציב ולא רועד

5. אין ספוג שאוחז את המכשיר אלא פלסטיק, בזרועות אחרות הספוג היה נפרד מהזרוע עקב הכנסה והוצאה של הסלולרי

במחיר של 2$ מצחיקים אתם מקבלים זרועה לא פחות טוב מזרועות ב 20$.

הנה כמה תמונות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3770251#post3770251

וזה בדיוק ההבדל!

3. ואקום חזק מאוד, לא נופל בשמש (שימו לב שיש גבול, שמש צהריים בשיא החום - לא הרבה חלקי פלסטיק יעמדו בזה)

מה שווה ב2$ אם הוא נופל לאחר פעם אחת בצהרי היום?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן אני מחליף בין זרועות וואקום למיניהם שנשברות, הלפני אחרון שלי היה מהסוג של הקליפס אבל הזרוע נשברה.

חיברתי את הקליפס על זרוע ממש ממש ישנה, וזה יציב מאוד, לא נפל מאז ששמתי את זה

אבל הקליפס ממש לא נוח לשימוש.

ראיתי את הדבר הזה שמישהו פה פרסם

http://www.focalprice.com/ER1534B/JX11011_360_Degree_Rotatable_Twosided_Suction_Cup_Stand_Black.html?Source=ls&siteID=je6NUbpObpQ-vuVYFONZp5QfkU8MGqDG4g&publisher=je6NUbpObpQ

נראה לי ממש טוב, לא תופס הרבה מקום על השמשה וקל מאוד לשים את הטלפון בזה - עם יד אחת, לא אקרובטיקה כמו בקליפס. הזמנתי כזה, נקווה שהווקומים ב2 הצדדים יהיו חזקים.

המכשיר שלך צריך להיות עם גב חלק או מגן חלק שיתפס בוואקום עם הזרועות תמנון הנ"ל, אצלי המכשיר מחוספס מאחור לכן זה לא יתפוס לצערי.

אם אתה עם אייפון זה יכול לעבוד טוב, מזכיר לי קצת אתה GRIPGO.

אגב הזמנתי באיביי במחיר של 9 דולר GRIPGO - לדעתי מזוייף, הוא דביק בצורה נוראית עד כדי כך שהוא לא ירד לי מהמכשיר, לא מאף מכשיר למרות שצריך להוריד בשיטה מהצדדים ולא מלמעלה או למטה, והוא נדבק בצורה חולנית כמו דבק 3 שנים ושום צורה לא עזרה להוריד אותו, עד שהשארתי עליו את המגן שנשאר שם דבוק כנראה לתמיד (כשאני רוצה אני פשוט מכניס את המכשיר למגן יחד עם הזרוע), בקיצור לדעתי על המוצר הנ"ל עדיף להזהר מהאיביי.

אבל לדעתי הוא (המקורי) גם נותן הפתרון הכי נחמד שמצאתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בדיוק ההבדל!

מה שווה ב2$ אם הוא נופל לאחר פעם אחת בצהרי היום?!

לא הבנת אותי או שלא הסברתי טוב. הזרוע הזו לא נופלת מהשמשה, היא החזיקה לי בשמש יותר מכל הזרועות האחרות. התכוונתי ששום זרוע לא תחזיק מעמד בשיא חום הצהריים כאשר הרכב חשוף לשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה 'החזיקה יותר' ? זה אומר שבסוף מתישהו היא נופלת ? אם כן - היא פסולה בעיניי.

בגלל זה אני לא אוהב להתעסק עם ואקומים באוטו, בסוף זה נופל, ותמיד זה ברגע הכי לא מתאים, כשאתה מאחר

ומחפש איזה רחוב נידח בוויז ובדיוק כשאתה מגיע לפנייה הכי קריטית, שאם תפספס אותה תצטרך לעשות סיבוב של כמה ק"מ..מרפי :-)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה exomount והוא לא משהו. בהתחלה החזיק טוב על הדשבורד, עכשיו מחזיק רק על החלון וגם זז בכבישים משובשים. ממש לא שווה את הכסף.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי קצת הסבר על הבונדי?

מהסתכלות על האתר הבנתי שאני צריך לתלות אותו על המראה או בפתחי המזגן אבל לא הבנתי איך..זה נראה פתרון כל כך מסורבל ולא יעיל אבל אנשים פה טוענים שזה סבבה...שמישהו יסביר לי איך הפלאפון לא זז ולמה זה נחשב פטנט בכלל...

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המוצר שהזמנתי:

http://www.ebay.com/itm/181152145375?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

יש לשים לב שיש לו קליפס נמתח מבחינת הגובה, אבל הוא מוגבל לגובה של גלקסי S3 בערך

לרוחב אין לו קליפסים ויש מעין גומיות שמחזיקות את הפלאפון אבל גם לא כל רוחב ייכנס שם, קצת יותר מה-S3 ייכנס

וכמו שציינתי קיבלתי את הזרוע רק ביום חמישי, ככה שאני יכול להגיד שזה מרגיש פלסטיק איכותי (וברזל סביר בזרוע עצמה מהמצת לעריסה), אני לא יכול לחוות דעה בשימוש לאורך זמן.

לאורך 3 ימים הייתי מרוצה גם מה-GripGo וגם מהסיני הג'נרי שהיו לי

אני קניתי זרוע ואקום עם עריסה זהה ומחזיקה אצלי כבר חצי שנה עם S3.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי קצת הסבר על הבונדי?

מהסתכלות על האתר הבנתי שאני צריך לתלות אותו על המראה או בפתחי המזגן אבל לא הבנתי איך..זה נראה פתרון כל כך מסורבל ולא יעיל אבל אנשים פה טוענים שזה סבבה...שמישהו יסביר לי איך הפלאפון לא זז ולמה זה נחשב פטנט בכלל...

תודה רבה

הבנודי גמיש, אתה יכול לשים אותו בכל מקום (אני לא אוהב שהוא תלוי על המראה אז מידי פעם אני דוחף את "הראש" שלו לתוך פתחי המזגן וזה מחזיק מצויין).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי או שלא הסברתי טוב. הזרוע הזו לא נופלת מהשמשה, היא החזיקה לי בשמש יותר מכל הזרועות האחרות. התכוונתי ששום זרוע לא תחזיק מעמד בשיא חום הצהריים כאשר הרכב חשוף לשמש.

ה EXOMOUNT שלי כן מחזיקה!

יש לי את ה exomount והוא לא משהו. בהתחלה החזיק טוב על הדשבורד, עכשיו מחזיק רק על החלון וגם זז בכבישים משובשים. ממש לא שווה את הכסף.

ה EXOMOUNT שלך מקורי?

אם כן, אז שטוף את החלק שנדבק, במיים. ותן לו להתייבש לבד(אל תנגבו עם נייר או מגבת).

וזהו, הוא ידבק מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי זרוע ואקום עם עריסה זהה ומחזיקה אצלי כבר חצי שנה עם S3.

משום מה אף אחד מהואקומים לא מחזיק לי יותר משבועיים

אני לא מוריד את הזרוע כל פעם שאני מחנה את הרכב בבוקר ובערב

אני שם את הזרוע פעם אחת כשאני מקבל אותה ועד שהיא כבר נופלת בעצמה ולא שמישה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי שיטוט באי באיי נתקלתי במוצר מאוד חמוד, אומנם אין משלוח לישראל אבל ניתן למצוא מוכר שישלח. אז מי שמעוניין בקשה :

http://www.ebay.co.uk/itm/CAR-DASH-ANTI-SLIP-GRIP-PAD-UNIVERSAL-MOBILE-PHONE-SMART-PHONE-SAT-NAV-HOLDER-/360534669841?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item53f18a7a11

$T2eC16RHJHEFFmWzVS(IBRz!318w3!~~60_12.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים אבל בחיים לא יהיה משהו יותר טוב ממעמד קבוע לרכב, שיסודו בפיסת ברזל מתוך הדשבורד שיוצאת החוצה ועליה מורכב מעמד רגיל, בצבא הייתי נהג בוס ובכול רכב ליסינג הגיע הברזל הזה מוכן לקצין.

מאז שהשתחרר חשבתי על כול מיני רעיונות, בכול מקרה זה בדיוק בגובה הנכון ועמיד ללא זעזועים, נוח להושיט את היד ולנווט בעזרתו

משהו בסגנון כזה:

attachment.php?attachmentid=287237&stc=1&thumb=1&d=1337067012

אם מישהו מכיר מוכר באיביי אם חנות אחרת אני חייב לקנות אחת כזאת

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...