Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק - קניה בלבד של חלקי חילוף\אביזרים לרכבים קלאסיים.

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם

אני מחפש שני ידיות (שמאל וימין) לדלת פורד אסקורט דור ראשון כמו בתמונה לא משנה הצבע.

באזור שאני גר בו יש וואדי מעוד עמוק שזורקים משם רכבים גנובים זה אחד מהם אני בהזדמנות יכול לרדת לשם שוב לחפש לך את החלקים...

DSC01842.JPG

DSC01844.JPG

DSC01845.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור שאני גר בו יש וואדי מעוד עמוק שזורקים משם רכבים גנובים זה אחד מהם אני בהזדמנות יכול לרדת לשם שוב לחפש לך את החלקים...

קודם כל כן תודה ובכלל מדהים... הדבר הזה ואדי שזורקים בו מכוניות!

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט ברנדה שנת 1976 חיפאית :-(

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד אסקורט ברנדה שנת 1976 חיפאית :-(

איך אתה יודע שהיא חיפאית אז כשצילמתי את התמונה משהוא כמו לפני חצי שנה בדקתי והרכב לא הופיעה בכלל כגנוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהיא חיפאית אז כשצילמתי את התמונה משהוא כמו לפני חצי שנה בדקתי והרכב לא הופיעה בכלל כגנוב...

לפי הרישוי היא היד הראשונה היתה בחיפה

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום היא לא מופיע כגנובה בדקתי באתר של המשטרע (משטרה).

המדינה אחלה ,האנשים שבה הרבה פחות:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש משאבת בלם כזו

להילמן

0522790303 אריה

אריה, תתקשר לאמיר 04-8724303 או נייד 0522422672

בהצלחה

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ושבוע טוב,

השיפוץ שלי תקוע עקב מכסה קדמי רקוב.

אני מחפש מכסה קדמי במצב שמיש לפולקסווגן וריאנט "ברזיליה" שנת 1975, כמו בתמונה.

אשמח גם להכוונה לפירוקיות שאולי מחזיקות את החלק הזה, או רכב דומה לחלקים.

אודה לכל עזרה,

גיא

s_MLB_v_O_f_145460433_9697.jpg

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מקטין של רדיו (מיזגרת) .

אז ככה יש לי רדיו קטן של שנות ה 70 .

ואני רוצה להרכיב אותו באוטו שלי והגודל של הכניסה של הרדיו על הדשבורד שלי הוא רגיל.אז אני מחפש מקטין או מיזגרת איך שזה ניקרא.

תודה רבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מקטין של רדיו (מיזגרת) .

אז ככה יש לי רדיו קטן של שנות ה 70 .

ואני רוצה להרכיב אותו באוטו שלי והגודל של הכניסה של הרדיו על הדשבורד שלי הוא רגיל.אז אני מחפש מקטין או מיזגרת איך שזה ניקרא.

תודה רבה .

הרדיו של שנות השבעים היה בתקן אחיד של דין ששימש את רוב המכוניות האירופאיות משנות השישים ואילך.

אם ה"חור" בלוח השעונים גדול מדי זה אוטו ישן יותר או חדש יותר ותצטרך לבנות לך לבד מסגרת לרדיו. אני עשיתי את זה מחתיכת ניארוסטה מבריקה שאותה חתחתי קצת יותר גדולה מהחור שבלוח השעונים. אחר כך קדחתי שני חורים לכפתורים וניסרתי מסגרת ללוח הרדיו וכפתורי התקנות. יצא יפה.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדיו של שנות השבעים היה בתקן אחיד של דין ששימש את רוב המכוניות האירופאיות משנות השישים ואילך.

אם ה"חור" בלוח השעונים גדול מדי זה אוטו ישן יותר או חדש יותר ותצטרך לבנות לך לבד מסגרת לרדיו. אני עשיתי את זה מחתיכת ניארוסטה מבריקה שאותה חתחתי קצת יותר גדולה מהחור שבלוח השעונים. אחר כך קדחתי שני חורים לכפתורים וניסרתי מסגרת ללוח הרדיו וכפתורי התקנות. יצא יפה.

יש מצב לתמונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...