Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרים שלא מגיעים מאייבי בגלל הדואר בארץ, מה לעשות?

אלי_לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 4524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה רלוונטי אלא אם כן אתה מזמין המון מחו"ל אחרת כל החסכון על הדברים הקטנים שרכשת הולך לשכירות תיבת דואר וזה כבר לא כלכלי בעליל!

האמת שאני מזמין די הרבה מחו"ל, מכור לגמרי, אין שבוע שאני לא מקבל 1-3 חבילות.

אני מוצא את השכרת התיבה כשירות נוח, הכל מרוכז שם, בטוח לגמרי, אין לאנשים שעוברים ברחוב גישה לדואר האישי שלך,חוסך את האופציה שמשהו יאבד או יסופק למישהו אחר בטעות על ידי הדוור.

לנו אישית יש את התיבה בלי קשר להזמנות מחו"ל, נתקלנו בבעיות עם דואר שהיה אמור להגיע לבית,שכרנו את התיבה, סיפקנו את השמות של הנמענים שיקושרו לתיבה, ומאז הכל בסדר וכל הדואר מגיע, אני אישית מרוצה.

נכון שיש משהו במחשבה שזה מרגיז שאנחנו אמורים לקבל את השירות המלא עד לתיבה בבית בלי שום בעיות בדרך, אבל מה לעשות שלא הכל מתקיים כמו שאמור להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוצא את השכרת התיבה כשירות נוח ... חוסך את האופציה שמשהו יאבד או יסופק למישהו אחר בטעות על ידי הדוור.

זהו, שלא. קרא את ההודעה הקודמת שלי.

מה שכן עזר במקרה שלי: באחד הביקורים האחרונים שלי בדואר המקומי, מנהל הסניף נזף בי על שהגעתי לאסוף חבילה על סמך מספר המעקב שלה, ללא הפתק. הרמתי עליו את הקול על כך שאני לא מקבל חלק נכבד מהדואר שלי (ולעומת זאת מקבל לא מעט דואר שאיננו שלי!) וזו חוצפה מצידם לבקש ממני לחכות 2-3 ימים לפתק שאולי לא יגיע. הוא קרא לדוורית לשמוע.

מאז, נדמה לי שהמצב השתפר. לפחות דואר לא שלי לא קיבלתי ולא הרגשתי במשהו שחסר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני לא יודע מה המספר ת.ד שלי.

איך אני מברר?

במכתבים שאתה מקבל (לרוב בתשלומים הוט\יס\בזק\אנארף) יהיה רשום מספר בין 5 ספרות.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכתבים שאתה מקבל (לרוב בתשלומים הוט\יס\בזק\אנארף) יהיה רשום מספר בין 5 ספרות.

יש מולי מכתב תשלום של סלקום, לא מצאתי שום מספר, אולי תצרף תמונה מהרשת של פתק תשלום עם עיגול אדום, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי פעם קטע דומה.

נשלחה אלי חבילה בשווי 70 דולר. כאשר שמתי לב שלא הגיע, בדקתי לפי מספר מעקב איפה היא נמצאת.

התברר שהמטומטמים שלחו את זה לתל אביב במקום חיפה ונציג דואר טען שהם התבלבלו ברחוב ארלוזורוב בתל אביב לארלוזורוב בחיפה.

מה שקרה פשוט שבכלל לא הסתכלו על העיר, כאילו רק בתל אביב יש רחוב ארלוזורוב.

לא מבין על מה משלמים להם כסף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מולי מכתב תשלום של סלקום, לא מצאתי שום מספר, אולי תצרף תמונה מהרשת של פתק תשלום עם עיגול אדום, תודה!

עכשיו כשלקחתי אתת החשבונית של סלקום ראיתי ששם הוסיפו 2 ספרות

אצלי רשום כך:

לכבוד:

שם

רחוב

מס דירה

עיר מיקודXXXXXYY

מה שמודקש בכחול זה המיקוד שלי, תבדוק מכתבים אחרים ותשווה.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה מתבלבל עם מיקוד, מספר ת.ד אמור להיות למי שיש תיבת דואר (או תא דואר) לא ?

אז לפותח השירשור אתה צריך לבקש לשכור אחת בדואר ואז תקבל מספר.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני לא יודע מה המספר ת.ד שלי.

איך אני מברר?

נראה לי שאתה מתבלבל, תיבת דואר (ת.ד) זה שירות שאתה צריך לשלם עליו לדואר. כשמו כן הוא, הם נותנים לך תיבת דואר בסניף השכונתי אליו מגיע כל הדואר.

מה שאתה צריך לבדוק זה את המיקוד, מספר בן חמש ספרות שמופיע ליד שם העיר.

באתר של הדואר תוכל לבדוק את המיקוד לפי כתובתך: http://www.israelpost.co.il/zipcode.nsf/demozip

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת והמיקוד נכונים במאה אחוז!

בשום מכתב שקיבלתי אין מס' ת"ד, סרקתי מכל הצדדים.

אין לי תיבת דואר שכונתית, בכל בניין יש תיבת דואר של הדיירים שלו וזהו, סה"כ איזה 11 תיבות בכל בניין.

איך אני עושה לעצמי תיבת דואר אישית בתשלום? ומה זאת אומרת? שהדברים מגיעים לדואר והפתק האדום אליי הביתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...