Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור לגבי תאונה של נהג חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, פירסמתי את השאלה גם בפורום אחר אבל עדיין לא קיבלתי תשובה ברורה וזה נראה יותר מתאים.

קיבלתי רישיון לפני חודשיים. עשיתי לפני מספר ימים תאונה קלה שפגעתי ברכב מאחורה, לא נגרם לאף רכב נזק ורק החלפנו פרטים, כעת הנפגע התקשר והציע שלא נפנה לביטוח ושנפצה אותו באלף שקל. כעת הבעיה היא שאם כן נפנה לביטוח יכול להיות שעל מנת להוציא עוד כסף (מכיוון שהנזק שנגרם לרכב שלו הוא מזערי) הוא יתלונן שהוא סובל מכאבים וכו' ואז זה יגיע למשטרה.

השאלה היא האם בתור נהג חדש שעדיין צריך מלווה זה יגרום לקנס גבוה במיוחד/שלילת הרישיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא נגרם לאף רכב נזק, עבור מה הוא רוצה 1000 ש"ח. האם יש תיעוד (צילום) של הנזק?

האם הוא אמר לך שהוא עשוי לתבוע נזקי גוף או שזו רק השערה שלך.

האם יש איזה "מבוגר אחראי" בסביבה שדיבר עם הנהג השני? נראה לי שאתה נכנס ללחץ מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא נגרם לאף רכב נזק, עבור מה הוא רוצה 1000 ש"ח. האם יש תיעוד (צילום) של הנזק?

האם הוא אמר לך שהוא עשוי לתבוע נזקי גוף או שזו רק השערה שלך.

האם יש איזה "מבוגר אחראי" בסביבה שדיבר עם הנהג השני? נראה לי שאתה נכנס ללחץ מיותר.

אין צילום אבל אפשר לראות שלמכונית שלי לא נגרם שום נזק ולהסיק מזה שהפגיעה הייתה קלה,

דבר שני אני עדיין צריך מלווה ולכן אמא שלי דיברה. אבל מכיוון שהוא רוצה סכום כזה (הוא לא אמר משהו מעבר לזה שנסגור את זה בינינו על אלף ש"ח, לא איים או משהו) אז יכול להיות שאם הוא לא יקבל אותו הוא ילך לרופא להתלונן או משהו כזה ואז זה יגיע למשטרה, אז אני צריך לדעת אם המשטרה מחמירה במיוחד עם נהגים חדשים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אין צילום אבל אפשר לראות שלמכונית שלי לא נגרם שום נזק ולהסיק מזה שהפגיעה הייתה קלה,

דבר שני אני עדיין צריך מלווה ולכן אמא שלי דיברה. אבל מכיוון שהוא רוצה סכום כזה (הוא לא אמר משהו מעבר לזה שנסגור את זה בינינו על אלף ש"ח, לא איים או משהו) אז יכול להיות שאם הוא לא יקבל אותו הוא ילך לרופא להתלונן או משהו כזה ואז זה יגיע למשטרה, אז אני צריך לדעת אם המשטרה מחמירה במיוחד עם נהגים חדשים או לא.

המשטרה לא תחמיר איתך לדעתי מי שיחמיר איתך זו חברת הביטוח בגובה השתתפות עצמית ,לגבי נזקי גוף תאמין לי אם לא נגרם לא שום נזק גופני הוא לו יקבל שקל .חברות הביטוח בודקות את הניפגעים הקלים בקפדנות .לא שווה לו לרוץ אם אין ממש נזק גופני .

לעינין התאונה עצמה תלוי איזה סוג רכב נפגע ואיזה מודל ,לפי זה אפשר לחשב סיכון בתשלום פיצוי ללא תביעה ,

קח בחשבון רק שיש מצב שהנזק שנגרם לניפגע הוא נזק פנימי ולא נראה לעין ,

צור איתי קשר אני מוכן לעזור לך בעינין ללא התחיבות מצידך

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין הנזק לרכוש לבין נזק הגוף

נזק הגוף , אם נגרם וככל שנגרם, תובע הנהג של הרכב השני את הביטוח שלו.

והפרמיה שלך בביטוח חובה לא תתייקר באגורה כתוצאה "מהתאונה"

נזק הרכוש לכו למוסך שיעריך את הנזק ותסיימו את הפרשה.

סבירות נמוכה כי המשטרה תתעסק בנושא, לכן אל תילחץ מ"הסחיטה" של הבחור השני

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אין קשר בין הנזק לרכוש לבין נזק הגוף

נזק הגוף , אם נגרם וככל שנגרם, תובע הנהג של הרכב השני את הביטוח שלו.

והפרמיה שלך בביטוח חובה לא תתייקר באגורה כתוצאה "מהתאונה"

נזק הרכוש לכו למוסך שיעריך את הנזק ותסיימו את הפרשה.

סבירות נמוכה כי המשטרה תתעסק בנושא, לכן אל תילחץ מ"הסחיטה" של הבחור השני

לדעתי אם ילכו למוסך הנזק יעבור 1000 שח ואולי כבר כדאי לשלם את הסכום ולמנוע תביעות בעתיד,

מצד שני אולי באמת מדובר בצביעה חיצונית בלבד ויכול להסתים בסך של 600 שח בערך,

לכן אני מציע את עזרתי בעינין אם מדובר בדבר קטן הפנה את הבחור לאחד המוסכים שעובדים איתי ואדאג לתיקון הנזק ללא תוספות מחיר מיותרות, הופגע ישלם רק מה שצריך, והנפגע יקבל רק מה שמגיע.

ישנם מקרים ששוה לנצל את הנסיון והקשרים שלי בענף הרכב, הם ללא תמורה והתחיבות, למעט הגשת חוות דעת במקרה הצורך בלבד,

כאן המקום אולי לצין כי אני עורך לא פעם בוררויות בענף הרכב והמוסכים, כמובן בסכומים אחרים ולרוב ניתן לישב סיכסוכים מחוץ לבתי המשפט וחברות הביטוח.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם אנשים אומר שכאשר פונה אליך בן אדם אחרי מספר ימים ואומר לך תן לי 1000 ש"ח ונסגור את הפינה הנזק שלו נמוך מהסכום הזה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן לפנות למשטרה ולתבוע ביטוח חובה על כאבים עקב תאונה שקרתה אחרי מספר ימים?

אני חושב שבמקומך לא הייתי משלם. לפי דעתי הוא מנסה לסחוט ממך כסף בשיטת מצליח. הוא לא יפנה לביטוח מקיף/צד ג' בשביל פגיעה קטנה כל כך קטנה ולגביי הביטוח חובה (נזקי הגוף) לא תצטרך לשלם בכלל (במידה ויש לך ביטוח חובה) אם אינני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...