Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בדוק מתי זה יכנס לתוקף - למיטב זכרוני מדובר ב-2025.

לא ציינת היכן ה"חו"ל" שלך, אם אינך חוזר לשבת בארץ הייתי רוכש מכשיר שם, רק להקפיד על sim free.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.7.2023 בשעה 19:13, sperial כתב:

טוב, ה-note 10 lite הזקן והנאמן שלי נפל אל מותו.

בינתיים אני עם S10e ששאלתי מאחד הבנים, אבל עדיין לא בטוח שהגודל (סביב "6) מספק אותי. בגילי אני מעדיף מכשיר גדול, סביב "6.7. הבעיה היא של-note 10 lite אין יורש, צריך לבחור בין השקעה של 4K ל-S23 plus לבין ירידה ל-A54 או M54. השימוש שלי די אינטנסיבי, אם כי לא באפליקציות כבדות. האם מישהו יכול להציע לי איזה זנב לאריות בגודל המתאים ובמחיר סביר?

קודם כל, תבדוק את עניין הגודל, כי הפער בין 6.0 ל-6.7 הוא... גדול מאוד.

לעניין, אני אומר ככה: אם אתה משתמש בסיסי שלא מתעמק בקינפוג מהותי של ממשק המכשיר שלך, ורוצה מכשיר שעובד ומחזיק מעמד הרבה זמן, ויש אייפון שעונה לדרישות (גודל מסך, למשל) בתקציב שאתה מוכן להוציא - קנה אייפון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק בשלב שאני בוחן את זה.

משך 3 שנים הייתי עם מכשיר "6.7.

עכשיו לקחתי מהבן שלי את הS10e שלו, מסך "5.8, נראה איך אני מסתדר איתו. התחושה הראשונית (פחות מ-3 ימים) שלי היא שכן, ואז S23 שטיפה יותר גדול ("6.1) יוכל להיות התשובה. אני חייב לומר שאני מרגיש את ההבדל בין האריה לבין הזנב שלו, למשל חיישן טביעת האצבע היציב מאוד ב-S10e, לעומת החיישן תחת המסך של ה-note 10 lite שהיה מפספס הרבה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, baer כתב:

הי אני גר בחו"ל ועד עכשיו היה לי פלאפון ישן רק לקבלת סמסים מישראל, עכשיו, מה 1.7.23 מסתבר שיש דרישות מינימום למכשיר וזה לא מקבל אותו (כנראה שכשמכניסים סים המכשיר שולח למפעיל את ה IMEI וככה הם יודעים).

השאלה שלי מה המכשיר הכי זול שיעבוד לי? מזכיר צריך רק לקבל סמס.

אני יכול להזמין גם בארץ, נניח מ- KSP.

אלה הדרישות:

(1) מכשירי טלפון סלולרי הפועלים בדור 4 ומעלה התומכים בטכנולוגיית VoLTE.

(2) מכשירי דאטה בדור 4 ומעלה (לביצוע שיחות תידרש גם תמיכה ב VoLTE).

(3) מכשירים מסוג IOT/M2M הפועלים בטכנולוגיית NB-IOT ו/או LTE-M.

https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/support/support/closing2-3/

image.thumb.jpeg.b43b13924fccaf3dbd581b01ecf7e156.jpeg

אל תתפוס אותי במילה, אבל לא בטוח שתהיה לך בעיה.

העניין הוא שרשתות דור 2 ו3 בדרך להיסגר בארץ. כשאתה בחול אתה מחובר לרשת מקומית, שלה יש הסכם נדידה עם פלאפון. כלומר זה שפלאפון סוגרים את הרשתות האלו בארץ, לא אמור להפריע לך להתחבר לרשת כזו בחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DubelBoom @baer

תלוי איפה בחו"ל. גם במספר מדינות אחרות סגרו או בתהליכי סגירה של רשתות 2G/3G.

אם כבר, אם אכן נמצא בחו"ל ויש עוד טלפון בשימוש חוץ מזה שמיועד לסמסים מהארץ, הייתי שוקל שדרוג כללי לכזה עם סים כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתעלק על השרשור,

אחרי די הרבה שנים עם שיאומי רדמי פרו 8 אני מרגיש שצריך להתקדם.

מה שחשוב לי זה מצלמה כמה שיותר טובה, וייצוב תמונה איכותי בצילום וידאו.

בנוסף אפשרויות הרחבה לזכרון, או מכשיר שיכיל לפחות 256GB.

ועלות כמה שיותר נמוכה כי אני קמצן.

נמצא בקנדה, פתוח לאופציות מאמאזון\אלי, ומבצעים ברשתות תקשורת מקומיות אם מישהו מכיר כאלה.

*כרגע משתמש בטלפון של העבודה כשבא לי לצלם וידאו (אייפון SE 2022) כי הוידאו שיוצא במכשיר שלי גורם לי להרגיש זקן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצלמה חשובה לך הייתי בוחר במכשיר דגל כלשהו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כדאי לשדרג s20+   ל s23 ultra?

בגדול הs20 עובד מצויין אבל אחרי טעינה מלאה בלילה יש צורך להטעין אותו באמצע היום פעם נוספת כדי  שיחיזיק מעמד עד סוף היום...

קניתי אותו לפני 3 שנים, כמה שנים הוא יחזיק עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, lesles כתב:

מה שחשוב לי זה מצלמה כמה שיותר טובה, וייצוב תמונה איכותי בצילום וידאו.

בנוסף אפשרויות הרחבה לזכרון, או מכשיר שיכיל לפחות 256GB.

ועלות כמה שיותר נמוכה כי אני קמצן

וידאו כמה שיותר טוב זה אייפון 14 פרו. 

בעלות נמוכה - אין. 

עכשיו תבחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משתמש ובאייפון ישן. אייפון החדש טוב בהרבה. לייצוב שלו אין תחרות. כלומר יש, אבל לאנשים שלא מבינים בצילום - אייפון

ההבדל בין iOS לאנדרואיד - זניח כל זמן שאתה לא מקסטם את כל הממשק, שזה באמת עניין לגיקי על, ואלו לא באים לשאול בפורום מה לקנות... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, DubelBoom כתב:

אל תתפוס אותי במילה, אבל לא בטוח שתהיה לך בעיה.

העניין הוא שרשתות דור 2 ו3 בדרך להיסגר בארץ. כשאתה בחול אתה מחובר לרשת מקומית, שלה יש הסכם נדידה עם פלאפון. כלומר זה שפלאפון סוגרים את הרשתות האלו בארץ, לא אמור להפריע לך להתחבר לרשת כזו בחול.

לא, את ההודעה קיבלתי בחול. 

מי שלא מוציא את הסים זה יעבוד לו עד סוף 2025, מי שמוציא (אני) זה כבר לא עובד.

בנתיים הבנתי שהטלפון "הישן" שלי מסוג sony xperia שהיה ממש מגניב שהיה חדש פשוט לא תומך בדור 3 ואני אקנה משהו פשוט כמו גלקסי A04.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...