Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר 5 ימי המתנה מפרכים הגיע הרכב- עצות להרצה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע אם זו אשלייה אופטית, משום מה הג'אנטים עדיין נראים קצת "קטנים" על הבתי גלגל.

האחות המתבגרת של הרכב שלך נראית כך עם 18':

בכל אופן, הרכב שלך נראה מצויין, אהבתי את שילוב הצבעים בפנים ואת הצבע הלבן בחוץ, אחלה רכב מהנה (ביום שישי אני הולך לכייף עם האחות השרירית של הרכב שלך, ה-M3).

במחשבה שנייה יכול להיות שהג'אנט שלך נראה "קטן" לעומת הרכב פה בתמונה בגלל שהרכב אצלך לא מונמך.

אחלה רכב, תהנה!!!

נוזל לי ריר כל פעם כשאני רואה את האוטו שלך, פשוט יפיפיה אמיתית! E46 רכב מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

EDAN 82

למיטב זכרוני אתה גר בהונג קונג (בבית שבערך באמצע האסקלייטורס , ע"י הפארק ? פעם הבאת תמונות של פררים וכו' שזיהיתי בחניה שלו )

דווקא אתה שתענה ככה ? מישהו שם יעלה על דעתו לשלם כך על קופסת שופוני כל כך UNDERPOWERED ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, תתחדש ותהנה מהבווארית הלבנה.

יצא לי לבלות כשבוע (אוסטריה-גרמניה) בחברת 318I טורינג (ידנית) והדבר היחיד שאיכזב אותי ברכב הוא המנוע - מרגיש חלש מידי על הרכב הזה - כשרוצים לצאת לכבישים המפותלים, לנתק את הבקרות ולגרום לזנב לצאת באלגנטיות ובחדווה.

למרות כל זאת, היא בהחלט יודעת לגרום לחיוכים (אומנם לא הייתי מתנגד ליותר כוח, זה פשוט נדרש בכבישים מסויימים :wink:) ואני בטוח שתהנו יחד.

אחרי שבועיים בהם כל בימרית שראיתי הייתה שחורה, אפורה, כחולה או כסופה - אין ספק שהלבן מאוד מאוד מחמיא לה, בעיקר עם תוספת חישוקי ה-M סטייל שמאז ומתמיד עשו עימה חסד עיצובי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון בעסקת הג'נטים שלך מתאים למי שקונה 136 כ"ס (כמה שלא יהיה "רכב נהיגה" - כמה נהיגה כבר יכולה להיות ב-136 כ"ס על גוף של טונה וחצי ?) ב-216000 ש"ח.

אפשר לעשות אתך עסקים ?

האמת, גם אני חשבתי על זה :roll:

אבל תשמע, כדי לקבל BMW עם מנוע נורמלי צריך לשלם הרבה הרבה יותר.

יש פה סוג של פשרה, אין מה לעשות.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EDAN 82

דווקא אתה שתענה ככה ? מישהו שם יעלה על דעתו לשלם כך על קופסת שופוני כל כך UNDERPOWERED ?

אתה יודע מה ?

כן, דווקא אני אענה כך ומסיבה מאוד פשוטה, פה בהונג קונג ב.מ.וו סידרה 3 זה רכב משפחתי בדיוק כמו מאזדה 3 בארץ וסדרה 5 זה רכב משפחתי פרמיום כמו שנתפסת מאזדה 6.

גם פה יעלה הרבה יותר זול לקנות פולקסוואגן, מאזדה והונדה, ועדיין, ב.מ.וו זה בערך הרכב הכי נפוץ בהונג קונג, ובדיוק מהסיבות שציינתי מקודם, מנוע של ב.מ.וו לא מרגיש כמו מנוע של מאזדה או הונדה (עם כל הכבוד, ויש כבוד בהחלט), ובמיוחד במקום כמו הונג קונג שיש המון עליות תלולות ומנוע צריך "לעבוד קשה".

אז אנשים מוכנים לשלם את האקסטרא כסף כדי לנסוע ברכב יותר "מכובד" (אם תרצה תקרא לזה שופוני) שנותן עוד יתרונות מלבד כ"ס לשקל או דולר הונג קונגי.

תתפלא שדווקא נמכרו כאן לא מעט יחידות של 318 ו-320, למעשה, את שלי היה קצת קשה למצוא כי חיפשתי רק 2500 וצפונה, את ה-330 היה די קשה למצוא ואת ה-325 מצאתי אבל לא תמיד אהבתי את הרכב עד שמצאתי את הרכב שהתאים לי.

במהלך החיפושים נתקלנו בכל כך הרבה 320 ו-318 יפות שאישתי שאלה אותי "אותי תתפשר על מתחת ל-2500?" אבל אני לא הייתי מוכן, אבל עובדה שאחרים כן קנו את הדגמים האלה.

שוב אומר, זה שהיבואן בארץ חמדן זו כבר בעיה אחרת אבל עבור מי שאין לו בעיה לנסוע ברכב של 130-140 כ"ס, תעשו טובה ואל תמכרו את הסיפורים שסיוויק\גולף\מאזדה 3 זה אותו דבר, זה לא, מרגישים ורואים את זה.

מצדיק את המחיר או לא זאת שאלה אחרת, אבל זה לא אותו דבר.

רק בשביל ההמחשה, השבוע היה קצת גשום, באחת היציאות מהכביש המהיר נסעתי לאט מאוד כי בדיוק 10 דקות לפני כן סיפרתי לאישתי שצריך להחליף את הצמיגים מאחורה למשהו יותר דביק שיאחוז טוב כי הרכב קצת מחליק בהאצות, ואז תו"כ המחלף עלה לי חיוך זדוני על הפנים, נתתי מכה קלה של גז ונתתי לתחת לצאת לטיול קצרצר עד שה-DTC החזיר אותו למסלול,אישתי הבינה על מה אני מדבר, אני חייכתי מאושר, וגם ב-318 יכולתי לעשות את זה.

עכשיו תראה לי את ה-3\סיוויק\גולף שגם עושה את הטריק הזה.

:)

אגב, אף פעם לא גרתי ליד האסקלייטור, כן גרתי בסביבה שלו (עכשיו כבר לא).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה לעשות שהתמחור של קמור בארץ שערורייתי ? (למעט להשתמש באופציה של לייבא מחו"ל).

זה הרכב שהבנאדם אוהב ומה לעשות, הרכב הזה כן מרגיש שונה מהמתחרות שלו (מתחרות הקטגוריה, עזוב כרגע את פערי המחיר כי זה כבר נובע מיבואן חמדן יתר).

יותר עדיף פאביה ב-100,000 שקלים וצפונה ?

אתה באמת חושב שהרכב שהוא קנה מתנהג\מרגיש\איכותי\מתקדם\ממותג כמו הונדה סקודה אוקטביה ? הונדה סיוויק ? פולקסוואגן גולף ? מאזדה 3 ? מאזדה 6 ? הונדה אקורד ? שאר המתחרות הזולות* ?

נסעתי ונהגתי ב-90% מהרכבים שציינתי, כולם היו משנתונים 2007 וצפונה ורובם משנתוני 2009 וצפונה וסלח לי, הם לא מרגישים כמו שה-2002 שלי מרגישה.

אז נכון שכשמשווים יחס שקל לכ"ס יש עסקאות הרבה יותר טובות (למשל הסיוויק שתשאיר לך כמה עשרות אלפי שקלים עודף ועדיין תתן 140 כ"ס), אבל אם אתה מוכן לשים את האקסטרא כסף עבור כל החבילה ולא רק הכ"ס- לך על הב.מ.וו.

לא מסכים איתך, אתה משווה את הרכב למתחרות שעולות כמעט חצי ממנו, תעשה השוואה לסופרב \ אינסינגיה \ מונדאו.

אתה תענה שהם בקטגוריה של סדרה 5, בתכלס אתה לא יכול לעשות השוואה בין רכב שעולה 200+ לרכב שעולה קצת יותר מחצי, מין הסתם שיהיו הבדלים בחומרים ובאיכות וחסר שלא יהיו, אבל אם ההבדלים מוצדקים זה משהו אחר, אם תעשה השוואה למכוניות שציינתי למעלה למרות שהם נחשבות קטגוריה מעל, המנועים שם יותר חזקים וגם פנים הרכב מרגיש איכותי מספיק ואיכות ההרכבה מצויינת. היבואן כאן או היבואנים(של מכוניות יוקרה) יותר מידי חמדנים, אם הרווחים שלהם היו הגיוניים אז אנשים היו מוכנים להוסיף את האקסטרה כסף לקנות אותם יותר, כמו שקורה אצלכם שקונים אותם יותר למרות שהם יותר יקרות מהעממיות.

לבעלים של הרכב תתחדש, הרכב נראה מצויין :)

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ענית לעצמך, אני אצטט מדברייך:

"תעשה השוואה לסופרב \ אינסינגיה \ מונדאו.....אתה תענה שהם בקטגוריה של סדרה 5......אם תעשה השוואה למכוניות שציינתי למעלה למרות שהם נחשבות קטגוריה מעל.....היבואן כאן או היבואנים(של מכוניות יוקרה) יותר מידי חמדנים...."

במילים אחרות,

בגלל שהיבואן של ב.מ.וו בארץ חמדן אתה הולך ומשווה את הדגמים שלו למתחרות בקטגוריה גבוהה יותר.

בהנחה והתמחור בארץ היה עם פערים הגיונים כמו בחו"ל, היית בוחר באוקטביה\פוקוס\מאזדה 3\6 או בסידרה 3?

אני נוטה להאמין שהתשובה די ברורה לכולם.

ושוב, בוא לא נטעה, גם בחו"ל אומנם הפער לא קיצוני כמו בארץ, אבל עדיין ועוד איך יש פער.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל ההמחשה, השבוע היה קצת גשום, באחת היציאות מהכביש המהיר נסעתי לאט מאוד כי בדיוק 10 דקות לפני כן סיפרתי לאישתי שצריך להחליף את הצמיגים מאחורה למשהו יותר דביק שיאחוז טוב כי הרכב קצת מחליק בהאצות, ואז תו"כ המחלף עלה לי חיוך זדוני על הפנים, נתתי מכה קלה של גז ונתתי לתחת לצאת לטיול קצרצר עד שה-DTC החזיר אותו למסלול,אישתי הבינה על מה אני מדבר, אני חייכתי מאושר, וגם ב-318 יכולתי לעשות את זה.

עכשיו תראה לי את ה-3\סיוויק\גולף שגם עושה את הטריק הזה.

איזה טריק? לפרפר קצת בגשם?!

כל פוקוס 1.6 עושה את זה.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EDAN 82

למיטב זכרוני אתה גר בהונג קונג (בבית שבערך באמצע האסקלייטורס , ע"י הפארק ? פעם הבאת תמונות של פררים וכו' שזיהיתי בחניה שלו )

גם ההודעה הזו וגם ההודעה הקודמת שלך רק מראות מי אתה, מאיפה אתה יודע מה היכולות הכספיות שלי? אולי יש לי מספיק כסף לקנות פעמיים M3 אבל העדפתי לשים את הכסף בדברים יותר נעלים מעוד כמה כ"ס, ההבדל הזה בכוח זה מבחינתך מה שהופך את הרכב לקופסת שופוני? ובצורה ישירה אותי לאדם שוויצר?

תתפלא יש אנשים שמעריכים את במוו לא רק כי הוא מותג יוקרתי אלא בגלל האיכויות הנוספות שנלוות למותג, יש אנשים שיש להם כסף ויעדיפו לשלם 200 אלף על במוו שקצת פחות חזקה אך מפנקת לא פחות מאשר לשלם פי 2 על אותו רכב עם כמה סוסים נוספים.

ממש לא אעדיף לשים את אותו הסכום לסקודה סופרב ולקבל יחס מזוויע מצמפיון, אתה אולי כן, הרי היא מגיעה עם 40-50 יותר כ"ס, שתעקוף אותי בכביש תרגיש טוב יותר עם עצמך, ואני השופוני.

ממש מעצבן כשאנשים מיד מקטלגים את הרכבים (והנהגים) הללו כשופוני, בטח ובטח בזלזול כמו שלך ומסיבות מטומטמות כמו מעט כ"ס, ולשאלתך בהודעה הראשונה- אני בוחר טוב טוב עם מי לעשות עסקים, וברוך ה' כפי שאתה רואה הכל טוב!

לא אתן לך פה דין וחשבון מי ומה אני אבל אולי כדאי שתעשה עם עצמך קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
איזה טריק? לפרפר קצת בגשם?!

כל פוקוס 1.6 עושה את זה.

הנעה אחורית, זה ההבדל.

וזה לא הבדל של מה בכך.

לא מבין מה הבעיה עם הרכב שהוא קנה. מכונית יפה מפוארת ואלגנטית והכח מספיק לו. חוץ מזה, כח זה ממש לא הכל ברכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את העניין של ה ג'נטים והצמיגים

מוריד ביצועים.

פוגע בנוחות.

מעלה את תיצרוכת הדלק.

פוגע בחדות ההיגוי.

פוגע במקוריות.

כואב בכיס.

אז מישהו מוכן להסביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...