Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי קנס מהמשרד להגנת הסביבה

שימו לב! השרשור הזה בן 4803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא דיבר איתך על מהירות.

את מציגה אנשים אחרים שמבצעים עברות תנועה, ומנסה להצדיק את המעשה בהשלכת פסולת מהחלון.

תקראי לי צדקנית ולכל מי שזה מפריע לו, אבל כשאני רואה אנשים שמטנפים את הארץ/עולם ועוד מצדיקים את מעשיהם "זה היה במהירות איטית בפקק", ועוד מנסים להתחמק מלקחת אחריות, אז כן זה מרגיז ומכעיס.

בצבא החיילים/החיילות שלי בטירונות לקחו עימם שקיות אשפה באפוד הקרבי כדי לאסוף את השאריות של הפסולת (מה שמתכלה כגון שאריות של פירות, נקבר באדמה), אותו הדבר לגבי התלמידים שלי בבית הספר כיום.

לא מתביישת להעיר לאנשים על לכלוך הסביבה ואף פתחתי על כך שרשור על כך שנזרקה פסולת מחלונות הרכבים בשיירה של מועדון ה 5 לפני מספר חודשים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי העניין של להתחמק מאחריות, כשכבר לפני מספר הודעות ציינתי שאני אשלם את הקנס. פשוט זה היה לפני שנה ומה היה בדיוק באותו יום באמת אין לי מושג.

האם בנאדם שנהג שיכור עם כמות אלכוהול כפולה מהמותר בדם לא זכאי לקחת עורך דין ולצאת מזה בזול (כמו שקורה במקרים רבים)? שוב רק דוגמא...

לכן כל מה שניסיתי לברר כאן הוא מה החוק אומר בנושא, ואכן היו אנשים שהגיבו בדיוק לנקודה זו.

לא ניסיתי להצטדק גם בזה שאנשים אחרים עושים דברים גרועים יותר, פשוט הבאתי דוגמא כי אני מרגישה שהתגובות כאן מוגזמות ביחס למעשה.

לקורמי - אין הוכחות, אין כלום. מעיון בפסקי דין ב- 99% מהם השופטים מאמינים לנאמני הנקיון כי כביכול אין להם סיבה לשקר, גם במקרים שבהם אנשים לא עישנו מעולם והיה להם ביטוח רק לנהג יחיד וטענו שלא נתנו את הרכב לאף אחד. התוצאה של המשפטים האלה היתה הגדלה של הקנס ל 3000 ש"ח ומעלה.

אז יאללה הנה תרמתי לאיכות הסביבה 250 ש"ח שילכו לקרן הנקיון. עכשיו כל אוהבי הסביבה יכולים לישון בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתאים ההטפות מוסר פה,אתם מפספסים את היעוד של הפורום.

זה פורום יעוץ משפטי ולא פורום חפירות.

עוד לא ראיתי בן אדם שמת מבדל של סיגריה ,ונהגת שודים על אופנוע נוסעים עם קסדה סגורה ומעיל סגור.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לאריק.

תגידו אתם פה כדי לתת יעוץ משפטי או לעשות נונונו ולהגיד שהיא ילדה רעה או לתת עצה משפטית נורמלית?

פורום זה לא נועד להבעת העדפות אישיות, רושמים כאן אנשים שנתקלו בקשיים וזקוקים לעצה מעשית!

בפורום אוף טופיק אתם מוזמנים לפתוח שרשור ולהביע דעתכם על הצבע של העננים וכל הנושאים הכואבים לכם בלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התגובות האלה היו נמנעות אם הבחורה הייתה רושמת שהיא מבינה את חומרת העבירה ולא תבצע את העבירה בעתיד.

אך מכיוון שהיא מתרצת את מעשיה ברמה של ילד בן 4 אז התגובות שלנו כן במקום.

אני אעשה בשבילכם הקבלה, נגיד ומחר הבחורה תקבל דו"ח מצלמת אור אדום (גם באיחור של שנה) אז היא תגיע לפורום ותתלונן שהרבה אנשים עוברים באדום או שהיא עשתה את זה תוך כדי פקק במהירות איטית ולכן מה שהיא עשתה הוא לא כזה חמור.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ מודעות לסביבה שלי

שבת שלום.

אינך מודעת, לא לעצמך ולא לסביבתך, ואם את טוענת שאת מודעת הדבר לא מתבטא במעשייך, ולכן המודעות חסרת ערך. עצם העובדה שאת מעשנת היא ההוכחה. את סובלת, מי שבסביבתך סובל, ומי שבסביבת החפצים שלך סובל (אולי אינך יודעת - אבל תינוקות שזוחלים על השטיחים בבתים של מעשנים סופגים את העשן, גם אם אין באותו זמן עישון פעיל בסביבתם).

1.

פעם אחת רכב שהיה מלפני עבר צומת באור אדום, אדום מלא. ניידת משטרה בדיוק פנתה שמאלה בצומת. הם כמעט התנגשו. הנהג פשוט המשיך לדרכו והשוטרים לא עשו כלום... לכן לשלם קנס על דבר כזה זה פשוט הזוי בעיני.

.

מן הסתם השוטרים חשבו שמרדף אחרי העבריין יסכן עוברים ושבים נוספים, וזה שיקול יותר מאשר לגיטימי. אני לא יודע אם הדבר אפשרי, אבל אני מניח שיש אפשרות שאותו נהג זכה לקבל דו"ח לביתו, בדיוק כמוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת ההצטדקות פה בפורום לפעמים חוצה כל גבול.

כאילו שאתם כל הזמן בסדר, מעולם לא עברתם על אף חוק, ואתם תמיד נוסעים 90 בנתיב הימני.

מטיפים נמאסתם.

+1 ליבגני ואריק.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שלא התכוונתי להגיב, אבל:

כל התגובות האלה היו נמנעות אם הבחורה הייתה רושמת שהיא מבינה את חומרת העבירה ולא תבצע את העבירה בעתיד.

אך מכיוון שהיא מתרצת את מעשיה ברמה של ילד בן 4 אז התגובות שלנו כן במקום.

אני אעשה בשבילכם הקבלה, נגיד ומחר הבחורה תקבל דו"ח מצלמת אור אדום (גם באיחור של שנה) אז היא תגיע לפורום ותתלונן שהרבה אנשים עוברים באדום או שהיא עשתה את זה תוך כדי פקק במהירות איטית ולכן מה שהיא עשתה הוא לא כזה חמור.

איפה תירצתי את העבירה? כתבתי שאני לא זוכרת מה היה באותו יום! לא ידעתי שכדי לקבל ייעוץ בפורום צריך להביע הבנה לחומרת העבירה ולהבטיח לא לבצע אותה בעתיד - אולי תראה לי איפה זה כתוב בתקנון הפורום!

תקרא את הפוסט הראשון שלי ותראה שם עובדות נטו, כי רציתי עזרה בהבנת החוק ולדעת לפי החוק האם יש התיישנות ופרטים נוספים.

ולגבי מה שכתבו לי לגבי עישון סגריות - אין לי בבית לא שטיחים ולא תינוקות... וגם זה פשוט לא רלוונטי. אני לא מכירה אותך ואין לך זכות להגיד לי איך לחיות. חבל שהעבירה שנרשמה לא היתה על זריקת עטיפה של מסטיק מהחלון (ולא, אני לא עושה את זה, יש לי פח באוטו), למרות שאני בטוחה שהיו קופצים אנשים גם אז על העובדה שזה מגעיל ללעוס מסטיקים.

ותודה לכל מי שהבין אותי בנושא של הטפת מוסר, כבר התחלתי לחשוב שטעיתי בשם של הפורום פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

greenlook,

דברי אינם הטפת מוסר אלא שיקוף של דבריך בפורום והעימות שלך עם כל מי שמגיב באופן שלא תומך בדעתך.

אילו הודעתך הראשונה הייתה עניינית ונטולת ציניות, יתכן שהיית חוסכת מעצמך הטפות מוסר.

אלא שאת נוהגת כמי ש "טובל ושרץ בידו".

(אין צורך להגיב להודעה זו.)

להזכירך, ביקשת עיצה אז בבקשה:

שלמי את הקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה תירצתי את העבירה? כתבתי שאני לא זוכרת מה היה באותו יום! לא ידעתי שכדי לקבל ייעוץ בפורום צריך להביע הבנה לחומרת העבירה ולהבטיח לא לבצע אותה בעתיד - אולי תראה לי איפה זה כתוב בתקנון הפורום!

תקרא את הפוסט הראשון שלי ותראה שם עובדות נטו, כי רציתי עזרה בהבנת החוק ולדעת לפי החוק האם יש התיישנות ופרטים נוספים.

אני כותב בפורום הזה לא מאתמול, תאמיני לי שאין לי שום סיבה לתקוף פה אף אחד וגם אם תקראי את ההודעות הישנות שלי תראי שאני אף פעם לא תוקף אדם לגופו אלא רק את מה שהוא רושם (גם כאשר הכותב שמולי כן יורד לפסים אישיים).

קראתי את הת'רד שלך עוד לפני שהגיבו בו בכלל אנשים אחרים, אם הייתי רוצה "להכנס בך" הייתי מראשוני המגיבים אך לא בצעתי את זה כי אז עוד הת'רד שלך היה פחות או יותר "בטוב טעם" (ואת זה גם אני רושם אחרי שהתעלמתי מהמשפט הילדותי "כן, אז מסתבר שיש משרד כזה וכנראה נגמרו הנחלים, היערות וחופי הים שצריך להגן עליהם...").

שימי לב שתגובתי הגיעה רק לאחר תגובתך השלישית ושם מבחינתי חצית את הגבולות. "הדוח הדבילי הזה", בא להגן על הסביבה מפני אנשים ברברים שלא אכפת להם מכלום חוץ מעצמם (לא טענתי שאת כזו אך אם המצב בארצנו היה כ"כ מושלם לא היינו צריכים בכלל לחוקק כזה חוק).

ד"א, בשום מקום לא טענתי שאני צדיק. אני אינני מכונה אלא אדם וכאדם אני גם עושה טעויות. אך גם כאשר אני עושה טעויות אני משתדל להפיק לקחים מועילים ולתקן את דרכיי ולא מתנהג כמו ילד קטן ותוקף את כל העולם מסביבו ומחפש אשמה אצל כל אדם/גורם אחר (במקום לחפש בעצמו את הטעות).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...