Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חמישי חופשי--מסע בעקבות רכבי אספנות

zvika52
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נותנים גז וממשיכים הלאה , בין טיפות הגשם.

מימין , חיפושית חמודה , כבר היתה לנו אחת אדומה באותו סיגנון , לפני מספר שבועות.

בהמשך , שברולט bel air 1956

בהמשך מרסדס משנות ה - 50

ורום כרמל , מנוע פורד 1300 , הסדרה שיוצרה בדור שאחרי הכרמל דוכס

להשתמע בשבוע הבא , בתקווה שמזג האויר לא יגביל אותנו.

מתניה את צביקה בע"מ

מסע בעקבות רכבי אספנות

IMAG0512.jpg

IMAG0513.jpg

IMAG0514.jpg

IMAG0518.jpg

IMAG0519.jpg

07Apr_0001.jpg

IMAG0511.jpg

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב לקוראי השרשור!

חשוב לנו לציין ולהזכיר:

קבענו לנו מראש כללי עבודה מסויימים ,שבינהם , למרות פרסום התמונות , נקפיד לשמור על פרטיות בעלי הרכבים ,

ולכן במכוון איננו מציינים את מיקומם המדוייק , ודואגים למחוק את מספרי הרישוי , וכל סימן אחר מזהה.

לכן בקשתינו , בואו נשמור על כך כולנו , ע"מ שנוכל להמשיך בשירשור בלא לפגוע באיש.

נשמח לקבל מידע על רכבי אספנות מכל סוג (פרטיים טנדרים משא טרקטורים דו גלגלי) ,ומיקומם , (אנחנו לא מחפשים רכבים נוצצים)

אפשר להעביר את המידע בפרטי או בנייד 050-2592839

תודה

צביקה מרגלית

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד אני לא הבנתי, וסליחה מצביקה ומתניה: יש כבר שרשור פעיל מאד שנקרא "ענתיקות בדרכים ובחצרות"- למה כפל הזה? תראו מה קורה: כבר האנשים האחרים מתחילים לפרסם כאן, במקום בשרשור המקורי, זה מבלבל!:roll: מילה- כשזה היה חד פעמי זה היה נחמד כי מצאתם ישר כמות של הדברים המעניינים- אבל כל פעם להמשיך?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד אני לא הבנתי, וסליחה מצביקה ומתניה: יש כבר שרשור פעיל מאד שנקרא "ענתיקות בדרכים ובחצרות"- למה כפל הזה? תראו מה קורה: כבר האנשים האחרים מתחילים לפרסם כאן, במקום בשרשור המקורי, זה מבלבל!:roll: מילה- כשזה היה חד פעמי זה היה נחמד כי מצאתם ישר כמות של הדברים המעניינים- אבל כל פעם להמשיך?:roll:

כן, להמשיך וכמה שיותר, כי;

-השרשור הזה מרתק.

-מתניה וצביקה מכירים יותר אספנים ממך וממני ומצליחים להפתיע בכל פעם מחדש(ראה למשל הפיז'ו 202 המדהימה משבוע שעבר).

-ענתיקות בדרכם ובחצרות מבוסס על תצפיות רנדומליות. כאן מדובר על משהו מאורגן, בו אנשים מכניסים את השניים לחצרותיהם.

-את חלק מהמכוניות לעולם לא תראה במפגשי אספנות למיניהם.

להמשיך?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא שמת לב, הפוסט ההוא נמחק.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כל פעם להמשיך?:roll:

כן, בהחלט.

השרשור הנ"ל מעניין, מושקע ומגלה לנו שעדיין נותרו שכיות חמדה בארץ הקודש.

ובהחלט מגיעה תודה לצביקה על הטירחה שבהעלאת התמונות שמיספרי הרישוי נמחקו מהן.

וחוץ מזה גנאדי, שכחת איזה 500:roll:..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום גנאדי.

ראשית אנחנו שמחים תמיד לקבל הערות בונות , אבל:

השרשור הנ"ל אינו מיועד לתצפיות מקריות בחצרות . לא זו המטרה . איננו מצפים שבשרשור הספציפי הנ"ל יועלו תמונות של משוטטי הפורום.

לכך נועד מקום אחר ואיננו גוזלים את כבודו ומקומו.

לשאלתך: מתניה ואנוכי (לאחרונה מצטרף גם אריאל עזיזי שמוסיף לידע ומנעים מזמנו)קבענו לנו שיום חמישי הוא יום חופשי לא עובדים

זה יום שאנחנו מקדישים למטרות ומשימות מועדונינו היקר , ובנוסף לכך יוצאים לסיורים ואיתורים של רכבי אספנות , כאשר שוב חשוב לנו להדגיש, שבמקביל אנחנו שומרים על פרטיותם של בעלי הרכבים.

אנחנו נפגשים עם רוב בעלי הרכבים, ועוזרים ביעוץ להמשך ,במקביל , כבר הצלנו מספר רכבים , שהוזנחו ע"י בעליהן, ועודדנו אותם להמשיך במלאכה.

שורה כמעט תחתונה:מטרת השרשור לשתף את קוראי הפורום במסעינו הפרטי שנקרא:חמישי חופשי--מסע בעקבות רכבי אספנות.

ובשורה התחתונה :מי מאיתנו שיש לו מידע על רכבי אספנות מכל סוג מוזמן לפנות בפרטי , ועל כך תודה מראש

שבת שלום

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאית סקניה שפורסמה עמוד קודם, אתם הורדתם את הכיסוי שלה בלי רשות או שהבעלים הרשה לכם?

כי אני מכיר אותו, והמשאית מכוסה תמיד! חוץ מידי פעם כשהוא מניע אותה.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות מזג האויר הגשום החלטנו לא לותר וכהרגלינו גם היום , כמיטב המסורת והאהבה

לצאת למסע בעקבות רכבי אספנות.

מימין , שני טנדרים מסוג ויליס , הראשון משופץ והבא אחריו באמצע התהליך.

בהמשך טנדר דודג' D200

ולמטה משאית וויט שידעה ימים טובים יותר.

הוויליס הכחול-לבן זה טנדר פתוח/סגור או קומפקט? אני מנסה לאסוף כמה שיותר מידע על הקומפקטים, היחודיים לארצנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוויליס הכחול-לבן זה טנדר פתוח/סגור או קומפקט? אני מנסה לאסוף כמה שיותר מידע על הקומפקטים, היחודיים לארצנו.

הטנדר הכחול לבן הוא לא קומפקט. הוא אם ארגז טקסס ויצור אמריקאי

יש הבדלים בין וקומפקט לבין הטנדרים הרגילים כמו החלון האחורי וצורת הגג שנראת כמו גג של וויליס סטישן. יש גם הבדלים בין וויליסים של שנו ה50 לוויליסים של שנות ה60 כמו חלון אחורי קטן שמשה מחולקת ולוח שעונים מחולק

[דרך אגב זה אני ששאלתי על השעונים בפורום של האמריקים]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאית סקניה שפורסמה עמוד קודם, אתם הורדתם את הכיסוי שלה בלי רשות או שהבעלים הרשה לכם?

כי אני מכיר אותו, והמשאית מכוסה תמיד! חוץ מידי פעם כשהוא מניע אותה.

אני חוזר ומדגיש:אנחנו מקפידים במיוחד לשמור על פרטיותם של בעלי הרכבים.

רוצה לומר:נכון שהורדנו את כיסוי המשאית , וזאת לאחר שקבלנו אישור מפורש מבעל המשאית , וכמובן דאגנו שוב לכסותה כמקודם.

אז אנא , הסר ספק מלבך , לא חדרנו לתחום הפרט ללא רשות.

אגב, בעליה של המשאית ביקר אותנו למחרת בנוקיה,וכמו שציינתי באחד הפוסטים הקודמים , נעזרים בנו ליעוץ בנושאים שונים ,ואחת הסיבות שהוא הגיע , היא להתיעץ על מקום חילופי לחניית המשאית.

אגב , ישנם מספר רכבים מעניינים מאוד , שנתקלנו בהם בחניות פרטיות , אך לא הרשינו לעצמינו אפילו לצלם ללא רשות הבעלים.

מקווה שהנקודה ברורה

שבת שלום!

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר פתוח , ארגז טקסס , לא קומפקט.

שים לב למיקום הגלגל הרזרבי , הווה אומר , ארגז נפרד , ולא יחידה אחת עם תא הנוסעים , מה שמאפיין את הקומפקט.

שבת שלום!

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...