Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יתכן שבמקום קנסות ודוחות נקבל כתבי אישום פליליים ובתי סוהר

רוטנברג
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרקליטות המדינה רוצה לבצע רפורמה עם תיקוני חקיקה שבמקום דוחות תנועה עם ברירת קנס או שלילת רשיון יהיו מצבים שעל עבירות תנועה כמו לעבור באדום או לא לעצור בתמרור עצור ,קו לבן וכו המשטרה תעביר דוחות קנסות לפרקליטות המדינה וזאת תחליט אם יוגש כתב אישום פלילי (אולי גם עם עונשי מאסר בפועל) \ דודו רותם מישראל בתינו ראש החוקה מתנגד לזה.

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך שלא נתת לזקנה זכות במעבר חצייה לעבור ותפס אותך שוטר ועל זה אתה נכנס לחצי שנה לכלא ...זה נראה לך הגיוני?

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה שטויות ודברים מטומטמים הם חושבים.

הם כנראה לא מבינים שזאת לא הדרך לצמצום תאונות הדרכים.

המשטרה במדינתנו היא תוצר עלוב של מערכת חוק עלובה וכושלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרקליטות המדינה רוצה לבצע רפורמה עם תיקוני חקיקה שבמקום דוחות תנועה עם ברירת קנס או שלילת רשיון יהיו מצבים שעל עבירות תנועה כמו לעבור באדום או לא לעצור בתמרור עצור ,קו לבן וכו המשטרה תעביר דוחות קנסות לפרקליטות המדינה וזאת תחליט אם יוגש כתב אישום פלילי (אולי גם עם עונשי מאסר בפועל) \ דודו רותם מישראל בתינו ראש החוקה מתנגד לזה.

אם קראת תעלה לכאן.

כל ההודעה שלך לא ברורה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה שטויות ודברים מטומטמים הם חושבים.

הם כנראה לא מבינים שזאת לא הדרך לצמצום תאונות הדרכים.

המשטרה במדינתנו היא תוצר עלוב של מערכת חוק עלובה וכושלת.

בטח שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך שלא נתת לזקנה זכות במעבר חצייה לעבור ותפס אותך שוטר ועל זה אתה נכנס לחצי שנה לכלא ...זה נראה לך הגיוני?

כן!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני אומר זאת,

מישהו קרא שמע על מה שפותח השרשור סח לנו?

אני לא.

ואם שמע קרא שיביא לנו אסמכתא לכך.

יתברר לנו כי מה שנכתב על ידי פותח השרשור והאמת , המרחק הוא בין שמיים וארץ כמו בהרבה נושאים משפטיים שאנשים /כתבי עיתונות כותבים ואין להם שמץ של מושג על מה הם כותבים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשתי, יגעתי ועמלתי, לחפש הכצעקתה? אך לא מצאתי, ולו כזית:?

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן!!!

תאר לך ששוטר שסתם התעצבן עליך בלי סיבה מחליט שלא נתת לזקנה לעבור במעבר חציה ומכניס אותך לכלא. אתה עדיין בעד השינוי בחוק?

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר בחיים הוא לא שחור ולבן.

אני מבין שקשה בימינו לשוטרים להפעיל שיקול דעת, אבל מכאן ועד לבצע החלטות כאלה נחרצות - לא הגיוני.

בעקבות ההודעה הבאה:

אתה לא צריך לשמוע כלום , אתה לא צריך אוזניים.

אני מציע את המערכת שלי בלוח המכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך ששוטר שסתם התעצבן עליך בלי סיבה מחליט שלא נתת לזקנה לעבור במעבר חציה ומכניס אותך לכלא. אתה עדיין בעד השינוי בחוק?

ברור שלא.

גם ברור שלא תהיה סמכות כזו ללא שיקול דעת.

מצד שני, אם וכאשר יהיה מחיר גבוה וברור על עבירות תנועה מסכנות חיים אמיתיות והנהג הממוצע ידע שהחרב שעומדת מעל ראשו באם יפר את החוק היא בעלת משמעות אמיתית של ענישה אז תהינה פחות תאונות עם נפגעים.

ספציפית לגבי עניין מעברי החציה, אני מוצא את עצמי מפחד לאפשר לאדם לחצות את הכביש במעבר חציה, במיוחד אבל לא רק במקומות בהם יש יותר מנתיב נסיעה אחד עקב הפחד שהנהג שיעקוף אותי ידרוס את הולך הרגל המסכן. חוסר תשומת הלב של הנהג הממוצע להמצאותם של הולכי רגל בכביש, על מעבר חציה, פשוט מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני אומר זאת, מישהו קרא שמע על מה שפותח השרשור סח לנו?

אני לא. ואם שמע קרא שיביא לנו אסמכתא לכך

למרבה הצער, זה אמנם לא חדש אבל אמת לאמיתה: עונשי מאסר - כולל על עבירות מהירות (ראו ידיעה).

ככה זה כשמישהו עם רצון טוב ובלי מושג בתחום מחליט להציל את העולם, בעוד שאלה שיש להם מושג נדחקים מעמדות השפעה כי יש להם חוט שדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני משוכנע שתהיה מידתיות באכיפה.

לא עצרת ל"סתם" סבתא - מאסר על תנאי.

לא עצרת לנשיאת בית המשפט העליון - חצי שנה לפחות, בלי אפשרות להמיר בעבודות שירות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...