Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאימות בין דיבוריות PARROT לCARPC

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני רוצה לדלות מכם מידע בקשר לאינטגרציה אפשרית ( או בלתי אפשרית בין CARPC בשימוש אפליקציית FE הידועה כ RR ) בין RIDERUNNER לבין PARROT.

הטלפון הנייד שלי הוא IPHONE 3GS

כידוע, האינטגרציה בין טלפונים ניידים לRR בעזרת הפלאגין והבלוסוליי לא בדיוק עובד טוב.

אני רוצה ברכב הבא להביא דיבורית PARROT ולפני שאני עושה כן אני רוצה לדעת מה אפשרי ומה לא:

1. להשתמש בדיבורית הנ"ל כדיבורית עצמאית ולא קשורה לCARPC - האם יש רמקול פנימי לPARROT?

2. איזה דגמים יוכלו לעבוד מול IPHONE - האם גם הפשוט מבין כולם יעשה את העבודה כדיבורית עצמאית?

3. האם ניתן לסנכרן בין הPARROT לבין הCARPC בעוד שהPARROT מסתנכרן בכלל מול הIPHONE?

4. אם כן ניתן לעשות את זה איזה דגם יתמוך בסטייה שכזו? :-D

5. האם ניתן להוציא שמע מהPARROT לכניסת הLINE IN של כרטיס הקול בCARPC והאם זה יגרור בעיות של FEEDBACK

6. האם לPARROT יש אפשרות לשדר למערכת בתדר רדיו כלשהוא ואז לכוון את הדונגל רדיו שלי לתדר הזה? (אם כי זו אופציה לא שפויה בעליל...)

נראה לי שאופציה מספר 1 ככל הנראה תהיה הפתרון אבל אם יש למישהו מידע מועיל - אשמח לשמוע (לקרוא).

תודה וסליחה :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אה.. לא

אני לא מחפש HU חדש - יש לי CARPC, פרוייקט שכבר עשיתי ורץ אצלי קרוב לאיזה שנה וחצי נראה לי.

אני מדבר על דגמים החל מCK3000 ועד סדרות ה9000

האם ניתן בכלל לעשות בינן כלשהיא אינטגרציה עם הCARPC או רק לעבוד איתן כדיבורית עצמאית?

למשל - לגרום לפלאגאין של הטלפון לזהות שנכנסה שיחה בדיבורית ולעשות MUTE בלבד או שזו סטיה קשה מידי בשביל מישהו שהוא לא מתכנת ברמה גבוהה :-D

במקרה הכי גרוע השימוש יתבצע כדיבורית עצמאית ואני פשוט אשתיק את המערכת ע"י לחיצה קצרה על הפאוס - לא נורא מבחינתי, אני לא אמות מזה (פולנים מתים מהרבה פחות בדרך כלל 8) - מספיק שהתקרה תהיה טיפה יותר לכוון האופווייט מאשר בז')

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך, סליחה עם אני לא ממש עונה על שאלה שלך.

מה בעיה עם סנכרון של IPHONE עם CARPC? אצלי לדוגמה אם N97 שלי מסונכרן עם מחשב או מערכת מולטימדיה אוטומטי מזהה שיחה וכאשר אתה תגדיר מצב דיבורית בפלאפון ובמחשב אני לא חושב שיהיה בעיה כל שהיא אולי יש אפילו תוכנות או פלגנים מוכנים צריך לבדוק באינטרנט.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מחשב בבית או מחשב בסביבת רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר.

מכשיר מסונכרן דרך BT למחשב (שזה אומר גם דרך מחשב יש לך שליטה על פאלאפון לקרוא SMS, להתקשר וכול')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ גרמת לי לחשוב לנסות שנית עם הIPHONE

יש לי כרגע בעיה לעשות PAIR בינו לבין הדונגל BT שיש לי בCARPC - יתכן ואצטרך להחליף אחד הבעיה היא שאני חושב גם על פתרון עבור אשתי שגם היא תוכל להשתמש בטלפון שלה לדיבור ברכב והPARROT יכול לתמוך בעד חמישה מכשירים שונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מיקרופון אני לא ניסיתי לדבר דרך מיקרופון של מחשב כי יש לי מחשב נייד ויש לו מיקרופון מובנה וכאשר דיברתי אני לא יודע איזה מיקרופון פעל של N97 או של מחשב נידמה לי של מחשב.

צריך לנסות לשחק בהגדרות של תוכנה שדרכה אתה מסנכרן IPHONE שלך.

מקבה שעזרתי לך בנושא.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי נכנסתי ככה סתם לראות נתונים על הck3100

רשום שהוא מתחבר לרמקולים ברכב אז אני מעריך שזה line out ( שתוכל לחבר לline in במחשב )

את הקו של הmute , צריך לבדוק איך הוא עובד אבל אני מעריך שהוא פשוט נותן מתח

אם כן אז אתה יכול לבנות מעגל פשוט עם ממסר שיסגור לך מעגל בcom port וידמה לחיצת מקש ( כמו של ג'ויסטיק )

וברגע שהוא מזהה לחיצה אז זה יעשה pause למוזיקה

זה במידה ואתה הולך על parrot שהיא מערכת עצמאית ויש לה התממשקות מאוד קטנה למחשב

אם אתה רוצה פתרון מבוסס מחשב , כדי שזה יעבוד כמו שצריך תצטרך כרטיס שנקרא phoenix soho

הוא מבצע echo cancellation כמו שצריך

*שים לב לא חייבים בשבילו סלוט pci פנוי , אפשר לשים אותו בצד בכלל ולספק לו רק מתח עם חיבור לפינים מסויימים וזה עובד

זה הפתרון הכי טוב שקיים היום

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי - הבינותי

לא חשקה נפשי כרגע בפרוייקט שכזה - גילוי נאות.

כמו שזה נראה אני הולך לכוון של דיבורית עצמאית כפי שאני רגיל עד היום ושדרוג של הנייד של אשתי לאחד שיש בו BT גם כן.

אולי אפילו שתי דיבוריות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי בפארות מדגמים 9100, 9200, 6100 יש חיבור לאפון 3G ו3GS שניתן לסנכרן טלפונים , יומן שיחות ו ITUNES בשליטה על תיקיות.

בפארות יש שתי זוגות חותים שמוצעים PREOUT נמוך שניתן לחבר ל RCA או PL ואז תוכל לחבר ל LINE IN בקאר פיסי

Hu: Pioneer 9800 BT Comp:

DLS-UR36i

SubWoofers: Double Eartquake SubZero 2000RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס -

תודה רבה, זו תגובה שמאוד חיכיתי לה.

אני לא רוצה לסנכרן את האייפון - רק לענות לשיחה, לדבר, לנתק.

האם לדגמים הפשוטים יותר גם כן יש הוצאת PRE OUT או שרק לסדרות ה9000? (למרות שזה פחות קריטי מבחינתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תיקך דיבורית עם צג?

יש לך את 3100 או 3200 שתוכל לירות מי מתקשר ואת מי לסנן:lol:

Hu: Pioneer 9800 BT Comp:

DLS-UR36i

SubWoofers: Double Eartquake SubZero 2000RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...