Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט טולדו בנזין. מבקש חו"ד.

עמיחיamihai
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש עבור חבר רכב משפחתי, אוטומט בתקציב של 21-2K ש"ח.

הדרישות:

עלויות אחזקה נמוכות - אמינות טובה - מחיר חלפים

בטיחות

מקום לעגלה בתא מטען.

הרכבים שחשבנו עליהם עד כה :

אלמרה (עד 00 לא בטוחה, 01 קצת יקר)

פוקוס 00

אוקטביה בנזין 00.

הרעיון של טולדו עלה בגלל שהוא זול יותר ביחס לשנתון.

האם אני צודק שטולדו היא אוקטביה בשינוי אדרת?

מצאתי טולדו עם נתונים טובים.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרות עם הטולדו אז הוא נחשב לרכב טוב מאוד ואף אמין עד כדי כך שכאשר אחד מתפרסם אז הוא גם נחטף.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפני כחצי שנה היתי בדילמה שלך. התקציב שלי עמד על 28-30 אלף מקסימום ובגלל שיש לנו תאומים והעגלה ענקית היינו חייבים רכב עם תא מטען גדול.

לגביי האלמרה אם כבר אז רק בצורתה החדשה יותר (משנת 2001) רק שקשה למצוא אחת במחירים שציינת.

לגביי הטולדו - תא מטען ענקי, רמת איבזור מפנקת (יש דגם עם בקרת אקלים, גג נפתח, מגנזיום ועוד) אבל לא לשכוח שעלויות האחזקה אינן בין הזולות כי עדיין מדובר ברכב מקונצרן צ'מפיון... לגביי הסחירות שלה זו שאלה קשה: אותי הזהירו מקנייה בטענה שהמחיר הזול והמפתה הוא תוצאה של חוסר סחירות אבל אם תשאל אותי היום כן היתי קונה אותה אם היתי חושב להחזיק אותה שנתיים ומעלה - תקבל תמורה טובה לכספך.

אציין שאני קניתי פוקוס... שמורה מאוד, כמעט במחיר מחירון אחרי ויכוחים רבים עם המוכר. אני מרוצה ממנה מאוד ברמת תנוחת הישיבה, ההרגשה שהאוטו "כבד" ויושב על הכביש אבל החיסרון היחידי שאני מרגיש אחרי חצי שנה הוא שהרכב יחסית זללן דלק בגלל שהוא מרגיש כבד בסחיבה והתאוצה שלו.

שיהיה בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בתור בעלים מעל שנתיים של טולדו אוטומטית 2003 מנוע 1.8 אני ממליץ מאוד לרכוש

צריכת דלק ממוצעת משולבת כ 1:10 ק"מ לליטר בנסיעה נומלית ללא חשבון ללחיצות.

בינעירוני נטו חסכוני - 1:13.5

עירוני - בהתאם לפקקים.

אם תמצא אני ממליץ על הדגם 1.8 כי ה 1.6 מרגיש מעט כבד בגרסא האוטומטית.

אם תמצא ידנית 1.6 אל תספר לאף אחד ותרוץ לקנות (אני חיפשתי נואשות שלושה חודשים ולא מצאתי).

טיפול מומלץ (לכל רכב החולק מכלולים עם ה VAG גולף / בורה / אוקטביה / טולדו / לאון אוטומטי - להתקין מקרן (רדיאטור) שמן חיצוני לגיר להארכת תוחלת חייו.

אם תמצא אחד שהתקין - תדע שהוא דאג לרכב כי זו התחזוקה המונעת מס' 1 בגיר זה.

לי עלה (אצל רון המוכשר) כ - 1500 ש"ח.

טיפולים בניגוד למה שכתבו כאן לא יקרים בכלל וזהים לרכבים משפחתומטיים אחרים.

שום תקלה סדרתית מעבר למה שרשמתי.

אגב, בהשוואה לאלמרה 1.8 שבדקתי (הצורה החדשה) התנהגות הכביש בטולדו עדיפה בהרבה. כמו כן, גרסת ה 1.8 הרבה יותר מהנה לנהיגה מהפוקוס 1.6 2008 (שגם עליה יצא לי לנהוג לא מעט) למרות שמכל המכוניות שנהגתי עד היום (כולל מזדות 3) הפוקוס הכי התקרבה לטולדו מבחינת אחיזת כביש וחווית נהיגה.

לגבי שיקולי המשפחה - אצלי נכנסות בתא המטען בסדר הזה:

עגלת תינוק אינגלזינה (קיפול מטריה עם אמבטיה לא קשיחה)

טיולון סטנדרטי בקיפול מטריה

תיקי נסיעה לשבת לכל המשפחה

ונשאר מקום למחצלת ולפק"ל קפה שיושבים שם קבוע

במושב האחורי ניתן להכניס שני כיסאות תינוק גדולים (ונשאר מקום צפוף באמצע) תוך צמצום מעט של מרחב הרגליים הקדמי (אני 1.8 מ' גובה)

בהצלחה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...