Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה בלתי אפשרי - דרכי התמודדות

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מכיר סעיף שמדבר על 1.60/1.80

אולי אדון SPIRE ישכילנו מאיפוא שאב את המידע הזה.

ה"מידע" נשאב מעל דפי הפורום, משרשור שגם בו דובר על חניית הרכב עם ארבעה גלגלים על המדרכה.

יכול להיות שהוטעתי וטעיתי והטעייתי, ואם אכן אך המצב, התנצלותי הכנה.

אבל אני כן יכול למצוא הגיון בהבגלת רוחב במטרים לחנייה על המדרכה, שכן לא דינה של חסימת מדרכה שתיצור מיני שחונה עם כל ארבעת הגלגלים על המדרכה כדינה של חסימה שיכולה ליצור F350 שתחנה אפילו עם שניי גלגלים

*פה היתה אמורה להיות תמונת המחשה ממש טובה שתבהיר את הנקודה שלי, אבל המקסימום שמצאתי היה זה:

mini_v_ford_f350.jpg:lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק דבילי בעיניין

רוחב המדרכה יכול להיות 15 מטר והרכב החונה לא מהווה שום הפרעה להולכי רגל ועדיין העבירה של חניה עם 4 גלגלים תקפה.

למה

חוק דבילי אמרנו ? אמרנו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דבילי? העירייה\משטרה דופקות קופה, לא? :evil:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מידע" נשאב מעל דפי הפורום, משרשור שגם בו דובר על חניית הרכב עם ארבעה גלגלים על המדרכה.

יכול להיות שהוטעתי וטעיתי והטעייתי, ואם אכן אך המצב, התנצלותי הכנה.

אבל אני כן יכול למצוא הגיון בהבגלת רוחב במטרים לחנייה על המדרכה, שכן לא דינה של חסימת מדרכה שתיצור מיני שחונה עם כל ארבעת הגלגלים על המדרכה כדינה של חסימה שיכולה ליצור F350 שתחנה אפילו עם שניי גלגלים

המידע שהנך זוכר נוגע לגבי חניה עם 2 גלגלים, בה יש הפרדה לגבי חסימת המדרכה(אי השארת מעבר של 1.30 מ' לפחות) = 500 ש"ח לעומת קנס רגיל של 250 ש"ח.

4 גלגלים = בכל מקרה 500 ש"ח, בין אם המדרכה חסומה ובין אם ישנו מעבר טרקטור.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התיקון, עמית.

האם על חסימת מדרכה ניתן דו"ח שונה מההוא שניתן (אמנם סעיף שונה, אבל הנימוק אני מתאר לעצמי אותו נימוק) על חנייה עם 4 גלגלים?

*זכור לי פסק דין שבו מישהו קיבל דו"ח על חסימת מדרכה בגלל שחנה על אי תנועה בנוי, והשופט זיכה אותו בנימוק ש"למה לאנשים לכתת רגליהם בבוץ וללכת על אי בתנועה, כשהמדרכה בצידו השני של הכביש בנויה ופנויה"

מכאן, שגם אם הרכב חנה על המדרכה עם ארבעת הגלגלים אבל לא חסם את המדרכה, אין שום הגיון במתן קנס.

*ליאור, תודה על התמונה, זאת בדיוק הייתה הכוונה שלי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...