Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] חידוש פנסים קדמיים

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 3893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל כתב לי "הכל תלוי בסטנדרטים שלך באחזקת הרכב ובאיזה רכב יש לך וכמה אתה מוכן להשקיע בו.

להסתכל על סכומים כמו 70 שקל בתחזוקת רכב זה זניח, אני לא יודע מי עובד על הרכב בירכא , מה טיב העבודה ובאילו חומרים הם משתמשים אבל יש לי תחושה שזה לא יגיע לאיכות העבודה הזו. (ותאמין לי שחסכתי כאן כמה ביטויים על טיב העבודה בכל מיני מקומות כאלה"

אני בטוח שהסטנדרטים שלי נמוכים באחזקת רכב,ורק בגלל שרכב לא מחזיר את ההשקעה בו

אני לא צריך אוטו נוצץ כדי להוציא עיינים לאיזה שכן

אני צריך אוטו לנסוע לעבודה ולחזור

אני מטפל במכוניות שלי רק בשמנים זולים וחלפים תחליפיים ואף פעם לא התאכזבתי

המכוניות שלי נסעו מעולה וגם הייתי מוכר אותן במחיר מחירון בלי כל "ההשקעה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוא אני יחזק את אבישאול - הרכבים שלי תמיד טופלו במוסכים הכי מומלצים, בד"כ בחלפים מקוריים ואם חליפיים אז בדקתי את היצרן ואת טיב בחלף - אני לא חוסך מהם כלום.

אתה חושב שמזיז למישהו את האשך שהוא בא לקנות אותם ממני? ממש לא.

הייתי יכול לטפל בחצר עם שמן פלאפל מצידם.

למה אני לא עושה את זה? כי אכפת לי מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הזלזול שלך אתה נמצא פשוט בפורום הלא נכון.

להעלב הוא לא יעלב, אבל אם תשים שמן זבלה הרכב עלול להתקלקל ולגרום לך להוצאות כבדות [בוצה במנוע, שחיקה מוגברת וכו'], כנ"ל כתוצאה משימוש בפילטר סיני זבל שחוסך לך 10-15 ש"ח ויעלה לך אלפי שקלים בעתיד. וזה כן צריך לעניין אותך.

אם חלילה תשפוך מנוע ותצטרך להשקיע סכום 5 ספרתי באלפים, אתה תתחיל להבין למה לא כדאי להתקמצן בקטנות.

אני לא אגיד מה שאני חושב על אנשים שמתקמצנים בתחזוקת הרכב כדי לא להעליב אותך, רק אל תשכח שבסוף הזול עולה יקר. הקמצנות לעולם לא משתלמת.

אם אין לך מה לתרום לשרשור לא ברור מדוע הגבת ומהי מטרתך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הזלזול שלך אתה נמצא פשוט בפורום הלא נכון.

להעלב הוא לא יעלב, אבל אם תשים שמן זבלה הרכב עלול להתקלקל ולגרום לך להוצאות כבדות [בוצה במנוע, שחיקה מוגברת וכו'], כנ"ל כתוצאה משימוש בפילטר סיני זבל שחוסך לך 10-15 ש"ח ויעלה לך אלפי שקלים בעתיד. וזה כן צריך לעניין אותך.

אם חלילה תשפוך מנוע ותצטרך להשקיע סכום 5 ספרתי באלפים, אתה תתחיל להבין למה לא כדאי להתקמצן בקטנות.

אני לא אגיד מה שאני חושב על אנשים שמתקמצנים בתחזוקת הרכב כדי לא להעליב אותך, רק אל תשכח שבסוף הזול עולה יקר. הקמצנות לעולם לא משתלמת.

אם אין לך מה לתרום לשרשור לא ברור מדוע הגבת ומהי מטרתך.

אחי אני שנים מטפל ב"שמן זבלה וחלפים תחליפים" בכל המכוניות שהיו לי

אף אחת מהם לא התקלקלה ,שבקה חיים, בוצה במנוע וכל שאר השטויות

אני בטוח שאף פעם לא ניסית ואתה פוחד מכל הסיפורים

אני לא מתקמצן ,גם אני כשקניתי אוטו ראשון השקעתי בדברים הכי יקרים

ומתי שהוא ניסיתי גם את הדברים הזולים

והכל היה אותו הדבר האוטו נסע מצויין

אני לא אגיד לך מה אני חושב על אנשים שמשקיעים יותר מדי בתחזוקת הרכב כדי לא להעליב אותך,רק אל תשכח שיקר לא חייב להיות הכי טוב,ובזבוז כסף עושה מינוס בבנק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי יקר לא בהכרח הכי טוב, זה נכון.

הרעיון הוא לשים דברים איכותיים שלא בטוח שהם דווקא יקרים מהותית.

בסופו של יום אתה מגלה שההבדל בעלות הטיפול הכוללת בין חלקים באיכות ירודה לבין חלפים מהשורה הראשונה הוא עשרות בודדות של שקלים.

הבעיה אצלך שכנראה הכי זול זה הכי טוב.

האיכות אופציונלית. העיקר שהכסף בכיס.

אני מניח שהרכב נועל צמיגים סיניים , כי החיים לא שווים עוד 200 שקל לרביעייה ...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי יקר לא בהכרח הכי טוב, זה נכון.

הרעיון הוא לשים דברים איכותיים שלא בטוח שהם דווקא יקרים מהותית.

בסופו של יום אתה מגלה שההבדל בעלות הטיפול הכוללת בין חלקים באיכות ירודה לבין חלפים מהשורה הראשונה הוא עשרות בודדות של שקלים.

הבעיה אצלך שכנראה הכי זול זה הכי טוב.

האיכות אופציונלית. העיקר שהכסף בכיס.

אני מניח שהרכב נועל צמיגים סיניים , כי החיים לא שווים עוד 200 שקל לרביעייה ...

נכון האוטו עם צמיגים סינים (אם נכנסים בך חזיתית או מהצד או מאחור גם צמיגים במיליון שקל לא יצילו אותך) אני ממש לא זוכר אפילו מתי הגעתי למצב של בלימת חרום עם האוטו, אני נהג ממש רגוע

אחרי 10 מכוניות שטיפלתי בהן ככה ומכרתי את כולן במחיר מחירון במצב מעולה אני בטוח שמה שאני עושה זה נכון

כנראה שניסת פעם חלק חלופי שלא היה טוב והשאיר לך טעם רע ורושם רע על חלפים זולים

למזלי לא נתקלתי אף פעם בבעיה שנוצרה עקב שמן זול או חלפים תחליפיים

הדבר היחיד שאני מקפיד עליו הוא מים ירוקים איכותיים

כל מכונית שמכרתי ונלקחה לבדיקה הייתה מצויינת ומי שקנה היה מרוצה ולא הייתה סיבה אפילו לרדת במחיר,

שאני אמכור את האוטו אני מוכן שכל חברי הפורום ששופכים כסף על המכוניות שלהם לבוא לבדוק את האוטו שלי

לעשות סיבוב ולתת תגובה בפורום על האוטו

קנה רכב אספנות ואז תשקיע ,זאת אחזקת רכב אמיתית ולא שיוף פנסים

על רכב אספנות אני מוכן לשים כסף חופשי

היו לי ולאחי 3 חיפושיות שעליהן לא חסכנו ,כל שקל שיצא בא מהלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אני מקווה לא להיות באיזור שלך בזמן שתבלום בלימת חירום עם ברקסים סינים, נוזל בלמים סיני וצמיגים סיניים.

אני מציע לרכוש תפילת הדרך (אפשר גם תפילת הדרך בסינית :))

צריך להבדיל בין השקעה בקוסמטיקה (שזה משהו שכנראה אפשר לוותר עליו ברכב כמו דיהטסו גראן מוב) , השקעה באחזקה שזה חשוב והשקעה באביזרים בטיחותיים - שזה הכי חשוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו שני נהגים שונים ממש

אני לא נוסע מהר, בחיים לא נצמד ,הדייהטסו הזאת של אישתי נוסעת רק בקריות

לא יותר מ40 קמ"ש

אתה בטח נהג ממהר שאוהב להידבק ולא לשמור מרחק אז אני מבין למה צריכים צמיגים איכותים ויקרים

טוב בוא נסגור שהסכמנו לא להסכים אחד עם השני

העיקר ששנינו מרוצים ממה שאנחנו עושים

תגיד כמה תאונות על אי שמירת מרחק היו לך?

אני ב18 שנה שיש לי רשיון לא קרה לי בחיים(טפו טפו בלי עין הרע ,מלח מים חמסה חמסה)

אני בטוח שהיו לך כמה

עוד משהו

אני משקיע באוטו מה שצריך ,בטוח שאם הייתי אוכל אותה מחלקים חליפיים לא הייתי נוגע בהם יותר

אבל כנראה שאחרי 18 שנה אתה לומד מה לקנות וממי לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה בגדול, מצטער לפוצץ לך את הבועה. הפדנטיות באחזקה מתורגמת גם לפדנטיות בכל מה שנוגע להתנהגות על הכביש גם אם זה לא במהירות הכי נמוכה על הכביש.

ואתה גם לא מבין שתאונות לרוב לא תלויות בכלל בך , בעיקר אם אתה נהג זהיר. לא חסרים מטומטמים על הכביש ולפעמים ברקסים וצמיגים איכותיים הם ההבדל בין חיים ומוות.

לצערי עברתי 2 תאונות בחיים שלי, בשתיהן אדיוט עם רכב גרוטאה שלא מתוחזק כהלכה נכנס בי מאחור על לא עוול בכפי.

באחת הייתי בעמידה מוחלטת ונכנס בי איזה אדיוט ב80 קמ"ש, בשניה הייתי במהירות קרובה לאפס ונכנס בי טמבל שלא שם לב ש"יש פקק". יש מצב שאם היו להם צמיגים נורמליים אולי לא היו לי כאבי גב נוראיים בחילופי עונות...

אני מאחל לך רק בריאות ושלא תצטרך לבחון את תפקוד הרכב בזמן חירום.

העיקר שיש עוד 150 ש"ח בבנק שחסכת בהחלפת רביעיית צמיגים פעם ב3 שנים. ועוד 12 ש"ח שחסכת בשימוש ברפידות סיניות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שכל התחליפי זה סיני

אני קונה תחליפי בחנויות שמשווקות למוסכים

חלפים גרמניים ,איטלקים,או קוראנים, גם ספרדים

אבל חוץ מצמיגים סינים אף פעם לא קניתי חלפים סינים וגם לא ראיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי עברתי 2 תאונות בחיים שלי, בשתיהן אדיוט עם רכב גרוטאה שלא מתוחזק כהלכה נכנס בי מאחור על לא עוול בכפי.

באחת הייתי בעמידה מוחלטת ונכנס בי איזה אדיוט ב80 קמ"ש, בשניה הייתי במהירות קרובה לאפס ונכנס בי טמבל שלא שם לב ש"יש פקק". יש מצב שאם היו להם צמיגים נורמליים אולי לא היו לי כאבי גב נוראיים בחילופי עונות...

.

וזה בדיוק מה שהתכוונתי

תשקיע על האוטו שלך מליון דולר

צמיגים יקרים,חלפים מקורים,חידוש פנסים ,מערכת מובילאיי

וזה לא יעזור לך

ו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני שמח שהצלחנו לעורר נושא כל כל חשוב לידיעת החברים בפורום ובכלל הנהגים בארץ

השורה האחרונה הבטיחות

אבל למה לשפשף אם אפשר בלי ולשמור על הפנס נקי

יש רק דבר אחד שצריך לשפשף בשביל להוציא את הלבן או הצהוב ממנו

בקשר לקטע המסחרי כל חברה בשיטה שלה והם באמת נחמדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

הפנסים חודשו שוב בקיץ הקודם מאחר ובשטיפת רכב התיזו עליהם בטעות חומר לניקוי ג'נטים שאכל את הציפוי בכמה מקומות.

החידוש נעשה ע"י שיוף עדין של השכבה הקודמת וחידוש השכבה החיצונית.

בכל מקרה - שווה כל אגורה, גם אם צריך לחדש מדי פעם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...