Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 ידני 1600 3 דלתות - ספורטיבית ?

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו שיהיה לך הכי קרוב לספורטיבי בתקציב הזה היא פיאט בראבו החדשה 1.4 טורבו ידנית!

ניראת גם הרבה יותר טוב לטעמי.

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של שווה או לא שווה.

זה עניין של זה שאין לי את הזמן הזה לחכות 3 חודשים.

אני לא כ"כ מבין.

יש לך רכב כרגע, ז"א שיש לך איך להתנייד.

אם תמכור אותו לטרייד אין אתה תקבל, ככל הנראה, פחות ממה שתקבל אם תמכור אותו לאדם פרטי (תלוי, כמובן, בכושר המיקוח שלך).

הזמן את הרכב, בעוד חודשיים וחצי בערך פרסם את המאזדה שלך למכירה ותסגור את הסיפור.

אם אתה לא רוצה לחכות 3 חודשים, זה כבר סיפור אחר.

לי זה נשמע מתכון בטוח לקנייה של רכב ללא מחשבה מספקת ומתוך לחץ זמן, אני מאמין שדי מהר אתה "תתבאס" על הרכב שתקנה.

תחשוב אם לא כדאי לך לחכות שלושה חודשים בשביל רכב שתחזיק שלוש שנים (הערכה).

בהצלחה.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאוד הופתעתי :-o עקב זה הגענו עד למנהל מכירות הארצי של יונדאי עם תשובה חד משמעית-

הדגם לא מיובא כרגע לארץ וגם לא צפוי להגיע בזמן הקרוב.

אתם מוזמנים לבדוק אותי.

בדקתי, ואחרי כמה סוכנויות הזמנתי I20 1.6 ידני, 3 דלתות בצבע ירוק עם ג'אנטים 16", מראות חשמליות מתקפלות וסאנרוף, ואולי הכי חשוב, 6 כ"א ו5 כוכבי בטיחות.

הרבה יותר מסובך מלהזמין את גרסת הליסינג 5 דלתות 1.4 אוטומט, אבל הזמנו ושמנו מקדמה של 20,000 (אפס יותר מהמקובל), המתנה של 3-4 חודשים, נקווה שישתלם (מבטיח סיקור + תמונות כשתגיע).

לגבי מי שלא הגדיר את הרכב ספורטיבי. מה היא ההגדרה הנכונה של ספורטיבי? רכב שתהנה בו? הכל עניין של פרספקטיבה.

הרכב הקודם שלי פיג'ו 1.6 3 דלתות ידנית והרבה הגדירו אותה לא ספורטיבית, אבל אני נהניתי בה והיא הייתה חזקה מרוב המכוניות הרגילות בכביש.. מה ספורטיבי בפאביה 1.4? הרעש בתא הנוסעים כשאתה ב4,500 סל"ד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי מכרת כבר את הפיג'ו?

תתחדש על הרכישה ואם תוכל אחרי הרכישה בע"ה תיתן לנו חוות דעת על האוטו, איך הנהיגה באוטו, ספורטיבי\לא ספורטיבי, היה כדאי לבצע את הרכישה וכו'.

וכמובן תעלה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 1.6 היא לא ספורטיבית. יונדאי i20 שלוש דלתות היא לא ספורטיבית. פאביה 1.4 היא לא ספורטיבית.

ספורטיבית היא מכונית שהותאמה לנהיגה ספורטיבית עם מנוע בעל אופי מסוים, כיול מתלים והיגוי ובד"כ גם עיצוב שונה.

רק כי בארץ לא קונים כלי רכב במרכב שלוש דלתות עם תיבה ידנית, לא הופך כל מכונית כזו לספורטיבית. אלא רק לבעלת

תיבה ידנית ושלוש דלתות. ממש כמו i20 עם חמש דלתות, רק עם שתיים פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 1.6 היא לא ספורטיבית. יונדאי i20 שלוש דלתות היא לא ספורטיבית. פאביה 1.4 היא לא ספורטיבית.

ספורטיבית היא מכונית שהותאמה לנהיגה ספורטיבית עם מנוע בעל אופי מסוים, כיול מתלים והיגוי ובד"כ גם עיצוב שונה.

רק כי בארץ לא קונים כלי רכב במרכב שלוש דלתות עם תיבה ידנית, לא הופך כל מכונית כזו לספורטיבית. אלא רק לבעלת

תיבה ידנית ושלוש דלתות. ממש כמו i20 עם חמש דלתות, רק עם שתיים פחות.

נכון, אני לא מתיימר לרכוש רכב ספורטיבי אלא רכב שמעט יותר מהנה ממזדה 3 ליסינג ממוצעת, יותר יפה ובעל עיצוב ספורטיבי.

השיקולים שלי היו מנוע סביר, עיצוב יפה וצעיר, צריכת דלק ומעל הכל בטיחות. לכן לא מצאתי משהו שענה בצורה יותר טובה על הקריטריונים שלי בשוק, במחיר של 100,000 ש"ח.

שנית, אכן מכרתי את הפיז'ו! רכב מהנה, יפה וחזק אבל לצערי אחרי אינספור טיפולים מדויקים ושמירה על הרכב (בצורה קיצונית) הוא גילה חוסר אמינות מבחינת חשמל וכמו כן השירות של לובינסקי הראה זלזול מתמשך... גם צריכת הדלק לא הייתה טובה כמו שציפיתי. בכל אופן הרכב היה בן 8 (2002) כך שאולי לא צריך להאשים אותו יותר מידי.

תודה על הברכות וברור שאסקר את הרכב החדש עם תמונות :-D הוא אמור להגיע עוד חודשיים וחצי בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, ואחרי כמה סוכנויות הזמנתי I20 1.6 ידני, 3 דלתות בצבע ירוק עם ג'אנטים 16", מראות חשמליות מתקפלות וסאנרוף, ואולי הכי חשוב, 6 כ"א ו5 כוכבי בטיחות.

הרבה יותר מסובך מלהזמין את גרסת הליסינג 5 דלתות 1.4 אוטומט, אבל הזמנו ושמנו מקדמה של 20,000 (אפס יותר מהמקובל), המתנה של 3-4 חודשים, נקווה שישתלם (מבטיח סיקור + תמונות כשתגיע).

לגבי מי שלא הגדיר את הרכב ספורטיבי. מה היא ההגדרה הנכונה של ספורטיבי? רכב שתהנה בו? הכל עניין של פרספקטיבה.

הרכב הקודם שלי פיג'ו 1.6 3 דלתות ידנית והרבה הגדירו אותה לא ספורטיבית, אבל אני נהניתי בה והיא הייתה חזקה מרוב המכוניות הרגילות בכביש.. מה ספורטיבי בפאביה 1.4? הרעש בתא הנוסעים כשאתה ב4,500 סל"ד?

מה זאת אומרת אחרי שבדקת כמה סוכנויות זה משתנה מסוכנות לסוכנות?.

איך זה שאנשים פה שבדקו והיו כאלה שרצו להזמין לא מזמן גם פתחו אשכול על הרכב הזה נענו בשלילה ולך כן הסכימו להביא האם תוכל להסביר את זה.

והאם יש לו מפרט מסויים "סטנדרטי" או שזה "הזמנה מיוחדת" אגב מה המחיר שלה?.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אחרי שבדקת כמה סוכנויות זה משתנה מסוכנות לסוכנות?.

איך זה שאנשים פה שבדקו והיו כאלה שרצו להזמין לא מזמן גם פתחו אשכול על הרכב הזה נענו בשלילה ולך כן הסכימו להביא האם תוכל להסביר את זה.

והאם יש לו מפרט מסויים "סטנדרטי" או שזה "הזמנה מיוחדת" אגב מה המחיר שלה?.

אחרי לא מעט ויכוחים באחד הסניפים ובטלפון הסכימו להזמין לי אחת כזאת. הרכב מגיע עם חבילת האבזור הגבוהה ביותר,סאנרוף, מראות מתקפלות,שליטה מההגה, חיישן אוויר לצמיגים, ג'אנטים 16" ועוד כל מיני שטיקים... מנוע 1600, 3 דלתות ידנית. בכל אופן בגלל שאין כמעט קונים לסוג הזה אתה צריך לשים כמקדמה 20 אלף במקום אלפיים. בסה"כ הרכב עלה 102,300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ותתחדש על הבחירה. ובכל זאת שאלה :

כתבת ש: "השיקולים שלי היו מנוע סביר, עיצוב יפה וצעיר, צריכת דלק ומעל הכל בטיחות. לכן לא מצאתי משהו שענה בצורה יותר טובה על הקריטריונים שלי בשוק, במחיר של 100,000 ש"ח."

היות ואני גם שקלתי אלטרנטיבות להזמנת האיביזה שבמבצע - התלבטתי גם לגבי הדגם שהזמנת . היות ובסוף הלכתי על האיביזה SC ידני 1.6 גימור ספורט , לדעתי היא עונה על כל הקריטריונים שהעלת והמחיר כעת 98,000 . מבחינת בטיחות ואיבזור האיביזה לא נופלת מהיונדאי , ואולי אף עולה עליה - בדוק במפרט.

האם בעקבות התמחור הזה לא היה עדיף ? האם קנית בלי לערוך נסיעת מבחן להתרשמות ? ואולי תתאכזב בפועל ?

לדעתי יתרונות היונדאי I20 : חוזק מנוע וביצועים (על הנייר לפחות). סחירות ואמינות צפויה (עד כמה שניתן לנבא...)

חסרונות : מראה (עניין של טעם) , אופי , אין התנהגות ספורטיבית.

יתרונות סיאט איביזה SC 1.6 , או אפילו 1.4 שבמבצע : מראה ואופי (יותר ספורטיבית) , איבזור , זמינות אספקה, מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ותתחדש על הבחירה. ובכל זאת שאלה :

כתבת ש: "השיקולים שלי היו מנוע סביר, עיצוב יפה וצעיר, צריכת דלק ומעל הכל בטיחות. לכן לא מצאתי משהו שענה בצורה יותר טובה על הקריטריונים שלי בשוק, במחיר של 100,000 ש"ח."

היות ואני גם שקלתי אלטרנטיבות להזמנת האיביזה שבמבצע - התלבטתי גם לגבי הדגם שהזמנת . היות ובסוף הלכתי על האיביזה SC ידני 1.6 גימור ספורט , לדעתי היא עונה על כל הקריטריונים שהעלת והמחיר כעת 98,000 . מבחינת בטיחות ואיבזור האיביזה לא נופלת מהיונדאי , ואולי אף עולה עליה - בדוק במפרט.

האם בעקבות התמחור הזה לא היה עדיף ? האם קנית בלי לערוך נסיעת מבחן להתרשמות ? ואולי תתאכזב בפועל ?

לדעתי יתרונות היונדאי I20 : חוזק מנוע וביצועים (על הנייר לפחות). סחירות ואמינות צפויה (עד כמה שניתן לנבא...)

חסרונות : מראה (עניין של טעם) , אופי , אין התנהגות ספורטיבית.

יתרונות סיאט איביזה SC 1.6 , או אפילו 1.4 שבמבצע : מראה ואופי (יותר ספורטיבית) , איבזור , זמינות אספקה, מחיר.

מראה - מבחינתי היונדאי יפה (והרבה יותר ייחודית,לפחות כרגע - פרט ששכחתי לציין).

אופי - למה אתה חושב שהיא יותר ספורטיבית?

איבזור - לא חושב שיש משהו שאין ביונדאי..

מחיר - מבחינתי אותו דבר,רק שאני מקבל ייחודיות בנוסף להכל.

אכן נהגתי והיא תואמת את הציפיות, לא ציפיתי לניסאן סקייליין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שואל אם זה משתנה מסוכנות לסוכנות מה ההבדל שסוכנות אחת יכולה להזמין לך וסוכנות אחרת לא?.

אגב הזמנת בראשית?.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...