Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור שגוי של התנגדות בסאב kicker cvr גרם להכל?

glansfor
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בששור הקודם,גיליתי אצל חבר שלי משו לא שמעו אצלו תסאב (רוצה לומר "את הסאב" אבל מתעצל להשתמש בשפה תקנית) באוטו עם הקיקר הזה קיצר בלאגן,לעיניין.

אני לתומי חשבתי שהסאב (שתי סלילים כל אחד 4OHM) חשבתי שהוא עובד יענו מחובר להתנגדות של 4אום.

(מה גם שכבל המינוס/הערכה של המגבר הינו 8G לעומת כבל המתח+ שהוא 4G זה מפחית את עוצמת המתח שהמגבר יקבל לא?)והכבל בין הסאב למגבר די דק הרבה יותר דק מ8G אגב.

ולפי התרשים הבא: זה מחובר אצלו לפי התצלום הימני מה שאומר התנגדות סופית של 8אום ולא 4!:evil: ככה המתקין הרכיב לו את זה להתנגדות הזאת! חוצפן. שוב הוא שני סלילים של 4,ועכשיו הוא מחובר

למונו פיוניר GM4200 שנותן ב4אום 320RMS וב2אום לשתי הערוצים כל אחד 240RMS אז הוא צריך לחבר אותו או ל4 או ל2אום.ואני אומר לעצמי עכשיו אולי זה הבעיה שהמגבר ראה

התנגדות שהוא לא יודע לעבוד איתה,והוא לא עבד כמו שצריך הסאב.ובגלל זה לא השמיע את הבאס כמו שצריך.

לסאב שני סלילים של 4 אום הוא לקח כבל חיבר בין פלוס של טרמינל א' למינוס של טרמינל ב' ופלוס מינוס הנותרים למגבר מה שאומר התנגדות סופית של 8אום!לעזזל! לפי דעתי זה מסביר הכל את כל הבעיה אבל איזה עצה או שתיים

או חוות דעת על המיקרה ואל המתקין יעזור לנו.ועוד שאלה אחת הסאב שוב שתי סלילים של 4, אי אפשר לחבר את הסאב שיעבוד רק ב4אום לא 8 ולא 2 אלה 4? או שחייב רק סאב עם שני סלילים של 2 בשביל זה?

אין אפשרות לחבר למגבר רק סליל אחד שהוא בעצם 4 אום?

תודה מראש.

d4.GIF

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לחבר את הסאב על 4 אוהם אלה אם אתה מחבר רק סליל אחד וזה לא מומלץ בכלל כי זה בלאי מואץ לסליל של הסאב כי יש עליו עומס, אם המגבר יכול לעבוד על 2 אוהם הוא גם יכול לעבוד על 8 אוהם זה לא עושה שום דבר למגבר , ואם הוא באמת יכול לעבוד ב2 אוהם תחבר אותו 2 אוהם כמו בסירטוט ואתה תרגיש אותו כמו שצריך.

Fiat Bravo 1.4 T-JET

למכירה מערכת:

amp: JBL GTO1004 comp: Morel dotech ovation 6

6X9: morel TEMPO HU: pioneer 4950 SW: Hifonics zeus ZX12D4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה אומר שהוא יעבוד יותר חזק בביטחון? כי כרגע כמו שהוא חיבר זה 8 עכשיו ראיתי. ובקשר לכבל מינוס זה שהוא יותר דק מהכבל פלוס זה מגביל את עוצמת המתח שהמגבר מקבל לא? זה גם חייב לסדר בשביל שיעבוד טוב ב2אום או שזה די שולי ולא מחייב?

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיוניר הנ"ל הוא לא מונובלוק אלא מגבר שני ערוצים, שמחובר במקרה הזה בגישור.

הוא לא יציב בגישור של 2 אוהם!

הדרך היחידה לחבר כרגע בלי לגרום נזק לסאב או למגבר היא ב-8 אוהם.

הדרך היחידה לשנות את המצב היא להחליף מגבר (למונו שיהיה מן הסתם יציב ב-2 אוהם) או להחליף את הסאב לכזה בעל שני סלילים של 2 אוהם או אחד של 4 אוהם.

לגבי כבלי המתח - כבל המינוס חייב להיות לפחות באותו גודל כמו כבל הפלוס, אבל לא זה מה שישנה כאן.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר הוא זה עם המפרט הזה:

DC 12V Ground, 2x30A FUSE

Continuous power 120Wx2/4ohm 2x240w/2ohm

320Wx1/4ohm bridge

(20-20000 Hz THD=0.03%)

Load Imp. 2-8ohm

מה שאומר על פי הכתוב שהוא יציב בשני אום.ובכל מיקרא,הוא מהדגמים הישנים עוד שנחשבים ליותר טובים.

הוא אמור די להספיק לסאב הזה לא.

58864759fullru1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סלט

1.המגבר יודע לעבוד במונו 4 אוהם מינימום!

2.בסטריאו 2 אוהם מינימום

3.המתקין טעה,במקרה שלך חבר אותו בסטריאו 4 אוהם לכל ערוץ 120watt *2 rms

4.אם היה לך עוד סאב כזה בדיוק,או סאב עם שני סלילים שכל אחד 2 אוהם מצבך היה עוד יותר טוב

מגבר נחמד מאוד מתקופה ישנה של פיוניר 15 שנה בערך תוצרת יפן לא פרייאר בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמחתי לשמוע,המגבר יכול לתת ב2אום לכל ערוץ 240RMS אז ככה שאני יכול לקחת את הסאב ולהוריד אותו ל2 אום ולחבר אותו לערוץ אחדד כי הסאב לא יכול לעבוד ב4 אום אז אני יוריד אותו ל2 אום ויחבר לערוץ אחד. ידוע לך אם יש לו גישור גם ב2 אום?

והאם יהיה טוב לשים אליו סוג CVRים? כי בסה"כ הוא נותן 240RMS לערוץ ב2אום זה לא פראייר.

ויש לו שני פיוזים של 30A מה שאומר שיכול להיות שהוא די אנדרטייד לא?

והמתקין חיבר אותו באופן שיוצא התנגדות סופית 8 אום אז ככה שהוא לא מנצל כלום מהמגבר.איך אני יכול לדעת אל 100% שהסאב הוא שני סלילים של 4אום ולא שתיים של 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אותו בסטריאו,ערוץ ימין בהתאמה לסאב ערוץ שמאל בהתאמה לסאב

אם יש לך רב מודד תוכל לבדוק את התנגדות הסאב

אין לעשות גישור על 2 אוהם!

תקרא את התגובה הקודמת שלי עניתי שם על הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהתנגדות הסאבים כדאי לבדוק תאימות גיינים בין שני הערוצים- חלילה שני הסלילים לא יקבלו אותו ההספק ויעבדו אותו הדבר:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אתה במקרה מוכר את המגבר ?

כרגע לא אבל אשמח להצעות.

אני ישים שם באוטו מחר או משהו את התיבה הפתוחה הגדולה שיש לי בבית ניראה עם יהיה שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...