Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה (קודם לקרוא את ההצעה, אח"כ לראות)

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוכר רכב מסוג גולף בן 3 שנים, צבע כחול, עם 15 קילומטרים בלבד.

השתמשתי רק בהילוך ראשון ואחורי (רוורס).

אף פעם לא נהגתי בצורה פראית.

צמיגים, שמן ובנזין מקוריים לחלוטין. מצ"ב תמונה.

|

V

|

V

|

V

|

V

|

V

|

V

|

V

bretagne.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי אם זה אמיתי...

זה נראה מוטרף לגמרה שמישהו יגור באי כזה קטן ועוד יהיה לו אוטו שם :roll:

מה אתה רציני? :?

ת'אמת? כן... למה זה ברור שזה מזוייף? או שלא..? אתה יודע בכל זאת יש אנשים שגרים באיים קטנים..

טוב עזוב אני עושה מעצמי צחוק פה.. :?

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

)

מעניין אותי אם זה אמיתי...

זה נראה מוטרף לגמרה שמישהו יגור באי כזה קטן ועוד יהיה לו אוטו שם :roll:

בטח אמיתי :!:

דיברתי עם הבחור שגר שם..

הוא סיפר לי שהביטוח המקיף שלו ממש יקר בגלל גל הגניבות באיזור.. :)

הוא גם אמר שבפעם ב-3 שנים מסוק זורק לו מהאויר ג'ריקנים של סולר :!:

(דיזל, בגלל מספר הק"מ הרב שהוא עושה בשנה-יותר משתלם לו :lol:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, לבן אדם יש גולף, וגם יאכטה קטנה עם מקום לאוטו מאחורה, ויחד עם כל זה יש לו גם בית על אי בודד - הוא יוצא מהבית נוסע עם האוטו ליאכטה, מעמיס אותו עליה, נוסע עם היאכטה לאנשהו, עוגן, מוציא את האוטו ועושה סידורים, חוזר ליאכטה מעמיס את האוטו ושט הביתה אל האי, במקרה המצלמה תפסה אותו בדרך חזרה הביתה.

הגיוני לא? :roll:

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטו מערכת GPS ? נראה כאילו הוא צריך אחת! :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח זיוף. אני הייתי בסקוטלנד באתר שנקרא Cape Wrath, שזה בגדול הנקודה הצפונית ביותר בבריטניה. אי אפשר להיכנס לשם ברכב, והמקום משמש כמטווח של חיל האוויר הבריטי. כאשר המטווח לא פעיל, אפשר להגיע, אבל צריך

1. לעלות על סירת מעבורת שמעבירה אותך איזה קילומטר של ים

2. להביא דלק בג'ריקן בשביל שני המיניבוסים המצחיקים שנמצאים על חצי האי, והם שני הרכבים היחידים שם

המעבורת מסוגלת גם להוציא את המיניבוסים משם בשביל טיפולים, למרות שלפי איך שהם נראים היא לא עושה את זה הרבה :)

מה שיש בקצה האי זה בית מגדלור, בדיוק כמו בתמונה עם האוטו. את המגדלור צריך מן הסתם לתחזק מדי פעם ולתדלק לו את הגנרטור (גם הוא לא עובד על מי-מלח). לצורך העניין יש דוד סקוטי חביב שזה תפקידו, בין השאר.

עכשיו נניח שקיבלתם את הג'וב הזה. שימו לב שאין באי שבתמונה שום מקום שאפר לעגון בו סירה למעט המקום שבו היא עוגנת, בגלל הצוקים. לא תרצו אוטו בשביל לסחוב את הג'ריקן עם הדלק ?

האמת שאם אני צריך להמר לגבי התמונה אז הכל אמיתי חוץ מהאוטו שהודבק ... נראה חדש מדי לעניין.

המקום שציינתי, אגב, מדהים ביופיו ומומלץ למי שנוסע לסקוטלנד, שהיא ככלל מומלצת ביותר (מותר לעשות פרסומת למדינות בפורום ?). להלן תמונות:

ולינק לתמונה גדולה של המגדלור

Clo%20Mor.gifCWlighthouse.gifnorthcoast.gif

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...