Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה מפחידה אחרי הגשם

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתחילת החורף הקליאו שלי נעלה פאלקנים שהיו במצב בינוני (לא מצב שחיקה מתקדם) וכשהתחיל הגשם המצב היה מזעזע מאוד (על יבש הם עשו את העבודה די טוב). פשוט סכנת נפשות לנסוע באוטו (ואני לא מדבר רק על גשם ראשון).

לא הייתה לי ברירה והחלפתי ליוקוהומה והמצב השתפר מקצה לקצה, פשוט אחיזה מעולה בגשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת פשוט מצער לשמוע על מקרים כאלו ואחרים של חוסר זהירות.

גם AWD אינו חסין בפני כלום,אתה תוכל לצאת מעמידה בבטחה לנסוע כמה יותר קמ"שים

מכל רכב אחר,וזאת משום שישנה אחיזה מוגברת יותר,אבל ברגע איבוד האחיזה ולא משנה

אם זו קליאו או STI,כשרכב נמצא במצב החלקה,מעטים מאוד הם אלו שיוכלו לנצל את הנעתם

הכפולה על מנת לצאת ממצב טרמינלי בכביש רטוב.

במיוחד גם ראוי לציין,המגע הראשון עם מים בנסיעה על כביש יבש מרגיש גם הוא כמו

נסיעה על שמן,פעמיים החלקתי עם רכב בעל הנעה כפולה ופעמיים זה היה ממגע ראשון עם מים לאחר נסיעה על כביש יבש,אוכל לציין שלאחר כל ניסיונות התיקון שלי שימוש ב ABS

עד לעצירה מלאה היה האפקטיבי ביותר.

רכב בעל הנעה כפולה יכול ביתר קלות לעומת כל הנעה אחרת להכנס לתת היגוי חריף

או היגוי יתר חריף בעת ניסיון תיקון עם המצערת,השליטה בהן קלה יותר אמנם,אך כאשר מדובר בכבישי ארצנו הצרים

רצוי להשאיר ניסיונות הירואים כגון אלא לצוות טופגיר במסלול תעופה סגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...