Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ללא רישיון...

roy28
שימו לב! השרשור הזה בן 7387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא, נגיד אם תופס אותי שוטר, מבקש ממני רישיון, מסמכים וכו' ואני אומר לו- הם לא עליי, מצטער.

איך הוא יודע אם אני לא איזה ילד בן 14 שלקח להורים שלו את האוטו ובחיים לא היה בשיעור נהיגה ובטח ובטח אין לו רישיון או שאני סתם בחור טוב בן 17 וחצי שכח את הרישיון בבית?

בטח לשאלה יש איזה תשובה פשוטה, פשוט אני לא מצליח לחשוב עליה... אשמח לשמוע מה יש לכם להגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחויב להתייצב בתחנה תוך זמן מסויים (ננראה לי 24 שעות) ולהציג את הרשיון.

ומה כבר קורה אם אתה לא מתייצב???יבואו אליך הביתה?אתה פשוט יכול להכחיש... :oops:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש48 שעות...

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלוקחים ממך מספר תעודת זהות או משהו. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מפגרים.

הם מבקשים את מספר תעודת הזהות שלך, ועוד כל מני פרטים מזהים. לפי אלה, הם בודקים אם יש לך רשיון. אם יש לך, קיבלת קנס 100 שקל..אם אין לך - אכלת אותה.

במידה וגם זה אי אפשר ולא לקחו ממך פרטים, במקרים הקיצוניים עוצרים ומבקשים שתארגן איכשהו שמישהו יביא לך את הרשיונות לתחנת משטרה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את חבר שלי תפסו בל רשיון..

הוא אמר לשוטר "הרשיון בבית אצל סבתא שלי" אז השוטר עשה לו "נסיעת מיבחן" אכשררה נסע עם חבר שלי ופיתאום הוא אומר בו ניסע לסבתא שלך לקח את הרשיון :?

חבר שלי אומר לו בסוף"בדוגרי אין לי רשיון" אז לקחו אתו לחקירה..

הבחור לא קיבל שלילה 5 שנים אלה איזה סדנה לתיקון הפשעים משהוא כזה.. :wink:

אז גם אני נסעתי ללא רשיון והייתי לפני חבר שלי שניתפס אני ברחתי במזל... :?

אחי לדעתי על תיסע בלי רשיון עוד תיכנס באיזה עמוד ולא היה ביטוח ולא כלום :cry: ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי שתפסו אותו בלי רישיון,

אמרו לו לך הבייתה להביא, היה לו מזל שהוא גר 10 דקות מישם, אבל זה לא פיתרון ריאלי כי אם הוא לא היה גר קרוב ולא היה יכול ללכת הבייתה?!

אני חושב שלשוטרים צריך להיות מחשב כזה (כמו שעושים לרופאים בביתי חולים עכשיו) שבו מאגר נתונים של כל הנהגים או אפילו התושבים בישראל למי יש רישיון או אין וכו'... הכי נוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...