Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[התלבטות] פולו GTI, גולף TSI, ואלפא מיטו

Stavesk
שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב משומש לא בא בחשבון, הבעיה היא לא שלי (אני אשמח לרכב יש שניה, 145K זה לא קצת כסף) אלא של אמא שלי שלא מסכימה על רכב יד משומש, בעיה של אמון באנשים =\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תוסיפו לרשימה גם את הפז'ו 207GTI,

בגיליון אוטו האחרון יש מבחן השוואתי מצויין של ה-207GTI מול אלפא רומיאו מיטו ורנו קליאו ספורט,

הרנו ניצחה והייתה בליגה משל עצמה,

אבל המיטו וה-207 היו קרובות זו לזו,

מציע לך לקרוא את המבחן הנ"ל ולהחליט מה יותר מתאים לך.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיפו לרשימה גם את הפז'ו 207GTI,

בגיליון אוטו האחרון יש מבחן השוואתי מצויין של ה-207GTI מול אלפא רומיאו מיטו ורנו קליאו ספורט,

הרנו ניצחה והייתה בליגה משל עצמה,

אבל המיטו וה-207 היו קרובות זו לזו,

מציע לך לקרוא את המבחן הנ"ל ולהחליט מה יותר מתאים לך.

הרנו היא הקטנה החמה המהנה ביותר בארץ על זה אין עוררין ואת זה הבוחנים ציינו, אבל מי שניצחה והקיפה את המסלול הכי מהר זאת ה207 והבוחנים ציינו ש"זאת מכונית ההנעה הקדמית המהירה ביותר שהייתה על המסלול ובשורה אחת עם מכונית ספורט ברמה הגבוהה ביותר" באופן אישי אני חושב שלרכבים כמו הרנו והסיויק טייפ R שהם רכבים שכדי להנות מהם צריך ללחוץ עליהם חזק אין כלכך מקום בכבישי ארצנו,לדעתי ה207 והמיטו כל אחת בצורה שונה יתנו לבעליהם הנאה גם על המסלול אבל בעיקר ביום יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מסלול? אני לא חושב שמישהו מרוכשי המיטו או ה 207GTI יקח אותה למסלול. כבישים מפותלים - בכיף. למסלול אם אי פעם יהיה פה אחד חוקי, אני אקח משהו אחר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו היא הקטנה החמה המהנה ביותר בארץ על זה אין עוררין ואת זה הבוחנים ציינו, אבל מי שניצחה והקיפה את המסלול הכי מהר זאת ה207 והבוחנים ציינו ש"זאת מכונית ההנעה הקדמית המהירה ביותר שהייתה על המסלול ובשורה אחת עם מכונית ספורט ברמה הגבוהה ביותר" באופן אישי אני חושב שלרכבים כמו הרנו והסיויק טייפ R שהם רכבים שכדי להנות מהם צריך ללחוץ עליהם חזק אין כלכך מקום בכבישי ארצנו,לדעתי ה207 והמיטו כל אחת בצורה שונה יתנו לבעליהם הנאה גם על המסלול אבל בעיקר ביום יום.

אם הרנו היא הקטנה החמה המהנה ביותר בארץ, איך הפז'ו ניצחה ?

היא לא ניצחה.

אתה מבלבל את העובדות.

נכון שהיא הקיפה את המסלול בערד מהר יותר,

בין העובדה הזאת לבין זה שהיא ניצחה אין קשר וזה לא נכון והיא לא ניצחה.

תקרא שם בעצמך, יחד עם זאת שהיא מהירה מאוד, אין לה את "זה",

אין לה בכלל אופי והיא לו עושה לך כלום.

מה זה הזנב הנטוע הזה ומי צריך את זה בהוט-האצ' ?

פז'ו לגמרי איבדו את הצפון.

מה קרה לזנבות האקטיבים של האריות הישנים :-D

ומה זה הקשקוש על כך שאין לבכבישי ארצנו מקום למכוניות כמו הרנו או ה-CTR ?

בהחלט יש ובשפע, זה לא בוגאטי ווירון.

ידידי אתה מורעל פז'ו, צא מזה...

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרנו היא הקטנה החמה המהנה ביותר בארץ, איך הפז'ו ניצחה ?

היא לא ניצחה.

אתה מבלבל את העובדות.

נכון שהיא הקיפה את המסלול בערד מהר יותר,

בין העובדה הזאת לבין זה שהיא ניצחה אין קשר וזה לא נכון והיא לא ניצחה.

תקרא שם בעצמך, יחד עם זאת שהיא מהירה מאוד, אין לה את "זה",

אין לה בכלל אופי והיא לו עושה לך כלום.

מה זה הזנב הנטוע הזה ומי צריך את זה בהוט-האצ' ?

פז'ו לגמרי איבדו את הצפון.

מה קרה לזנבות האקטיבים של האריות הישנים :-D

ומה זה הקשקוש על כך שאין לבכבישי ארצנו מקום למכוניות כמו הרנו או ה-CTR ?

בהחלט יש ובשפע, זה לא בוגאטי ווירון.

ידידי אתה מורעל פז'ו, צא מזה...

אני מודה שבעקבות נסיון ארוך שנים עם המכוניות שלהם כולל כמה עם 6 בסוף שם הדגם אני "מורעל" על הרכבים שלהם אני יכול להגיד לך גם דווקא כמישהו שמאד אוהב נהיגה וספורט מוטורי בערך מתמיד,שאכן הכיוון של פיגו השתנה והיום המושג "איכות חיים" יותר חשוב להם מ"התנהגות סופר מתקשרת והגה מעולה שמדבר",אבל קודם כל תחום התנהגות הכביש עדיין ברמה גבוהה משל 90% מדגמים מקבילים של יצרנים אחרים,מצד שני האיכות הבטיחות והפינוק עלו ב4 דרגות לעומת העבר וזה מדבר יותר לאנשים ומתבטא בנתוני מכירות גבוהים בהרבה לעומת העבר.בחיי היום יום הרבה יותר נעים להיות ב207 gti מאשר בקליאו ספורט זאת עובדה שגם הבוחנים ציינו,לצערי לגמרי אין אפשרות בכבישי הארץ למצות אפילו עשירית מהיכולת של הקליאו{או של כל רכב אחר עם נטייה ספורטיבית} הכבישים מפוצצים כל היום והמשחק הוא בין ראשון לשני וזאת עובדה!.

לגבי המבחן מכיוון שהשורה התחתונה היא במבחן התוצאה הפיגו היית מהירה מהקליאו על המסלול, הייתה מהירה ממנה בהרבה בכל התאוצות,ובגלל זה במבחן התוצאה היא לקחה את המקום הראשון למרות שילדה טובה יותר בקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קשקוש. חפש פה בפורום קצת, יש לא מעט מקומות בארץ שאפשר לנצל את היכולות של הקליאו. מה גם שסתם כל סיבוב יותר מהנה בקליאו מאשר בכל רכב אחר.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- 207GTi, בגלל ששיא הממונט מתחיל נמוך מאד ונשאר ככה עד הגבוהות, התאוצה מאד לינארית. כשאני עשיתי עליה נסיעת מבחן היה נדמה שההילוכים שולטים בכמות הדציבלים שיוצאים וזהו. לא יודע איך זה במיטו.

המנוע של הרנו זה עולם אחר לגמרי. שיא ממונט ב- 5500 סל"ד, סביבות ה- 190 כ"ס ב- 7500 סל"ד. ויש למנוע הזה צליל פשוט משכר (אם מישהו רוצה הדגמה - בפרטי).

אז פיזו - בקשר למה שאמרת, "שצריך ללחוץ כדי להנות ממנה" - זה עניין של הגדרה, כי 6000 סל"ד בשבילה זה לא הרבה :)

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי .

הפיג'ו פשוט מכוערת !!!

לעזאזל - היא יותר גבוהה מאוקטביה :shock:.

מצטער - הייתי חייב.

אם הייתי צריך לבחור בין הפיג'ו לרנו - אין לי ספק בכלל למרות שהרנו חלשה (המיאטה עקפה אותה בהאצות ביניים, ופתיחה - זה קצת מביש) :shock:. עדיין הרנו עושה לי את זה הרבה יותר (לפחות חיצונית) ולא , לא נהגתי עליה עדיין אבל אני נוטה להאמין שאון ושאר הכתבים יודעים דבר או שניים.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...