Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סובארו 82, wagon (גרסה עגולה) 1600 DL

ידיים קודמות במשפחה. יד ראשונה 10 שנים, יד שנייה עוד 10 שנים.

אני היד שלישית. 180 אלף קילומטר, ידני 5 הילוכים, עושה 1:10

נעילה מרכזית +2 שלטים

מצב ויזואלי סבבה, מצב מכני מצויין

הרכב לא(!!) אספנות, - אפשר להשתמש בו בכל שעה, אין הגבלות!

יש אפשרות להפוך לאספנות למי שמעוניין

הרכב בתל אביב

מבקש 10K.

ליצור קשר רק רציניים בבקשה

0507410447

אם אני לא עונה אפשר גם SMS ואני אחזור. תודה

IMG_370099.jpg

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פיאט 500 L הדגם עם המנוע בנפח 650 נוסעת מעולה +טסט לשנה

ערן 0549729721

למכירה הונדה גולדווין 1978 יבוא אישי במצב נדיר +התחייבות בבדיקה תמונות מדברות בעד עצמן...

נמכר מחוסר שימוש .

ערן 0543000900

למכירה MG קבריולט 2 מושבים בנפח 1800 עם מנוע מרכזי VVC ידנית מודל כמעט 2000:wink: טסט לשנה חשמלי ,מזגן ,ה"כ ,מגנזיום

גג חדש +boot הרכב חדש!!!!

ערן 0543000900

למכירה JEEP CJ7 מודל 1984 ברזנט בסט טופ 8V משופר גיר רגיל 5 הילוכים אדרסים קמשפט חם טסט צמיגים 33"

נעול קדימה ואחורה ,צלבים 30 בכל הרכב ,קומפרסור מובנה כלוב התהפכות מקצועי ועודדדדדדדדדד 85000 ש"ח

לא לחובבנים גיפ מקצועי!!!

ערן 0543000900

למכירה יגואר XJ-12 1978 משופרת בסדנת ארדן בגרמניה רכב במצב תצוגה !ספרות וחלפים בשפע

ערן 0543000900

IMG_0469.jpg

IMG_0471.jpg

IMG_0453.jpg

IMG_0455.jpg

IMG_0298.jpg

IMG_0300.jpg

IMG_0297.jpg

DSC_0341.JPG

IMG_1318.JPG

IMG_1303.JPG

יגואר בסוכות.jpg

יגואר ארוע גלאי 2012.jpg

מנוע של היגואר.jpg

IMG_0190.JPG

212.JPG

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש בית חם לעליזה ....

אחרי שנתיים שהיא לא שימשה אותי בגלל נסיעות מרובות לחו"ל החלטתי בלב כבד להפרד ולהעביר אותה למישהו שיהנה ממנה ושהיא תהנה ממנו .

למי שלא מכיר מדובר ברנו 4 מודל 1975 יד חמישית (חמסה חמסה ) בצבע (היה) אדום , נפח מנוע 850 סמ"ק .

עליזה כיכבה בכתבה : http://www.haaretz.co.il/news/health/1.1379102

עליזה שיחקה בפרסומת :

וכמובן היא חברה במועדון רנו 4 : http://www.milons.co.il/renault4/index_heb.htm

המחיר אותו אני מבקש הוא 8000 ש"ח אך אני גמיש ... לא בלרינה !

עליזה כרגע ללא טסט אך היא מוכנה לטסט בהליך קצר מאוד

לפרטים : בפרטי או 054-4915410

עדיין אקטואלי ....

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה שברולט שאבל 1972 אחרי פחחות וצבע נישאר כמה פינישים אחרונים 20,000 לרצינים בלבד..אפשרות החלפה בג'יפ 4X4

0509385838 (מצטער על האכות של התמונה)

60542_545764478786886_361420995_n.jpg

בבעלותי BmW 518 1982

:-D.ואני מהמפגש הצפוני.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו 82, wagon (גרסה עגולה) 1600 DL

ידיים קודמות במשפחה. יד ראשונה 10 שנים, יד שנייה עוד 10 שנים.

אני היד שלישית. 180 אלף קילומטר, ידני 5 הילוכים, עושה 1:10

נעילה מרכזית +2 שלטים

מצב ויזואלי סבבה, מצב מכני מצויין

הרכב לא(!!) אספנות, - אפשר להשתמש בו בכל שעה, אין הגבלות!

יש אפשרות להפוך לאספנות למי שמעוניין

הרכב בתל אביב

מבקש 10K.

ליצור קשר רק רציניים בבקשה

0507410447

אם אני לא עונה אפשר גם SMS ואני אחזור. תודה

שכחתי לציין - צמיגים חדשים, אחרי טיפול מקיף, פלאגים פילטרים הכול חדש, הוחלף אלטרנטור, יש MP3 DVD ומצלמת רוורס.

מחיר גמיש...

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה mgb-gt הכי יפה בארץ!

שנת 1972,הרכב לאחר פירוק ושיפוץ כללי מהיסוד,כל חלקי המרכב שופצו באיכות מאוד גבוהה ונצבעו בצבע לבן פנינה מטלי,

כל חלקי הפנים הוחלפו כולל שטיחים וריפודים חדשים.מקורית לחלוטין.,כולל השלמת כל האביזרים בתוך הרכב , המראות, הניקלים והסמלים.

מבחינה מיכאנית הרכב עבר שיפוץ מקיף לכל המכלולים כולל ברקסים ומשאבות,הגה,מערכת החשמל חודשה כולל צמה חדשה ,כולל תאורה .שעון מהירות ודלק כולל שיפוץ המצוף

מע" קירור ורדיאטור חדש,מע" ההצתה שופצה,אלטרנטור ומצבר חדש.מושקעת ביותר.

טסט לשנה.רשומה כרכב אספנות.

הרכב כולל חלון בגג.במצב תצוגה מדהים.

יפיפיה.קלאסיקה במיטבה !!

נמכרת בצער עקב רכישת דירה

(פרטים נוספים ימסרו לפי בקשה)

דרור-0507024000

הרכב למכירה .במצב מדהים ושמור ביותר.חובה לראות.תמונות נוספות יצורפו בהתאם.דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500 L הדגם עם המנוע בנפח 650 נוסעת מעולה +טסט לשנה

ערן 0549729721

למכירה הונדה גולדווין 1978 יבוא אישי במצב נדיר +התחייבות בבדיקה תמונות מדברות בעד עצמן...

נמכר מחוסר שימוש .

ערן 0543000900

למכירה MG קבריולט 2 מושבים בנפח 1800 עם מנוע מרכזי VVC ידנית מודל כמעט 2000:wink: טסט לשנה חשמלי ,מזגן ,ה"כ ,מגנזיום

גג חדש +boot הרכב חדש!!!!

ערן 0543000900

למכירה JEEP CJ7 מודל 1984 ברזנט בסט טופ 8V משופר גיר רגיל 5 הילוכים אדרסים קמשפט חם טסט צמיגים 33"

נעול קדימה ואחורה ,צלבים 30 בכל הרכב ,קומפרסור מובנה כלוב התהפכות מקצועי ועודדדדדדדדדד 85000 ש"ח

לא לחובבנים גיפ מקצועי!!!

ערן 0543000900

למכירה יגואר XJ-12 1978 משופרת בסדנת ארדן בגרמניה רכב במצב תצוגה !ספרות וחלפים בשפע

ערן 0543000900

פיאט 500 נמכר ,תודה ברכות לקונה המאושר

MG נמכר תודה. ברכות לקונה המאושר.

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושית במצב מדהים,ללא חלודות ורקבונות,טסט ארוך,ריפוד חדש,מנוע במצב מצוין,נוסעת ומתנהגת מצוין.

אגזוז EMPI 4-1 בשווי 2000 ש"ח,מערכת שמע,רדיו דיסק MP3,טיפול גדול,קלאטש חדש,מחזירי שמן ועוד המון תוספות יש תעודת מקוריות עקב קניית חיפושית אחרת וצורך בכסף לשיפוצה.מציאה אמיתית להתקשר בכל הימים והשעות. הרכב באמת מושקע מכל הלב,המון זמן וכסף אבל לפעמים בחיים צריך לדעת להיפרד גם אם זה קשה

אפשר לראות עוד דברים שעשיתי בהודעות שלי

0509822253-דניאל

הקפצה,שבוע טוב וחג שמח לכולם

TOYOTA COROLLA 2006

VW SUPER BEETLE 1303 1973

SUZUKI JIMNY JLX 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה 350 SL קבריולט מודל 1971 נפח 4500 8V

מנוע במצב וגיר במצב מעולה ,גג חדש צבע בז +הישן שגם תקין ,סלון עור חדש צבע יפה +קיט AMG גומיות מקוריות לכל הרכב !

הרכב נוסע בהמה!!!!!

ערן 0549729721

תמונה.JPG

תמונה (2).JPG

eran lanski

חבר מס- 14084

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה חיפושית 1300 גרמניה שנת 72 שתהליך השיפוץ שלה נעצר ומאז היא עמדה מכוסה וחיכתה להמשך העבודה. הרבה זמן התלבטתי ורציתי להמשיך לשפץ אותה אבל בסופו של דבר הבנתי שלא אוכל להשקיע את מלוא ההשקעה בשתי החיפושיות שברשותי ולכן החלטתי בצער גדול להיפרד ממנה. מדובר ברכב שהיה בבעלות אישה מבוגרת וניקנה על ידי ב 2007 (ולמרות זאת הוא יד רביעית כי היא העבירה פעמיים בעלות עם אחיה), יש לרכב אפילו ספר טיפולים מקורי. הרכב נכנס לשיפוץ מאוד מקיף ויסודי אבל נעצר עקב אילוצים אישיים שלי. מצורף שרשור השיפוץ מהיום שהתחלתי לשפץ אותה. התמונות המצורפות להודעה זו הם של מצבה הנוכחי. למי שיקנה אותה נשאר רק לסיים את החשמל, גומיות לחלונות ורפד טוב ויש לו חיפושית מצוינת ללא חלודה ועם מסמכים מקוריים!!!

לעוד שאלות ופרטים אני זמין בטל' 054-9226090

מחיר מבוקש - 4,000 ש"ח בלבד.

Photo0122.jpg

Photo0123.jpg

Photo0124.jpg

פולקסוואגן חיפושית - איכות גרמנית בהישג ידך :lol:

CAR4 - פשוט לבחור את הרכב הבא שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום !

שוב, אני מגיע עם רכב מיוחד במינו בארצנו (טוב מיוחד אולי זה עניין של טעם). אמנם הרכב הוא לא "אספנות" ב"הגדרת החוק" (לא מלאו לו 30 שנות ייצור) אך ללא ספק הוא פריט אספנות נדיר (וחזק 8) ) !

ובכן, למכירה מאזדה MX-6 שנת 92', ידנית, מנוע 2500 (לא הטורבו) V6, כוללת סאנרוף מקורי, יד שלישית! אחת מתוך שלושה רכבים אשר קיימים בארץ במצב נסיעה נכון לשנת 2011 (כאשר אני בדקתי זאת). לקחתי יוזמה להציל את הרכב שלא ימשיך "לשבת" עוד כמה שנים וניצלתי את ההתיאשות הרגעית של בעל הרכב :roll: . את הרכב אני מכיר שנים.

הרכב הנ"ל היה אחד הרכבים היפים והחזקים בדרום בשנות התשעים והאלפיים, ויהיו חברי פורום אשר יוכלו להעיד על כך :-) .

בעל הרכב חבר קרוב, שאין לו זמן להתעסק עם הרכב - הרכב סגור אצלו בבית כבר כ-4 שנים בגלל פנס שמאלי שבור כתוצאה מזה הרכב נעמד בבית למשך תקופה ארוכה ולא נסע (לא נסעה זה לא אומר שלא טופל\ או שלא הונע) וכאמור בגלל חוסר הזמן והידע בעל הרכב לא התעסק במציאת החלק והייבוא שלו. כאמור בגלל סיבה זו נמצא בלי טסט 4 שנים אחרונות.

נקודת המפנה הייתה לפני כשלושה חודשים כאשר הרכב הגיע למוסך מורשה מאזדה (לא אזכיר במדויק לאיזה :evil: ) לטיפול הכולל טיימינג,מותחנים,שמנים ושאר הדברים בעלות של כ4K ₪, שם גם נבדק ע"י חיבור למחשב הרכב שאת מקור המתח לקחו בצורה חאפרית ומחשב הרכב נשרף. לכן לקחתי זאת כטריגר להצלת הרכב ע"י אדם שיוכל להחזירה לכביש !

מצב חיצוני, קיימים מס' נק' של חלודה שטחית, על הסאנרוף, מכסה המנוע זקוק לטיפול גם כן ובעוד מס' מקומות - בקיצור יש להעביר את הרכב גם שיפוץ חיצוני, קל\בינוני\כבד\מסיבי זה כל אחד יחליט לעצמו ומה זה אומר בשבילו.

img4143f.jpg

img4146v.jpg

img4150c.jpg

img4153i.jpg

img4149ag.jpg

img4147t.jpg

img4151o.jpg

לגבי המחיר - המחיר הוא מחיר ריצפה וכשאני אומר אני מתכוון לזה באמת ! את המחיר אני לא אציין כאן.

חשוב לומר שבעל הרכב לא "לחוץ" למכור אלא רק בגלל שאני הבטחתי לו שיהיה מישהו שירים את הכפפה ויחזירה לכביש הוא יהיה מוכן למכור - על כן מראש כבר אומר שלא שווה לנסות להוריד את המחיר ממה שכבר אין להוריד.

ליצירת קשר - 052-4258258, דביר. לומר לו שהגעתם דרך ארתור אחרת הוא עלול לומר שהיא לא למכירה :lol: . לא להתקשר בשבת (אם עד אז לא תמכר :-) )

*אם דביר לא עונה לכם תוכלו להשאיר לי הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו סטיישן 4X4 מודל 86 במצב מצויין למעט קוסמטיקה הרכב עם טסט ונוסע מצויין.

המחיר הנדרש 12000 ש"ח

תמונות יועלו בהמשך

היי אלקמינו

אפשר תמונה? ופרטים נוספים, ק"מ, תוספות וכו'.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...