Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשת המלצה לכביש חביב בשביל להתאמן על קוים.

NTL83
שימו לב! השרשור הזה בן 5584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שעות ספציפיות ינתנו בהמשך :-D

במהלך המבצע תשמע אזעקת פאביה שחורה, התושבים מתבקשים להמצא במרחב מוגן. (מומלץ להכניס רכבים לחניות סגורות).

:evil:

2.jpg

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם את מזדמנת לאזור גבעת עדה, יש שם כביש מדהים עם 3-4 סובובים ארוכים ומהירים עם ראות של כל הסיבוב מרגע הכניסה.

מומלץ מאוד לדריפטים או לתרגולי קוים.

לצערי אין לו מספר (לא שידוע לי) אבל זה הכביש מרגבים לאחורה של כפר קרע והוא עובר דרך בא"ח גולני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. את לא באמת מכירה אותי ואת הצדדים החזקים או הפחות חזקים שלי.

2. בזה את צודקת.

אלעד וקספר, תודה רבה על הכבישים, מחר ומחרתיים אצא לבדוק אותם 8)

tisan4us נכון, באמת יש שם הרבה קטעים עם חצץ לא חביב בכלל על הכביש.

ושמח לקבל עוד כמה כבישים מגניבים.

מחר בנוסף אצא לי לבית אורן :twisted:

אני התחלתי לקרוא את השרשור וחשבתי לעצמי בדיוק אם היית יותר צפונית הייתי ממליץ לך לבוא לעליות מעתלית לבית אורן!

ופתאום אני קורא שרשמת זאת בדיוק! זה כביש מאוד מאוד נחמד להתאמן בו על סיבובים אך מאוד בזהירות ועדיף בשעות האור!

בחושך יכולים להפתיע אותך שם בעלי חיים משוטטים. היום חזרתי מתל אביב לחיפה ועליתי שם בדרך הביתה, נהניתי כל רגע (למרות צעקות האימה של החברה :twisted:) עדיף מלהתקע בפקקים של פרויד.

נ.ב: מישהו צפה בטנדר טיל בליסטי נוסע צפונה בשעות הערב? 8):wink:

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר לכיוון- מכוניות משוטטות ולא החיות כי זהו בית לחיות הבר הללו (וגם לכמה עופות דורסים) (כן אנחנו מאוד גאים ביער שלנו :) )

ולא הייתי ממליץ לנסות שום דבר בכביש הזה, כביש צר עם תהום מצד אחד, צוק מלאכותי שמפיל אבנים מצד שני ואוטובוסים של תיירים בדרך למלון יערות הכרמל ודליית אל כרמל (למרות שאני לא בטוח שמותר לאוטובוסים לנסוע שם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר בנוסף אצא לי לבית אורן :twisted:

בדיוק לקחת לי את ההמלצה :lol:

אם את כבר באיזור, ממליץ בנוסף על הכביש שמחבר בין נשר לדניה/אונ' חיפה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מפחידים?? ירדו לי 10 שנים מהחיים שם (וגם ככה לא נשארו לי יותר מדי שנים).

שבוע שעבר נתנו קפיצה לנחשונים (לבסיס) ונזכרתי כמה מגניב (ומפחיד :-P) לעשות את הכביש הנ"ל עם משאית (אינטרנשיונל 7400, צבאית חדשה) כשהיא ריקה :twisted:.

נטלי, תעשי לי טלפון כשאת יוצאת לדרכים - אני אבוא לצלם קצת! :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד, כביש בית אורן הוא ממש לא הכביש לתרגול קוים.

אם כבר מגיעים לרכס הכרמל, עדיף לבחור בכביש שעולה ממחלף אליקים לכיוון דליית או כרמל.

ואם כבר מתרחקים מאזור המרכז , אפשר פשוט ללכת על אזור הרי ירושלים או טוב יותר...אזור בית ג'וברין.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הגעתי לבית אורן, אז כדאי עוד לפני לעלות למושב עופר, גם אחלה כביש.

את בית אורן אני כבר עושה בעל פה (באמת מעניין איך זה לעשות אותו עם קצת יותר כוח מה206 1400 :lol: )

אבל לא הייתי שם משהו כמו שנה וחצי, הכביש המקורצף כבר תוקן? נורא ביאס אותי בזמנו כשרק עשו אותו :roll:

בקשר לאיזורי ירושלים, כן אחלה כבישים, אבל אז אני צריכה לקחת נווט, כי כל פעם שאני שם אני מסיימת באיזה כפר ערבי :|

אני וחוש כיוון זה שני עולמות נפרדים :-(

באמת זה כל מה שיש לנו במרכז? 2.5 כבישים, שאחד מהם סלול לא טוב (מאוד מפתיע) והשני חלק (שאגב אני מאוד אוהבת לעשות אותו).

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה לא מבין משהו. איפה יש פיתולים ב 443 וב 40 ? ב 443 יש 3 וחצי עקומות בין בן שמן למודיעין. ב 40 לא מכיר אף עקומה באיזור לוד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מה קשור 443?

אם את מחפשת איזור המרכז אז יש לך את הכביש לבית אריה שהוא מציין וכמובן נס הרים.

החסרונות בנס הרים הוא שיש לא מעט תנועה בשעות מסויימות והחיסרון הכי גדול הוא שיש לך סיכוי טוב שמיאטה שחורה תימצא באארך פלא בנתיב שלך בהפתעה :wink:

ועכשיו ברצינות, מומלץ בהחלט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש נחמד לאימון, בלי תהומות, בורות וגשרים ובלי יותר מדי תנועה - ביתן אהרון (ואני מתפלא עליך אלעד, שכחת את המקורות שלך). יש את כל סוגי הפניות, כולל רצפי ימינה-שמאלה-ימינה נחמדים. בשני קצוות הקטע הרלבנטי יש שוליים שבהם ניתן לעמוד בצד ולחכות שהכביש יתפנה, במידת הצורך.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי, אביעד (aa123) מכיר כביש מעניין באיזור אשקלון לפי טענתו, נסי לצור עמו קשר אולי זה יעזור לך במשהו.

אני אישית לא מכיר בכלל כבישים מעניינים (חח מאוד מוזר, לא ?)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל אני כתבתי עד ירושליים לא עד מודיעין...

מהמחסום והלאה יש יופי של פיתולים רחבים להתאמן עליהם - אם הייתה מבקשת להתגרזן באיזה פינה נידחת זה כבר סיפור אחר.

אם אתה לא מבין את ההבדל בין להתאמן על קווים לבין להתגרזן - כתוב לי בה"פ אני אסביר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי, אביעד (aa123) מכיר כביש מעניין באיזור אשקלון לפי טענתו, נסי לצור עמו קשר אולי זה יעזור לך במשהו.

אני אישית לא מכיר בכלל כבישים מעניינים (חח מאוד מוזר, לא ?)

אני מבין שבמהלך המבצע הצבאי האחרון, אשקלון התקרבה לרמת גן לכדי מרחק של 30 ק"מ ?

:)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...