Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למבינים בבנית kick-panel

Eddy
שימו לב! השרשור הזה בן 7390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

http://www.autosound.co.il/main.asp?url=content/05-02-2002-DIY-Kick-Panels.html

את בעיגול לחור תמדוד כי כל רמקול זה שונה

תעשה לך טיוטות מניר

יש אפשרות להדפיס בword

הוספה -=> תמונה -=> צורות אוטומתיות

חומרים: למרות שהם כתובים בקישור אם אני לא טועה

פברגלס: קונים בace עולה 32 שקל אולי צריך 2

דבק אפקסי

פסי אלמניות

עץ mdf

בד ישן

והרבה סבלנות:)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי..

הרעיון שלי הוא לקחת את הפלסטיקים של הפינות באוטו שלי וליבנות אליהם ולחסוך את הקטע של פברגלס...

אני רוצה ליקנות פינות ישנות מי מיגרש פירוק וליבנות אליהם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפאנלים בפינות תצטרך לעשות בניה עם פיבר. לא הבנתי איך אתה רוצה לחסוך את העבודה של הפיבר או שהתכוונת אולי לחסוך את הבניה של הפאנל מאפס. בכל מקרה ככה בדרך כלל עושים בניות כאלו, משלבים אותן בתוך פאנל קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שתי שיטות שונות, לא התנסתי בהן אז לא אוכל להגיד לך מה יותר קלה.

ofer_dotan מהפורום מומחה בחומרים האלה, אני אבקש ממנו שיעיף מבט בשאלה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר פחחות משמש להחלקה של המשטח...

כשאתה עובד עם פיברגלאס נוצר לך משטח גבשושי, אחרי שאתה שם חומר פחחות ומשייף נוצר משטח חלק שמאפשר אחרי זה צביעה של הקיקפנל.

בשביל ליצור את הקיר הקדמי של הקיקפנל, אתה מותח עליו את הבד, סופג אותו בשרף של הפיברגלאס, ואז מצמיד עליו את היריעות של הפיברגלאס.

זה לא עבודה פשוטה, אתה צריך כלים, מסכת נשימה (הפיברגלאס מסרטן, בעיקר הסיבים שלו שאתה יכול לנשום בזמן שיוף), כפפות........

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדי.

דבר ראשון , הפיבר יכול להיות מסוכן לעבודה (הכוונה לעניין הסרטן) רק במידה ותנשום כמויות גדולות מאוד של סיבים משויפים . מה שלא יהיה מבניית קיקים.

דבר שני , לא לגמרי הבנתי מה השאלה שלך (ראיתי שאייל העלה את שמי ואני אכן ישמח לעזור),

תרשום שוב מה השאלה שלך ואני ישמח לעזור.

אם אני לא טועה שאלת אם אתה יכול לשים בד ולהספיג אותו בדבק ?

אז כן אתה יכול אבל התוצאה תהיה חלשה מאוד ושבירה מאוד . לכן משתמשים בבד רק בשביל ליצור צורה כללית ועליה יוצקים את החומר שאיתו עובדים ( פיברגלס , מיקרוגלס, קוולר קרבון וכו). כמו כן יש שיטות הרבה יותר אלגנטיות בשביל ליצוור צורה , אבל הם יותר מורכבות ומצריכות קצת יותר ידע וניסיון , האמת אני לא בטוח שבשביל קיק פאנל גם צריך אותם כך שזה לא ממש משנה ... :lol:

לחומר הפחחים יש שתי שימושים :

אחת כדי לסתום חורים , סדקים , פינות או כל דבר אחר (כמובן דברים קטנים).

הסיבה השניה היא בשביל הפיניש. במידה ולא נעשתה עבודה מקצועית עם הפיבר משתמשים בחומר פחחים בשביל הפיניש. מורחים אותו על הצורה , משיפים אותו עם נייר מיים רטוב ( קודם משיפים עם נייר גס יותר) ואז אחרי שהצורה חלקה לגמרי אפשר לצבוע בצורה יפה.

ברמת העיקרון אפשר לעשות זאת ישירות על הפיבר , מה גם שהצורה הסופית תצא חלקה ועמידה הרבה יותר משום שהפיבר (יותר נכון האפוקסי או הפוליאסטר) הם חומרים הרבה הרבה יותר קשים מחומר הפחחים , לכן עדיף לעשות את הפיניש ללא חומר פחחים (במידת האפשר כמובן).

מקווה שעזרתי , אם יש עוד שאלות אני ישמח לענות.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...