Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אל תקראי לי מותק": סקודה פאביה החדשה אצלי, ויש תמונות!

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חכם, אין לי אפילו מושג מה זה פוטושופ.

לא חכם, אבל מבין.

STIO - תתחדש, סע בדרכים טובות, תהנה מהרכב ושלא תדע עוד תקלות ומשחקים עם החוטים של מחשב ההצתה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. תמיד כייף לקבל רכב חדש ו"להסניף" את הריח שלו, כל פעם מחדש. עד שמתרגלים, והריח עובר :-(

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, תתחדש, בשעה טובה ומוצלחת!

אבל בסופו של דבר, אחרי כל התרעומת על יבואן פיאט שלא מביא מערכת סטריאו מקורית וגרסאות מאובזרות בדגם הידני, אני רואה שזה לא הפריע לכם עם פאביה אוטומטית ורדיודיסק לא מקורי.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מראש רציתי לרכוש רכב אוטומט כי כך אמי רצתה (היא גם נוהגת עליו).

בגלל התיבה הרובוטית בפונטו, היינו מוכנים להתפשר על הגיר הידני, אבל הנציג לא רצה להוציא הזמנה עם האבזור שרציתי.

בפאביה יש תיבה אוטומטית נורמלית ולכן הזמנו אוט'. לגבי הר"ד הלא מקורי- מדובר בחיסרון שכבר התרגלתי אליו, הייתי יכול להזמין מקורי אבל לא היה לי כוח לחכות 3 חודשים בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהאמנתי שתיסע עוד הרבה שנים על הפיאט... כמו על הפנטיום 3 :), אני גם אחד שאוהב דברים ישנים ושמורים, ולכן כל

הכבוד על הצעד , באמת הרבה קפיצות מדרגה, אני מקווה שתדעו רק נחת מהרכב, הוא נראה מעולה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג, הפיאט תיסע עוד הרבה שנים בלי שום קשר אליי, פשוט הכל שם חדש חוץ מכמה חלקים בודדים ואין סיבה שהיא לא תיסע.

גם אני אוהב דברים ישנים ושמורים, אבל פשוט רציתי קצת להתקדם.

בעיניין הפנטיום 3: עד לפני שבוע בערך הוא היה מהיר יחסית, אבל בימים האחרונים הוא לא זז. יש גבול כמה אפשר להמתין עד שאתר "וואלה" ייטען...

האמת אני רוצה לעשות כמה פעולות במחשב כמו סריקת וירוסים, רוגלות, שגיאות, איחוי וכ' לפני שאני פשוט קונה חדש, ואעשה זאת אחרי יום כיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיומת - משום מה כל הסקודות מהחודש האחרון קיבלו סיומת 61. בכלל, נראה שמישהו במשרד הרישוי החליט לעשות ממש בלגן עם המספרים: מתחילת השנה ניתנו מספרי רישוי עם הסיומות 61,64,65,66,67,68 ולאחרונה דווח שצ'מפיון קיבלו מספרים עם סיומת 69 (לא ראיתי בעיניים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לפני שבועיים באזור ירושלים טויוטה קאמרי היברידית חדשה (בקליות לדים מאחורה וכיתוביות hybrid בצדדים), יבוא אישי בטוח כי לא קיימת גרסא הברידית לקאמרי בארץ, אז אצלה היתה סיומת 69 בלוחית.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אבל לא הבנתי כל-כך,הייתה לך פיאט,ועכשיו אתה מוכר את הפיאט ונוסע במשותף עם אימא שלך בסקודה?

לא עדיף פיאט שתהיה "רק שלך" מאשר להתחלק בשאריות מתי שאימא לא צריכה את הרכב?

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...