Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים מכיוון בלוק מנוע פורד טורנאו קונקט 2004

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 5775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא רואה שום סיבה מיידית למכור את הרכב לאחר החלפת המנוע. ממש לא רואה סיבה. הוא יכול למשוך בקלות עוד 100.000 ק''מ ויותר ולשרת אותך עוד מספר שנים, רק תקפיד לבדוק שמן ונוזל קירור.

בקשר לקאדי, אם אתה מדבר על רכב חדש אז מה זה משנה קאדי שמאדי, יש לך אחריות. בכל מקרה תצטרך להשקיע סכום רציני לרכישת רכב חדש, אז כדאי שתפתח שרשור ב"יעוץ רכישת רכב" לגבי טנדרונים למינהם. ה-VW לפי דעתי יהיה יותר יקר מהמתחרות ובעל אחריות שנתיים בלבד. אם כבר, לך על הקונקט החדש, ישרת אותך שלוש שנים ללא השקעות כספיות נוספות. לאחר מכן תחזיק אותו עוד שנה-שנתיים ותחליף לחדש.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קונקט - דלק מוטורס, כרגיל, לא מעוניינים בטרייד אין- בגלל שהרכב כה נפוץ.

השוק של הרכב רע, הוא נמכר בכמויות, אבל כיד שניה קשה למצוא משהו טוב \ למכור, כי רוב המכוניות עשו מעל 150000, וקהל היעד של הרכב מעדיף ק"מ נמוך יותר.

על צרפתיות אני לא מעוניין לדבר, במיוחד לא על הקנגואים למיניהם, אני מכיר שני לקוחות שלי שלשניהם נשבר טלטל ונשפך להם מנועים, עד שמכרו.

אני יודע שהרכב יוביל אותי ככל הנראה נאמנה גם עד 200000, אבל מה מונע ממני לקבל רכב שבדיוק הרגע עבר את ה180000 ? אני בשנה עושה כ-40\45 אלף, תעשה את החישוב לבד.

אני הרבה פעמים חשבתי גם אולי לקנות מיניואן קטן, כדוגמאת הקיה קארנס דיזל, ולקפל את שורת המושבים השנייה בימים ראשון ושני (ימים שהרכב עובד) ולהעמיס עליו כמה הזמנות, ובשאר הימים הוא לשימוש משפחתי ..

עדכון :

מחר הרכב יכנס להרכבת מנוע באיזור התעשייה בעיר שלנו, אצל מישהו שאחיה של אשתי מטפל ברכב שלו, מייבוא אישי.

כל בעלי המוסכים שאליהם פניתי טענו שרכבים מייבוא אישי מגיעים לא יותר מ60000 קילומטר, אלא פחות.

הוא טוען שהמנוע שלו עשה בערך 50, לא יותר.

זה נכון לדעתכם ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא טוען שהמנוע שלו עשה בערך 50, לא יותר.

זה נכון לדעתכם ?

טוב, אז שיוכיח את זה. הוא יכול?

עזוב את הק''מ, אתה לא תדע כמה המנוע עשה ובאיזה מצב הוא. סמוך על 3 חודשי אחריות ולאחר מכן אלוהים גדול.

תרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן שוב.

הוחלף המנוע, בסוף היה זה מנוע מיבוא, והמנוע פועל חלק וסוחב מעולה, לא מעשן.

עכשיו הדאגה שלי היא שהוא שם שמן מנוע לא טוב (צמיגות 10W40 וכדומה), לא הספקתי לשאול אותו (מוס לא מורשה, אך עם המון המלצות), ולכן אני דואג..

האם באמת יש לי מה לדאוג ? (הרכב צריך צמיגות 10W30), אם כן, כדאי דעתכם ללכת ביום שבת, לרוקן את השמן הנ"ל ולמלא בשמן הרצוי ? זה באמת יכול להזיק למנוע השמן הלא מקורי ?

כמו כן הוא שם נוזל קירור, האם יש לדאוג גם לגבו ?

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכיבו פילטר שמן מקורי ?

כי אם הרכיבו פילטר שמן לא מקורי,

זה יכול לגרום נזק למנוע.

אוו לא שוב "-__-..

מצטער, פשוט מעצבן אותי הקטעים האלה, אז אתה אומר לקחת אותו למוסך מורשה שיתקין חלפים מקוריים ?

אתה מבין, ממש לא בא לי ללכת למוסך מורשה בנצרת (זה המוסך היחיד המורשה הקרוב אליי, עפולה רחוק לי מדי), משום שהיחס של הבעלים הוא כזה :

המשוואה הולכת ככה :

מוסך UMI * שני מוסכי קרסו * רוע השטן = מוסך מורשה נצרת..

כואב לי ללכת לשם גם אם זה בא על חשבון נזק במנוע, שבמילא עוד 3 חודשים הרכב ימכר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כתבתי בעמוד הראשון,אבל אתה מתעלם.

* שמן מנוע חצי-סינטטי בצמיגות 5W/30 בלבד בעל תקן M2C-9143-B של פורד אירופה.

* מסנן שמן MOTORCRAFT EFL 386 בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כתבתי בעמוד הראשון,אבל אתה מתעלם.

* שמן מנוע חצי-סינטטי בצמיגות 5W/30 בלבד בעל תקן M2C-9143-B של פורד אירופה.

* מסנן שמן MOTORCRAFT EFL 386 בלבד

מה זאת אומרת מתעלם ? מה אני החלפתי את המנוע ? אני הכנסתי את השמן ושמת מסנן שמן בעצמי ?

אני יחשוב אולי אני יכנס למסוך ויחליף מסננים ושמן למשהו טוב יותר למנוע הנ"ל.

עוד בעיה :

הגעתי היום לעשות טסט לרכב, והגיעה הבירוקרטיה הישראלית.

הבוחן הכשיל אותי על כך שלא היה אישור נפח מנוע מהמוסך, הלכתי למסו והוא נתן לי אישור, הראיתי לבוחן והוא הראה לי שהמוסכניק לא ציין את הנתון "קדח מנוע" משהו כזה .. (במ"מ) הלכתי שוב למוסך והוא בדיוק סגר, ולכן לקח ממני את הדף ואמר שבערב מחר הוא יביא לי את הדף מתוקן.

השאלה המתבקשת : מה זה "קדח מנוע" והאם אני צריך להתכונן לסדרות של מכשולים עם המוסכניק ?

הבוחן בטסט המליץ לי ללכת למסוך המורשה של פורד בנצרת, (וכמו שאמרתי, חלאה בן חלאה) והלכתי שם, אך הבעלים לא רצה לתת את הנתון בטענה שהוא לא יכול למלא כי הרכב לא היה אצלו ואולי המנוע גנוב.

בקיצור, מה בדיוק נכנסתי עכשיו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית את כל התהליך של עמדה 1 במשרד הרישוי ?

הלכתי משרד, קיבלת דף ארוך כזה של הצהרה, בדקו את עוצמת הפנסים שלי ואת תאימות המנוע למצוין ברשיון, וקח נודע שהוחלף מנוע, הראיתי אישור שהוחלף מנוע ושילמתי על הטסט, הוא העביר אותי קדימה לבוחן של מערכת ההיגוי, ואז נאמר שהוא מכשיל אותי עד שאני יביא את הקדח המתבקש, ולא בדקו עדיין פליטת מזהמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע ?

מה זה בדיוק מס' קדח והאם אני צריך לחכות שהמוסכניק (לא מורשה) יביא לי את זה או לחפש בעצמי ? האם יש לו בכלל דרך לדעת את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להחליף פילטר שמן ושמן בעצמי, האם תהיה בעיה כל שהיא עם זה ?

אם אפשר קצת הסברים :

איך מרוקנים ברכב שלי את השמן מהמנוע ? ואיפה נמצא הפילטר שמן ברכב וכיצד להחליפו ?

כמו כן אשמח לדעת :

האם אני יכול לקנות את החלקים ממוסך מורשה ?

מסנן כנראה אני יקנה במוס פורד, ושמן, אם למישהו יש המלצה על שמן איכותי (באמת איכותי, ולא איזה אמריקן איגל או "דלק" וכד')

במחיר שפוי, בצמיגות 5W30 שמתאים למנוע של הקונקט, אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוסך שהחליף לך מנוע שיתן לך שטר מכר מלא עם כל הפרטים של המנוע, שיחליף לך שמן ומסנן אותם אתה תקנה או שהוא ישיג לך מסנן מקורי ושמן לפי המפרט שצויין, לא מוסבך מידי לביצוע העיניניים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושמן, אם למישהו יש המלצה על שמן איכותי (באמת איכותי, ולא איזה אמריקן איגל או "דלק" וכד')

MOBIL SUPER FE 5W/30

VALVOLINE DURABLEND FE 5W/30

EUROL BENEFIX 5W/30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...