Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן: sti נגד איבו החדשות, המנצחת היא...

ROEY B
שימו לב! השרשור הזה בן 5795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רועי, אתה איש הזוי... :?

אתה מניח שנהגת בערך כמוני למרות שאתה לא מכיר אותי (לא יומרני במקצת?) ושוב מפנה אותי לכתבות של מגזיני רכב למרות שכתבתי שזה ממש לא מעניין ושמוטב שאנשים ידברו מנסיון שלהם ולא מסיפורים של אחרים (גם של כתבי רכב. מה לעשות, זה עדיין נסיון של אדם אחר ולא שלך...).

מעניין... :roll:

אתה רוצה להמשיך לצטט אחרים - שיבושם לך!

אני מביע דעתי רק על מה שחוויתי ממקור ראשון ולא על מה ששמעתי או קראתי.

(מכיר עדות מפי השמועה? אותו הדבר...)

אני יכול לגלות לך בסוד, שאיש לא ישמע, שחבר עם STI 2005 משודרגת (קוילאוברז וכו', כמובן הדגם עם ה-DCCD), ביום מסלול בנחשונים לפני כמה שבועות, אחרי שנהג מספיק עם שלו עשה כמה הקפות עם ה-EVO שלי ("רק" 9, לא 8 שקצת יותר חדה ואגרסיבית), ירד מהאוטו ורץ לקופת "דן חסכן" שלו כדי לבדוק אם כבר יש שם מספיק כדי להחליף את האוטו...

רוני וניב, תודה על הפרגון! :-D

אחרי מה שכתבתם ממש אין לי עוד מה להוסיף ושאדון רועי ימשיך לחשוב מה שהוא רוצה.

ממילא לנו זה לא ישנה דבר...

(דרך אגב - ניב, זה היה בסה"כ צינור שהשתחרר, 2 דקות עבודה והכל חזר לשגרה... :wink:)

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני מכיר את שי :twisted: (איזה כיף לי).

וגם אני מניסיוני הקצר בתחום הרכב, ולמרות שבהרבה מגזינים טוענים שה- STI עדיפות - אמשיך את הסוד הכמוס של שי ואומר - נכון להיום ה- EVO טובה יותר סימן קריאה !

החלטה זו נובעת ממעט ניסיון ומכמה דקות בודדות של נהיגה גם ב- STI וגם ב- EVO.

המגזינים - תנו להם לדבר ולכתוב, ממילא זהו רק אדם אחד שכותב, ולא תמיד דעתו היא הדעה הנכונה (היא נכונה לגביו !).

בינתיים, כנראה שנישאר עם ה- 9 עוד קצת :wink:.

נ.ב.

ושי, 2 דקות עבודה של מי/ ע"י מי ובאיזה שעה....... והבעיה נפתרה ??? :evil:

TIG Motorsport - כשחלומות ומציאות נפגשים

רחוב החורטים 6, חולון. 03-5566608

http://www.tig-motorsport.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן, אני לא יודע אם כ"כ כיף לך שאתה מכיר אותי אבל תודה גם לך עבור התמיכה! :wink:

ולשאלתך - אילן מסדנת TIG שהיה בדרכו לארוחת ערב שישי, שינה כיוון והגיע לאשדוד, הרים את הרכב על הליפט, הסיר את חלק החיפוי התחתון הימני, החזיר למקום את הצינור שהשתחרר, החליף את הבנד באחד מסיבי יותר שאמור לדאוג לכך שהצינור לא ישתחרר שוב תחת עומס, 5 דקות לאחר שהגיע כבר היינו בחוץ כשהכל תקין ואחרי זה גם דאג לי לארוחת ערב!

אם זה לא השירות והיחס הכי טובים שיש, אני לא יודע מה כן!!

אילן - תודה רבה! אתה תותח!!! :arrow:

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אתה איש הזוי... :?מוזר גם חברה שלי אומרת לי את זה כל הזמן, מצד שני היא לא כותבת עם כל כך הרבה נקודות, אז בטוח שזה לא היא. אני חייב להודות שמאז שקראתי את "השבוי" של ס.יזהר לא נתקלתי בכל-כך הרבה נקודות.

אתה מניח שנהגת בערך כמוני למרות שאתה לא מכיר אותי (לא יומרני במקצת?) ושוב מפנה אותי לכתבות של מגזיני רכב למרות שכתבתי שזה ממש לא מעניין ושמוטב שאנשים ידברו מנסיון שלהם ולא מסיפורים של אחרים (גם של כתבי רכב. מה לעשות, זה עדיין נסיון של אדם אחר ולא שלך...). כן אתה צודק, עדיף הטענות שלך שומאכר, אווילים חסרי ידע מוטרי שעובדים בEVO לא מבינים כולם, יכול להיות שבכלל סובארו שילמו להם. אני בטוח אגב, שכל מבחן שהאיבו (הרכב לא הירחון:-))ניצחה מייד זרקת ולא התיחסת אליו כלל.

מעניין... :roll:

אתה רוצה להמשיך לצטט אחרים - שיבושם לך! התיחסתי לאותו אחד שטען שתמיד האיבו הייתה עידפה על האסתי למרות שבדגמי 2005 בכלל לא היה קונצנזוס על זה. 2006, צודק לא מכיר מקור אחד שטוען שהאסתי עדיפה.

אני מביע דעתי רק על מה שחוויתי ממקור ראשון ולא על מה ששמעתי או קראתי.

(מכיר עדות מפי השמועה? אותו הדבר...)אתה יודע הפוסל במומו פוסל. מוזר שאתה ממשיך להגדיר אותי מבלי שאתה בכלל נפגשת איתי פעם אחת ומבלי לדעת מהו טיבי, מצחיק עוד יותר, שאתה מתרעם שאני עושה זאת גם.

אני יכול לגלות לך בסוד, שאיש לא ישמע, שחבר עם STI 2005 משודרגת (קוילאוברז וכו', כמובן הדגם עם ה-DCCD), ביום מסלול בנחשונים לפני כמה שבועות, אחרי שנהג מספיק עם שלו עשה כמה הקפות עם ה-EVO שלי ("רק" 9, לא 8 שקצת יותר חדה ואגרסיבית), ירד מהאוטו ורץ לקופת "דן חסכן" שלו כדי לבדוק אם כבר יש שם מספיק כדי להחליף את האוטו...אני בטוח שניתן למצוא גם שלל דוגמאות על כאלו שרכשו את האסתי לאחר נסיעה עליה

רוני וניב, תודה על הפרגון! :-D

אחרי מה שכתבתם ממש אין לי עוד מה להוסיף ושאדון רועי ימשיך לחשוב מה שהוא רוצה. מזל שזה לא רק אני, אני לא מכיר הרבה מדיניות שהאיבו מוכרת יותר מהאסתי (כולל בישראל), כך כנקראה שאני לא נמצא בכל-כך עמדת מיעוט.

ממילא לנו זה לא ישנה דבר...

(דרך אגב - ניב, זה היה בסה"כ צינור שהשתחרר, 2 דקות עבודה והכל חזר לשגרה... :wink:)

אגב, גם לכל אלו שמשווים את האיבו החדשה לאסתי, זה רק מראה עד כמה זה רציני, אינ לא בטוח בכלל שיש נהג אחד בארץ שעשה השואה מסודרת בין שני המכוניות, משמע נסיעה על אותו תוואי נסיעה עם אותו נהג באותם תנאים.

הדבר היחיד שראיתי שאחת הגיעה לארץ ונבחנה פה ואילו השנייה עשתה השקה עולמית ונבחנה בחו"ל.

בלי קשר, אני באמת מקווה שיצא לי גם לנסוע בקרוב על שני הדורות החדשים כמו שכנראה, כולכם עשו זאת.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, הצלחת לבלבל אותי!

עכשיו אני לא יודע אם אני החברה שלך, ס. יזהר או שומאכר... :?

מה שבטוח - הלילה אתה לא מקבל :twisted:

מאחר ואתה מתעקש להמשיך להתוכח למרות שאתה כנראה לא מבין מה כתבתי, מתעלם מדברי בעלי נסיון אחרים כאן בפורום ולא אי-שם באנגליה, לא בטוח שאתה מבין מה אתה כותב ואתה ודאי לא רואה את הסתירות ואת חוסר ההגיון בדברים שאתה כותב או משיב, תהנה לבד מהויכוח.

מאחר ואני לא מנהל ויכוחים עקרים, אם תרצה שאשלח לך את סיסמת היוזר שלי כדי שתוכל להגיב בשמי לתשובתך הוכחנית שודאי תגיע במהרה, שלח ה"פ.

תהנה מהמשך הויכוח! :lol:

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי

אחד הדברים שאנחנו מנסים לומר פה, זה שאין טעם לדבר ולהעיר על סמך עיתונים מחו"ל ואפילו מהארץ, זה פשוט גורם לכך שיש מיליון ילדי פורום - שקראו בעיתון, ששמעו מחבר או שראו בפורום, וכולם יכולים לצטט נהדר ולתת תשובות מפליאות, על רכבים שהם לעולם לא נסעו בהם.

מעבר לכך, ישנם הרבה פעמים כל מני כתבות עם תוצאות שונות, כך שבהחלט יתכן שכל אחד

אז לצורך הדיון - אתה בהחלט מוזמן לתאר מדעתך האישית, אבל ציטוט מעיתונים לא יתן נקודות זכות פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי

אחד הדברים שאנחנו מנסים לומר פה, זה שאין טעם לדבר ולהעיר על סמך עיתונים מחו"ל ואפילו מהארץ, בהנחה שרוב המגיבים פה לא נסעו על המכוניות המדוברות, הרי שיש שני אופציות להתבסס עליהם א)עיתונאים שמשום מה בוחרים לזלזל/לא להתייחס אליהם. ב)כאלו שכיבכול נסעו על הרכבים הנ"ל. בשני המקרים התבססות היא על דעה של אחרים. אני עדין חושב שלרוב עדיף להתבסס על העיתונאים.

זה פשוט גורם לכך שיש מיליון ילדי פורום - שקראו בעיתון, ששמעו מחבר או שראו בפורום, וכולם יכולים לצטט נהדר ולתת תשובות מפליאות, על רכבים שהם לעולם לא נסעו בהם.שוב, ההנחה שלך שהעיתונאים (במקרה הזה חבר'ה מעיתון נידח) מבינים פחות מאותו שמוליק השכן. אגב, מצחיק שדווקא אנשים שאתה לא מגדיר כ"ילדי פורום" הם אלו שבוחרים להשתמש במושגים של ילדי פורום, אלא אם אתה באמת חושב שהפער בין איבו לאסתי הוא כמרחק הירח מהשמש?

מעבר לכך, ישנם הרבה פעמים כל מני כתבות עם תוצאות שונות, כך שבהחלט יתכן שכל אחד

אז לצורך הדיון - אתה בהחלט מוזמן לתאר מדעתך האישית, אבל ציטוט מעיתונים לא יתן נקודות זכות פה.זה בדיוק מה שעשיתי, פשוט שי לא מכיר אותי (ואני אותו) והוא זה שהסיק מה טיבי והוא זה שקבע על טיבו. הוא קבע שאני מאלו שקראו/חלמו/שמעו.

תראה הדיון הזה לא מוביל לשום כיוון, מה גם שהוא לא הכי רלוונטי (הכוונה למה שהציעו דורות העבר).

בסך הכול הבאתי כתבה מעניינת על שני מכוניות מעניינות וכמו שכתבתי קודם, הסיבה היא שהתחושה היא, שהתחושה הראשונית שלי הייתה שכמו ב 2006, גם עכשיו האיבו תנצח בכל מקום, בא ירחון הרכב המוביל בעולם בתחומו וקבע שזה בדיוק ההיפך.

אתה רוצים לקבוע אחרת? סבבה אין לי בעיה עם זה. הבעיה היא שבארץ עוד לא ערכו עיתונאים השוואה ראש בראש, בנוסף, אני לא מאמין שיש פה אנשים שיש להם כבר את הרכבים המדוברים ואני גם לא מאמין שיש כאלו שנסעו על שני הרכבים המדוברים (לפחות בארץ) ועל כן, לבינתיים, זו הדרך היחידה להתבסס עליה.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, מאחר וחזרת לדיון במקום ויכוח אתייחס עניינית לדבריך -

קודם כל איש לא קובע דבר, לא אנחנו ולא כתבי הרכב, לפחות כל עוד עדיין אין "בית משפט לרכבים"...

כל אחד מביע דעתו האישית על סמך התנסותו האישית ולא של אדם אחר, בין אם זה בכתבה במגזין (מוביל או לא, להזכירך גם רוני הוא כתב רכב כבר מספר שנים) ובין אם זה בשיחה בין חברים, אבל איש עוד לא הוסמך לקבוע עובדתית מאחר וכל אחד מחפש או מוצא דברים מסויימים בתנאים מסויימים וזו דרכם של מבחנים כאלו - התרשמות אישית של אדם שאמור להעביר לציבור קוראים שמעוניין לקרוא מה דעתו.

זה בסדר לצטט מכתבות כפי שזה יפה שהעלת כתבה מעניינת למי שמעוניין לקרוא, אבל מכאן ועד לאמץ כתבה (לאו דוקא זו אלא גם לגבי הדגמים הקודמים) כדעתך האישית ולהגן עליה בחירוף נפש זה ממש לא רציני.

אתה צודק שאיש מהמגיבים כאן עדיין לא נהג על ה- EVO החדשה ולכן גם לא הבענו דעתנו עליה, למרות שכולנו כבר קיבלנו דיווחים מהשטח מחברים שהיו בהשקה בספרד.

אתה יודע למה? מאחר וזו עדיין דעתו של אדם אחר, גם אם חבר שהוא נהג מצויין שדעתו מוערכת מאד ואפילו דומה לשלנו.

אתה חושב שמישהו מאתנו מחפש "לקטול" את הסובארו? לפחות לגבי ערן ולגביי אתה לא יכול לטעות יותר!

הלוואי שסובארו היתה מביאה לארץ מתחרה רצינית בכל הקשור למה שאנו מחפשים במכונית כזו ואתה יכול לקרוא מה שכתבתי במגזין "הגה" במבחן של ה- STI החדשה.

מצד שני, בהחלט יש כאלו שדווקא מעדיפים את הסובארו ואנו מכבדים את דעתם לחלוטין ולא מנסים להראות להם שהם טועים, מאחר והם לא טועים - הם פשוט מחפשים משהו אחר מאיתנו.

מבטיח שאם לאחר נהיגה ב- EVO החדשה אחשוב שה-STI החדשה עדיפה - זה מה שאכתוב, למרות שקשה לי להאמין פשוט בגלל שסובארו לא שינו הרבה בדיוק במקום שבו מבחינתי ה- STI לדורותיה נופלת משמעותית.

אני אובייקטיבי לחלוטין (ואם כבר אז "קשור" יותר לסובארו אחרי 12 שנים רצופות עם הטורבו לדורותיה), מאחר ולצערי עדיין אין לי מניות באחת החברות... :wink:

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...