Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן סאני? קניה בטוחה לגבי חלקים? מה עם פולו?

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 6128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב.

ברצוני לרכוש רכב כבר תקופה טובה.

עדיין לא ננעלתי על רכב ספציפי.

לפי חיפוש בפורום על ניסן סאני שמתי לב שזה אחד היפניות האמינות לשנתון שלו.

ההיסוס שלי לקניית סוג רכב זה הוא שאין הרבה מכוניות כאלה בכביש, מה שאומר שיהיה קשה למצוא חלקים לרכב.

האם אני טועה? מה אתם אומרים?

עוד שאלה בקשר לפולו שנת 96-97 1.6 ידנית? האם תהיה קניה טובה?

איזה בעיות יש ברכב?

(אחרי חיפוש ולא נתקלתי במשהו חוץ ממנועי החלונות ומנוע יותר אמין הוא ה-1.4)

חוות דעת יתקבלו בברכה.

תודה ולילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב.

ברצוני לרכוש רכב כבר תקופה טובה.

עדיין לא ננעלתי על רכב ספציפי.

לפי חיפוש בפורום על ניסן סאני שמתי לב שזה אחד היפניות האמינות לשנתון שלו- אכן נכון!.

ההיסוס שלי לקניית סוג רכב זה הוא שאין הרבה מכוניות כאלה בכביש, מה שאומר שיהיה קשה למצוא חלקים לרכב.

האם אני טועה? מה אתם אומרים?- אל חשש, ישנם בשוק חלפים בשפע. פרט לכך, האחזקה והטיפול ברכב הנ"ל דיי זולה.

עוד שאלה בקשר לפולו שנת 96-97 1.6 ידנית? האם תהיה קניה טובה- כן, אך תלוי בדרישותיך! שתי המכוניות שציינת מגיעות מסגמנט שונה. אחת סופר-מיני והשניה משפחתית קומפקטית. פרט את דרישותיך ונוכל לעזור בהחלטה לגבי כדאיות הרכישה של כל אחת מהנ"ל.?

איזה בעיות יש ברכב- הגרסה הידנית נחשבת לאמינה, מחירי הטיפולים דיי יקרים, לא שמעתי על בעיות מיוחדות במנוע ה- 1.6. ?

(אחרי חיפוש ולא נתקלתי במשהו חוץ ממנועי החלונות ומנוע יותר אמין הוא ה-1.4)

חוות דעת יתקבלו בברכה.

תודה ולילה טוב

בהצלחה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שאלה על שתי מכוניות שיש/היו במשפחה שלנו.

אין בעיות חלפים בסאני מה גם שיש הרבה דברים משותפים עם האלמרה. וכמו שנאמר כאן, זה אחד הרכבים הכי אמינים בשוק (אותו דבר ביחס לאלמרה).

היתה לי פולו 1.6 מהדור שאתה מתיחס אליו. אני לא נהניתי מהגימור, הרבה דברים נפלו, ניתקו, התקרקשו. מה שכן, המנוע היה בסדר גמור. אני מניח שהפולואים מאז תוקנו כבר והתוצאה היא רכב בהחלט טוב. אגב, רכבים מקבילים הן האיביזות והקורדובות.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכן שלי יש סאני מודל 94 שמתקרבת ל400000 ועוד לא פתח מנוע....עכשיו הוא מוכר אתה.

מכיר את הרכב מיומו הראשון,אמינות מוחלטת.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו סאני ידנית קרבורטור (SLX) שנקנתה חדשה ב 1992, בין הראשונות.

היא צפופה מבפנים כמו סופר מיני, וקופסתית מבחוץ.

אבל במשך שנים ארוכות היה לה אפס מוחלט של תקלות, אפילו נמכרה עם המצבר המקורי.

חלקים יחודיים שלא תשיג בפירוק עלולים להיות יקרים בשל קרסו היבואן , מישהו פה פעם סיפר על צינור למזגן שעלה לו 1500 ש"ח או משהו כזה. פרט לכך מדובר באמינות טובה ובעולם רכבים אלו משמשים הרבה פעמים כמוניות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך בכיוון הסאני, תחפש את הדגם המפואר SLXI , בעל מנוע הזרקה , תחפש תווית ה- Injection מאחורה .

רכב הניסן סאני נחשב לתקופתו(ועדיין נחשב), לאחד הרכבים האמינים והמתקדמים.

רכב מומלץ.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך, יש לנו סאני שנת 93' קרבורטור..

ראשית כל תתרחק מהדגמים הישנים עם הקרב' כי ברגע שהוא עושה בעיות נורא קשה להשתלט עליו :roll:

שנית כל יש מעט מאד חלקים ברכב שלנו שעוד לא הוחלפו ( רדיאטור, משאבת מים, קלאץ', אלטרנטור, סטרטר, תושבת מנוע)

בעניין החלפים לא מזמן חיפשתי פנס קידמי באזור חיפה והקריות ומצאתי רק פרוקיה אחת שהיה לה ( וחיפשתי בהרבה)

הרכב אצלנו משנת 98 והקילומטראז' עומד על 235k

אני מניח שפשוט יש לנו מזל רע איתה כי זה אמור להיות רכב אמין ומקווה שלך יהיה מוצלח יותר :-P

מקווה שעזרתי בהצלחה

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

ראיתי אחת מפרסמת ביד 2, שנת 94 ידנית.

בעל הרכב רוצה עליו 15 אבל אין שוב בעיה לדבר על מחיר כששמע שאני חייל ועוד משרת בסיס לידו כשהוא בכלל קצין בקבע.

הוא טוען שלרכב אין שום בעיה חוץ מאיזשהי נזילת שמן שהבטיח לתקן אותה לפני מכירה, וצריך לעשות צבע לאוטו.

הרכב בלי חלונות חשמל ובלי הגה כוח. שנת 94 אמורה להיות כבר עם הגה כוח לא? אם זה בלי הגה כוח ובלי חלונות חשמל וכל מה שמסביב זה בטח קרבורטור או שאני טועה? אולי זה סתם הדגם הכי פשוט? אם כן איזה דגם זה יכול להיות כשזה עם הזרקה אבל חלונות ידניים ולא הגה כוח?

העניין של ההגה כוח ממש חשוב לי. אפשר לסדר לרכב הגה כוח? אם כן מה העלות?

אני אמור לראות מחר את הרכב.

תודה רבה לעוזרים ולילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב (שעדיין נמצא במשפחתנו), הוא משנת 1994, הזרקה, חשמל מלא והגה כח.

אז כנראה שהיו כמה דגמים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה מדובר על תת-הדגם LXI 94 .

בדגם הידני , הרכב מגיע ללא שום תוספות .

בדגם האוטומטי , הרכב מגיע בתוספות של מזגן , הגה כוח, 4 חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

ההבדל במחירון בין שני הדגמים הוא בערך 3K ש"ח לטובת האוטומטי .

תעשה לבד את השיקולים שלך לגבי העדפה הרצויה לך.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב לפני שעה.

התאכזבתי ממנו ,המצב החיצוני מקולף לגמרי המנוע ניראה מזיע בשמן הדש בורד סדוק המושבים ניראים מלוכלכים הקלא'צ בסוף החיים שלו וגם הבולמים של הרכב כמו קרשים

הוא מוכן אחרי שהארתי את עיניו לרדת ל8 אלף!!

המחירון 17.200

שווה את ההשקעה? הגרסא הפשוטה xLI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב לפני שעה.

התאכזבתי ממנו ,המצב החיצוני מקולף לגמרי המנוע ניראה מזיע בשמן הדש בורד סדוק המושבים ניראים מלוכלכים הקלא'צ בסוף החיים שלו וגם הבולמים של הרכב כמו קרשים

הוא מוכן אחרי שהארתי את עיניו לרדת ל8 אלף!!

המחירון 17.200

שווה את ההשקעה? הגרסא הפשוטה xLI

למה להכניס ראש בריא למיטה חולה.

אם יש לך את התקציב הדרוש, אזי לך על SLXI , ותקבל את כל מה שאתה צריך.

לא חסר אקסמפלר שמור, רק שאתה "תזיע" קצת במהלך החיפושים.

אז אם יש לך את הכסף ואת הזמן תמשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק...

מצאתי אחת, רק שהחליפו לו כבר מנוע ובעל הרכב טוען שהוא ייבא את המנוע, הקטע עכשיו הוא שהוא לא יודע כמה באמת עבר המנוע.

ויש עוד אחת שמצאתי רק שהמנוע עבר 250, שווה בדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...