Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברשותי אקורד הצורה החדשה עם מערכת מקורית

asafdSTi
שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1.עכשיו אני לא מעונין להוסיף מגבר או כל דבר אחר, פשוט רק רוצה להחליף את הרמקולים מקדימה לטובת קומפוננט ברמה סבירה.

עכשיו איזה קומפוננט באמת ישמעו טוב בלי לחבר לו מגבר? האם באמת כדאי להשקיע בקומפוננט או שעדיף לי להישאר עם המקוריים( הבדל השמיעה יהיה זניח?).

2. שאלה נוספת הרדיו דיסק הוא ארבעה ערוצים, אם אני אחבר לו זוג רמקולים נוסף על אותה יציאה של הרמקולים האחוריים זה מסוכן? ( כי יש לי מקום נוסף בדלת האחורית ואני רוצה לנצל אותו )

תודה מראש

מחפש קומפוננט עד 300 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים בהונדה הינם באיכות ירודה ביותר כשתראה אותם בחוץ תבין עד כמה ,ככה זה מגיע ועוד להונדה אקורד.

אבל זה לטובה כי מחליפים אותם ,ניתן להתקין קומפוננטים של DLS,MOREL,JL,VIBE ועוד דגמים לניתנים להתקנה ללא הגברה.

אם אני לא טועה בדלתות מאחורה אין בכלל רמקולים וגם שם ניתן להתקין בטים של 2W ואילך השאלה עד כמה אתה רוצה להשקיע והאם יש לך מחשבה והתקנת הגברה בעתיד אזי דגמי המוצרים משתנה.

ישנה אפשרות נוספת להוצאת הרדיו המקרוי והחלפת חזית לוח השעונים(של הרדיו בלבד)ואז תוכל להתקין כל מכשיר שתרצה DIN אחד או דבל DIN

בהצלחה ותתחדש

אם תרצה עזרה תכתוב בה"פ

אוסף ביתי :-)קפריס הרטופ1966,מנוע V8 8)טנדר GMC אפא'צ 1964 מנוע V8 :-P רכבים בבניה ואיבזור לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לך להוסיף רמקולים בדלתות האחוריות - גם יסכן את המכשיר כי זה יוריד את ההתנגדות מ 4 ל 2 אום לערוץ וגם בגלל שזה פשוט יישמע לא טוב וייהרוס את הבמה הקדמית עוד יותר.

אפשרי להחליף את הרמקולים הקדמיים לקומפוננט , אבל הבעיה היא שהרדיו-דיסק המובנה (וגם רדיו דיסק לא מובנה) לא מספיק חזק כדי להביא את הרמקול לתחום העבודה הרצוי.. בשביל זה מומלץ מגבר..

אם אתה לא רוצה לשים מגבר , גם בעתיד , נסה לחפש סט כמה שיותר נציל (90-92 DB בערך) ולא ללכת על הספקים גבוהים מידי..

חכה לעוד המלצות.. תמיד טוב..

לא מתיימר להיות מומחה באודיו לרכב. אבל לומד כל יום משהו חדש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...