Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חזרתי מהונגריה \סלובקיה עמוס חוויות ורגשות מעורבים (בעיקר כדורגל)

dor-17(mk)2
שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשחק עצמו היה לא רע הפועל רמת גן עמדה על המגרש בצורה מצוינת ולא נפלה מלבסקי

מחצית ראשונה רמת גן הייתה עדיפה ויכלה לכבוש שער או שניים מחצית שנייה הייתה די שווה

עם יתרון קל ללבסקי

הגול שקיבלנו נבע מבילבול בהגנה גול מסריח שאפילו השחקנים לא מבינים מה היה שם בידיוק

משיחה עם אחד השחקנים (ניר בובליל הוא היחיד שראיתי מאז המשחק) הם מאוכזבים מאוד אבל גאים

והמצב רוח לא רע בכלל

באנו100 אורדונים שכמעט כולם רוב המשחק ומעל 10 עודדו כל המשחק (לא ראיתי שחיפה והפועל

הביאו יותר ואפילו לא מכבי נגד זילינה)

וכל זה למרות החור שתקעו אותנו השדה תעופה הכי קרוב נמצא במרחק של מעל 200 קילומטר

שכוללים מעבר גבול (ושם הם עובדים לאט)

ההנהלה כרגיל עשתה דברים בלתי מובנים לגמרי מה שהתחיל לפני כמה שנים עם כל מיני שטויות

של ניהול כושל דברים שיכלו לפרק את הקבוצה ומה שהמשיך עם בחירת המגרש הבעייתי מבחינת הגעה

והמשיך על החתמת אלין ופאסיץ יום אחד מאוחר מידי (מי יודע שניהם זה בידיוק היצירתיות והמחץ שהיה חסר)

ונגמר בשיא השיאים של לקיחת 12 יורו לאוהדים שעשות 4000 קילוטמטרים חלקם נסעו אחרי הטיסות

מאות ואלפי קילומטרים כדי להגיע לרגע ההיסטורי הזה בעוד שלמקומיים ולבולגרים נלקחו 3 יורו בלבד

בגדול נהנתי מאוד גם מהטיול וגם מהמשחק הייתה חוויה שאני יזכור לכל החיים עצם זה שיש קצת אכזבה

מראה ששיחקנו טוב ועל זה מגיע כל הכבוד לאלי כהן איציק ברוך (הע.מאמן) לכל השחקנים שנלחמו ונתנו הכל

וכמובן לכל האוהדים שדחפו את הקבוצה

והכי חשוב רק לא להנהלה

מבחינת הטיול ומכוניות בודפשט עיר יפהפייה טיילנו שם הרבה נהננו מאוד גם בימים של לפני המשחק

היו מלא פארטיות בין האוהדים שישנו איתנו במלון (בין 20-30 האחרים באו ממקומות אחרים)

מכוניות בבודפשט מדהימות פורשה רואים שם המון פורד קא רואים ממש הרבה (אפילו כמה פתוחות)

אין הרבה יפניות ואלה שיש חלקם הגדול מיוחדות (ספורטיויות)

ראיתי פרארי אחת

לצערי לא צילמתי מכוניות חוץ מקליאו וויליאמס אחת שראיתי אתמול

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אחי......

מגיע לכם כל הכבוד, אני הייתי בטוח שתקבלו 4-5, בכל זאת, אתם לא קבוצה גדולה........

עם קצת אמונה הכל אפשרי בגומלין, מה שכן, אני בטוח שלא תשכח חוויה שכזאת...

אני אומר את זה מניסיון, היית בקפריסין נגד אולימפיאקוס, וזה המשחק הכי גדול שהיה לי בחיים....

בקיצור, קבל ח"ח, אני אוהב אוהדים אמיתיים כמוך שהולכים עם הקבוצה גם שאין הרבה סיכויים...... :D:D:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שכולם היו בטוחים שנקבל בראש אבל השתקנו הרבה פיות של אנשים קטנים

השער לא היה מחויב למציאות אבל אין מה לעשות זה חלק מהכדורגל

רק שתדע שמעבר ל100-200 איש שהגיעו היו עוד כמות גדולה שלא יכלו בגלל עבודה \תקציב וחבל

זה לא קשור לסיכוי או לא סיכוי מי שסבל בסכנין וכפר כנא (וגם בסכנין עוד לא ניצחנו ובאנו בידיעה שאין הרבה סיכוי)

יעשה הכל כדי להיות באירופה

חבל שיש כמה ישראלים שלא יודעים להעריך את מה שהפועל רמת גן עשתה (תחשבו רק מה חושב

אדם מחו"ל על הכדורגל הישראלי כשהוא שומע שקבוצה מהליגה השנייה הייתה שווה ואף עדיפה על לבסקי

סופיה האימפריה הבולגרית) אחד האנשים אמר שביזינו את המדינה (אין לי מושג למה)

אחד אחר בנחיתה אחרי ששרנו קצת אמר שהרסנו את המדינה כי העפנו את מכבי

הוא כמובן נענה בקריאות מכבי גרמנים ובשירי הלל לז'ילינה

לצערי יש סיכוי גדול שב15 לאוקטובר אני יהיה צמוד לתקשורת ולא יצליח להגיע לסופיה מכל

מיני סיבות בעיקר כלכליות

הדיל עכשיו עלה המון כסף בגלל חוסר עזרה מההנהלה להשיג דיל טוב וקצר ובגלל בחירת מגרש שקשה להגיע אליו

תודה למר אלי ניר שמתעלל בנו שוב ושוב וכנראה יגרום לזה שיהיה פחות אוהדים בסופיה

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...