Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב משפחתי ידני עד 20000 ש"ח (פלוס קצת)

sagivk
שימו לב! השרשור הזה בן 6188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב משפחתי, גיר ידני, אמין וזול בטיפולים בתקציב של מקסימום 20000 ש"ח (אולי עוד טיפה יותר אם זה שווה את המאמץ).

חשבתי על סובארו לגאסי 1.8, אימפרזה גראנד לאונה 1.6, ניסאן סאני או אלמרה, מאזדה סדן או לאנטיס או טויוטה קורולה.

אני מתלבט לגבי סיטרואן וגם לגבי דייהטסו אפלאוז, שמעתי גם דעות חיוביות וגם שליליות.

אני צריך עצה מאנשים מקצועיים. בלי חירטוטים בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחפש יונדאי לנטרה, רכב שלא נופל מהמתחרים המובילות ואף עולה על חלקם.

הוא בעל מחיר שוק נמוך ולכן אתה תוכל לעלות בשנתון מבלי לחרוג מהתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא טויוטה קורולה ידנית, האופציה הטובה ביותר, אבל קשה מאוד למצוא אותם למכירה, לי יש שנת 95 ידנית ולא מזמן קניתי לקרוב משפחה עוד אחת שנת 93 ידנית ב16K, הרכב חסכוני, נוח ואמין מאוד.

אפשרות שניה 323 ידנית, אם תמצא כזאת לך למלא לוטו. לאמא שלי יש שנת 97 סדאן אוטומטית, רכב מצויין, זול במחירון, פחות נוח מהטויוטה אבל אמין באותה מידה.

לפני הטויוטה היתה לי סובארו גרנד לאונה כ 4 שנים, שנת 94, רכב מצויין, אמין בצורה מדהימה, מנוע קצת חלש לרכב כזה כבד וגם צריכת דלק די גבוהה, מחירון די גבוה, אבל השוק של הידניות לא הכי טוב לכן אפשר למצוא במחיר סביר. אותם יש די הרבה, יהיה די קל למצוא אחת במצב טוב.

דייטסו אפלאוס, לא בחירה מומלצת, לא חסכונית במיוחד, אין לה שוק. לנו במשפחה היתה שרייד קלאסיק מנוע 1500 סמ"ק ידנית. הרכב כל הזמן עשה בעיות, למרות שהיה מטופל טוב, ראש מנוע, מערכת הזרקה ועוד בעיות אקזוטיות שונות, למרות ששמעתי גם תגובות חיוביות על רכב זה.

לסיכום הייתי ממליץ מנסיון אישי על קורולה ומזדה 323 סדאן/לנטיס ידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות.

מה לגבי הלגאסי? אני מאזור הצפון (ליד מעלות) ואני צריך רכב משפחתי, מרווח, וחזק (בגלל כל העליות, זה אזור הררי).

מה לגבי הונדה סיוויק? הניסאן אלמרה?

לגבי המאזדה והטויוטה, אתם צודקים מאה אחוז ואני עדיין מחפש גם כאלה. הבעיה היא שבאזור פה אין הרבה כאלה, אם כבר מוצאים מאזדה ידנית, אז היא 1800 סמ"ק קרועה לגמרי (ובדר"כ של ערבים מהאזור פה, שלא מרחמים על המכוניות שלהם), וככה גם לגבי הטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הקושי למצוא רכב טוב בצפון, לא מזמן מצאתי טויוטה קורולה ידנית במצב טוב, ממש במזל.

אם תמצא לגאסי אז רק 1800 ידנית, רכב טוב, מרווח, אמין ונוח אבל בגרסת 1600 חלש למשקל שלו.

על ניסן שמעתי דעות לפה ולפה אז לא יכול להמליץ.

הכי חשוב בקנית רכב זה סבלנות, עדיף לחכות קצת לרכב טוב, מאשר לקנות משהו מתוך לחץ ולהצתער אחרי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

חפש לך קסנטיה ידנית 1.8

שנתון מה יותר גבוה

ותהנה מכל רגע

שלי 97 ידנית יד 2 נקנתה 18K

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...