Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו קטן בתקציב של כ10K?

HELLGY
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני רוכב על קטנוע 150 סמ"ק(ברשיון מופיע כ125), עוד מעט יש לי 17, ובע"ה יהיה לי רשיון, אני מתכוון לעבור לאופנוע בנפח גדול יותר ברגע שיהיה לי 18, ובנתיים אני רוצה להתנסות באוטו.

אני מעוניין באוטו מאמצע שנות ה90 והילך, זול לתחזוקה, אמין, וחסכוני, לא מחפש נוחות/מראה/מהירות וכו'.

חשוב לי גם שהערך שוק של האוטו יהיה יציב, וכשאמכור, אאבד במכירה כמה שפחות(כמבון שזה כבר תלוי במחיר שאסגור).

התקציב זה 10 כי זה בערך מה שאני יכול לארגן, אני יכול לחרוג מהתקציב, לחסוך קצת יותר, או לבקש עזרה מאמא, אבל אני לא רואה סיבה.

יש המלצות?.

לאלו שמתכוונים לכתוב שהדיון שלי באוויר, שעדיין אין לי רשיון, ושאין על מה לדבר, תחסכו את זה ממני, זה עדיף מלהתחיל לחשוב על קניה אחרי שכבר יש לי רשיון בעוד חודשיים, ואין לי מושג מה אני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיכנס לך בתקציב סובארו ג'אסטי שנת 92-93 אחלה רכב אם אתה הולך עליו לך על ה 1200 ידנית הגירסה השניה ביכלל עגלה מתה

יש עוד אפשרות רנו קליאו גם בערך השנים 92

ויש גם את ה 205 וה 106 גם מהשנתונים 92 קח בחשבון שהפג'ו מבוקשת יותר ולכן אחת במצב טוב תעלה יותר מנגיד קליאו במצב טוב

4 הרכבים פחות או יותר מתאימים לדרישות שלך שיהיה לך בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...