Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח חבילת חלקים מארה"ב לארץ - איזו חברה עדיפה ?

גרשון המשפר
שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איתם בעיה בקטע הזה, הם עובדים רק עם חברות גדולות בקטע של איסוף.

תנסה אולי להגיע למצב שאתה שולח להם את הדברים לסניף

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

never heard of them.

i checked the website and i cant seem to find an office in Maryland

:evil:

בררתי עם bax global אינם עובדים עם פרטיים אל לקוחות עסקיים גדולים. הפנו אותי ללפיד שהפנה אותי במשלוחים קטנים לבלדרות רגילה UPS+FEDEX.

מישהו יודע האם בייבוא של צמיגים יש מע"מ. מכס אני יודע שיש אם כי איני יודע מה שיעור המס.

אז אם מישהו יכול לשפוך קצת נתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני דיברתי עם BAX GLOBAL

הם שולחים, ואני מצטט: "רק מבתי עסק ורק חבילות שמיוצרות באותו בית עסק".

בקיצור נשאר רק לשלוח משלוח רגיל דרך FEDEX\UPS\DHL\USPS ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

קיים איסור יבוא אישי של חלקי רכב משומשים,כך שהתרוץ שהחלק משומש ומלוכלך יכול לגרום לכך שהוא לא יוכל להכניס את החבילה לארץ.

עמית.

מדובר בחלקים בטיחותיים, ישנים, וזאת גם הסיבה שאסור לייבא רכב שלם לפירוק (דרגה 5 או 6). ו/או החשש למסחר, שמקפידים על ניירת מסודרת ורשיון יבוא.

שלום,

יש לי כאן חבילה עם חלקים לחבר שמשפץ את רכבו. סוף כל סוף הכל נמצא אצלי וכל החלקים נכונים, הגיע הזמן לשלוח !

אז מה כדאי ובאיזו דרך ?

הדואר האמריקאי הרגיל ? UPS ? FEDEX ?

ומה לעשות\לא לעשות בכדי לא להסתבך עם המכס הישראלי ?

תודה מראש !

אם מדובר בחבילות בגודל סביר, כדאי להביא במזוודה (לבד, או חבר) אם מדובר בחלקים ישנים, על אחת כמה וכמה, המכס על חלקים ישנים, מפירוק, הוא אפסי, ויחסית למחירים בארץ, יוצא שהבאתם מחו"ל, מכסה כ-70% מעלות הנסיעה, ומרוויחים טיול נאה.

בקר טוב

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

thank you Ilan, i guess i will end up taking all those parts with me when i come back.

you do that. i have done it several times, it is most profitable, and you even go according to the law.

yours humbly

ilan

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...