Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בשיפור למנוע של אופל קורסה 1400

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(לבגירה )

הערה סתמית??

הייתה לי קורסא שניקנתה ב 36K, שפשוט סירבה לצאת מהמוסך, התפרקו לה פלסטיקים, וכל חלק אפשרי במנוע הוחלף, אפילו הכפתור של האורות מצוקה היתקלקל, באיזה שלב גילינו סדק בשילדה שאם לא היה מתגלה בזמן היה עלול לקצר את תקופת השירות שלי. בסוף מכרתי אותה ב 9000 אחרי שנה או קצת יותר, (הסדר רותך) רק שיקחו אותה, הוצאתי עליה מ-ל-א כסף.

אז אני חושב שההערה שלי לא הייתה סתמית ביכלל, ודיי אובייקטיבית.

לא יודע על איזה קורסה נפלת, אבל הקורסה שאיתי כרגע (joy שנת 94 1400) אצלי כשנה, אך לפני זה הייתה אצל אחי 7 שנים.

בחישוב מהיר הרכב נמצא במשפחה כבר 8 שנים. בעלי הרכב הבא ב"ה שאני ימכור לו אותה יהיה חייב ליהיות מישהו בר מזל כי רכב כזה צריך לתת רק למישהו שאכפת לך ממנו! טפו טפו טפו , רכב לא ראה בעייה רצינית אחת למעט משאבת דלק שהוחלפה לפני כשנה וקצת. באמת באמת לא חשבתי שאהיהי מרוצה מהרכב הזה. ואל נא נשכח שהוא על הכביש כבר 13 שנה וידו עוד נטויה.

בברכה,

עידן.

HU : Pioneer 770, AMP : Hifonics Titan TX4405

F.Comp : Morel Dotek Ovation+MT22, R.Speaker : Pioneer 450w, Sub : P.Gold ZR12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ודבר נוסף ואחרון, גם אם יהיה לך רכב ספורטיבי אולי חוץ מללחוץ בקו ישר לבלום ללחוץ ולבלום אתה לא תנצל שום איכויות של הרכב. תחשוב על זה קצת

חג שמח,

אבי.

מעניין אותי על סמך מה כותב השורות הנ"ל מבסס את כתיבתו... :?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,זה לא האוטו הראשון שלי,תשמעו אני מרוצה מהאוטו אבל,אני צריך משהו שיעשה לי את הבוקר והערב מלא ברגשות!

חיפשתי אופל אסטרה GSI מודל 94 וכולם משופרות ורוצים עליהם מעל המחירון,סבבה,זכותם.(אבל לי אין כ"כ הרבה כסף)

בואו נעשה את הדבר הבא:

תביאו לי הצעות לקניית רכב עם בסיס מעולה לשיפורים שהוא אמין,נפח מנוע לא כ"כ גדול אם אפשר ושבסטנדרט שלו הוא בא עם מספר כ"ס גבוה(לא מוגזם אבל גבוה),שתהייה לו אחיזת כביש טובה,גם בסיבובים שלא כמו האופל קורסה שיש לי שאני לוקח איתה סיבוב ב-80-100 קמ"ש ויחסית סיבוב חד אז היא כולה נמרחת על הכביש,אני מוכן להשקיע משהו בסביבות ה-20000 ש"ח.

אם יש רכב בסביבות ה20000 ש"ח לקנות עם הנתונים האלו אני ימכור את הקורסה וישר ישקיע את כל מה שיש לי על הרכב שתציעו

אבל קודם תציעו ובלי דברים לא הגיוניים כמו שאחד פה אמר איביזה מודל 2003 כי טוב שהיא לא עולה כפול ממה שאין לי,אל תשכחו שאני בן 22 וזה שאבא שלי מנהל מוסך זה לא אומר שאני לא משלם,אני משלם אבל בלי כסף על העבודה ועם הנחה סימלית של אבא שלי.

בבקשה אני מת לקבל תגובות כי כולי יושב פה בעבודה בסרטים,טוב שאני לא מעודכן גם כל שעה באתר יד שניה

תודה חבר'ה

נדב

106Rallye S2 :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אתה מחפש את חבילת המאה:

אוטו שגם יפה וגם אופה, גם מתנהג וגם חזק, ושיהיה אמין. וב 20,000 שקל.

אם היה כזה - אתה לא חושב שכולנו היינו קונים אותו?!

אין רכב שנותן את הכל במחיר הזה. צריך להתפשר על משהו.

אתה מוכן להתפשר על יופי - לך על וולקן. חבילה מנצחת במחיר הזה.

אתה מוכן להתפשר על התנהגות - תקנה עונדה ותשים לה טורבו. ב10,000 שקל עם טורבו היא תיסע חזק.

אתה מוכן להתפשר על כוח - תקנה מיני מיינור קופר שנת 70. זה מה שאני הייתי עושה, אגב.

אתה מוכן לוותר על אמינות - תקנה אלפא ישנה. הן מדהימות.

אתה מוכן להתפשר על המחיר?

הבנת את הנקודה לדעתי. אם היה רכב כזה במחיר כזה - המחיר שלו לא היה כזה, כי כולם היו רוצים אותו. המחיר היה מן הסתם עולה. ככה זה עם הצרפתיות ה"חמות" שהמחירונים שלהן עומדים על 20 אלף ש"ח אבל הן נמכרות כפול מזה.

אתה חייב להתפשר על משהו.

במחיר הזה אני הייתי קונה מיני קופר ומוותר על הכוח, אבל מקבל רכב שיכול ללמד את כל הרכבים האחרים התנהגות כביש ותקשורת מהי. קארטינג לכביש.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אני הייתי קונה מיני קופר ומוותר על הכוח, אבל מקבל רכב שיכול ללמד את כל הרכבים האחרים התנהגות כביש ותקשורת מהי. קארטינג לכביש.

במחיר הזה הוא יקנה מקסימום איזה מיני 1000 חבוטה שעשו לה צבע (בלי פחחות) בקלאנסווה ב 500 ש"ח.

מיני קופר בכלל אין לי מושג מאיפה הבאת, יש שמועות על אחת מקורית בארץ וזהוא.

בתור אחד שהיה הרבה שנים בסצינת המיני, אני לא ראיתי אותה מעולה ולכן אני סקפטי.

יש עוד איזה 2-3 מיני אינוצנטי קופר וכל חובב קופר מושבע מגחח כשקוראים לורסיות האלה קופר, אעפ"י שמבחינת נסיעה הן זהות, לא ממש מבחינת הנשמה.

מותר לי לתת לך הצעה ביזארית לחלוטין בתקציב שלך?

קנה פולו קלאסיק 1600, הוורסיה עם ה 100 כ"ס.

אתה קונה אותן בגרושים, רובן עם ידיים ממש נמוכות ומאוד שמורות.

אתה מחליף בולמים וקפיצים, מנמיך אותה,פילטר אויר פתוח, אגזוז ושאר ירקות שאהובים עליך ותאמין או לא, אתה עדיין יכול להשאר מאוד קרוב לתקציב.

נכון, זה לא פולו GTI, לא מתנהג אותו דבר ואין לה את אותו מקדם דאווין של GTI אבל לפחות תהנה מהנסיעה בתקציב שלך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לחדד - מיני שמוסבת ל"קופר".

במחיר של 20K +- אפשרי למצוא אקזמפלר שמור, אני כמעט קניתי ב 25K ממישהו ששיפץ לא מעט מיניז בחייו, ומכר אותן מסיבות כאלו ואחרות, המחירים למיניז השונות נעו בין 20 ל 25 אש"ח, כולן היו במצב נסיעה, אחרי צבע ופחחות, עם פנים במצב סביר ומעלה, מנוע 1,300 (אחת מהן הייתה עם מזגן!), בלמי דיסק, וכו' וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, כאלה יש כמה באמת.

אני לא בטוח שהייתי יכול להמליץ למישהוא על כזאת מיני בתור רכב יום יומי.

החברה הצעירים של היום, גדלו מפונקים :wink:

שמת לב לשתי החתימות שלנו שמודגשות באדום?

אתה רומז לאני צריך להפסיק לחפש? אבל רק התחלתי השבוע :?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הקורסות ככה, אבל אני בטוח שכל אלא שהורכבו בספרד לא מצטיינות באמינות.

ומצטער, אני אשמור את דברי הסתמיים לעצמי להבא, אני רואה שממש נפגעתם מזה :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, כאלה יש כמה באמת.

אני לא בטוח שהייתי יכול להמליץ למישהוא על כזאת מיני בתור רכב יום יומי.

החברה הצעירים של היום, גדלו מפונקים :wink:

שמת לב לשתי החתימות שלנו שמודגשות באדום?

אתה רומז לאני צריך להפסיק לחפש? אבל רק התחלתי השבוע :?

1. כאלה יש, אם מחפשים מספיק טוב ומספיק זמן אפשר למצוא, לא נהגתי על מיני קופר שיצאה מהמפעל כך, אבל ה"מוסבת" מ-ד-ה-י-מ-ה לדעתי.

אם הייתי מבין משוה במכונאות והרכב היה קצת יותר אמין והחלקים זמינים (או שלאבא שלי היה מוסך :wink: ) הייתי קונה בוודאות.

כרכב יומיומי הוא אפשרי, הבחור שקנה את המיני ההיא במקומי היה בן 18 ונסע בו יום יום (אמנם רק לבית ספר וחזרה, אבל עדיין).

אם הוא מפונק זה כבר משהו אחר, כבר כתבתי שהוא יצטרך לוותר על משהו מתוך המשוואה, כי רכב ספורט הארד קור אמין שמתנהג וגם מאיץ חזק ב 20K... פשוט אין!

2. לגבי החתימה שלי - מדובר בהקשר אחר, אתה יכול להמשיך לחפש, אני את מה שחיפשתי כבר מצאתי. והיא מדהימה. היא יודעת את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה 106 ראלי או xsi וזהו. ולך על ה 1600 אותה צריכת דלק כמו 1300 (לי יש 1300) .

קשה למצוא אותן לא חרושות אבל יש כאלו!! ... הכל עניין של זמן.

רכב כזה ייעלה לך בין 20,000 במצב יחסית ואני מתכוון יחסית בסדר ל 25000 במצב טוב (ואני לא מתכוון לכל אלו ש "שיפרו" את הרכב שלהם ורוצים יותר עליו).

לפניי כמה זמן נימכרה 106 ראלי יד שניה 1300 סמ"ק במצב טיפ טופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ס שלא תחשבו שלחפש ראלי דור ראשון במצב טוב זה לא קשה,אלוהים בינתיים ראיתי ראלי בפ"ת על הפנים מנוע כמו מכסחת דשא,עשה 220000 ק"מ,וואי וואי , אבל מצאתי יד חמישית עם 159,000 ק"מ ברחובות צבע שחור רוצה עלייה 23500 ש"ח ואומר שאם אני יהייה רציני הוא יהייה גמיש,אמר שהכל ברכב מקורי והוא אפילו חושב שהמנוע אף פעם לא הוחלף,הוא היה בחו"ל שנה וחצי ואמא שלי התניעה את הרכב כל יום ביומו עד שהוא חזר,כרע יש לבעלים של הראלי הזאת סיאט איביזה טורבו ובגלל זה הוא מוכר אותה

אני ילך עד לרחובות כן כן , עד לרחובות היום בשביל לראות אותה ואולי יתמזל מזלי

אמן אמן אמן !

106Rallye S2 :onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...