Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

pt cuiser

mekahelo
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-PT מבוסס על קרייזלר נאון.

למעט העיצוב שלו - אין לו יתרונות של ממש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי כזו בארה"ב לפני כמה שבועות.

לא האמנתי שעדיין מיצרים מכוניות איומות כל כך - מאוד לא נוחה, לא יציבה, מנוע חלש, גיר אוטומטי גרוע וצריכת דלק הזויה (גם ביחס ל-2.4 ליטר).

הנסיון שלי הוא בן 600 ק"מ בלבד. לאחר מכן נשברתי, נכנסתי לאוויס ולקחתי מאליבו...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מוזר בעיני גם אני שכרתי אחת כזו בארצות הברית לפני כחודש,ומבחינתי ההפך הוא הנכון

פרט לצריכת דלק הרכב מתנהג היטב הוא נסבל והמנוע היה מספק לטעמי.

עיצוב הפנים ואיכות הפנים קצת ירודה בעיני.

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי כזו בארה"ב לפני כמה שבועות.

לא האמנתי שעדיין מיצרים מכוניות איומות כל כך - מאוד לא נוחה, לא יציבה, מנוע חלש, גיר אוטומטי גרוע

שי

there is also 2.4 turbo, pretty fast....x

but overall a cheap car

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מוזר בעיני גם אני שכרתי אחת כזו בארצות הברית לפני כחודש,ומבחינתי ההפך הוא הנכון

פרט לצריכת דלק הרכב מתנהג היטב הוא נסבל והמנוע היה מספק לטעמי.

עיצוב הפנים ואיכות הפנים קצת ירודה בעיני.

ברור שהמנוע מספק. הבעיה היא שגם אפשר להגיד את זה על 307 1.6, אבל זה לא מה שאתה מצפה מרכב בעל מנוע גדול ב-50% וגודל דומה. המושבים בגירסת טורינג אדישן שקיבלתי, ולדעתי גם זו הגרסא שנמכרת בארץ, מרופדים בחומר פלסטי מזעזע, לא נוחים ולא תומכים כלל בפניות. אחיזת הכביש די נמוכה, האוטו רוכן בפניות וזנבו מקפצץ החוצה אם יש שיבוש במהלך פניה. המתלים קשים ולא סיפקו נוחות טובה.

העיצוב הפנימי דווקא די חביב, אם בוחרים בצבע חיצוני שפוי (האוטו שלי היה כחול בוהק וכך גם הפנים), אך רואים שהחומרים לא איכותיים, וכיאה למסורת האמריקאית יש פשלות בהנדסת האנוש, כמו למשל מתגי חלונות על הקונסולה המרכזית.

המליבו עולה בארץ אותו מחיר והיא מכונית הרבה יותר טובה, והרבה יותר חסכונית (הפיטי קרוזר שתתה 7.5 ק"מ לליטר, המליבו 3.5 ליטר עברה את ה-10), אך היא מכוערת ומשעממת. למה לקחת אחת מאלו ולא 407 או B4? שאלה טובה...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, אם נתחשב בזה שלא אתה נהגת על הPT, איך אתה יכול להגיד שהרכב מתנהג היטב? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי המלומד,

אם בידך התשובות להכל אז אל תשאל!

אני שכרתי את הרכב ואני נהגתי ברכב לידיעתך ישנם חברות שכן משכירות

מכונית לאנשים מתחת לגיל 24 אומנם במחיר לא ריאלי אך בהחלט משכירות!

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה בקושי בן 18 :)

חוצמזה, שבתור בעלים של 206cc מנוע 1.6 אוטומטית, אני לא חושב שאתה יכול לקבוע אם רכב מתנהג טוב או לא :p

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהמנוע מספק. הבעיה היא שגם אפשר להגיד את זה על 307 1.6, אבל זה לא מה שאתה מצפה מרכב בעל מנוע גדול ב-50% וגודל דומה. המושבים בגירסת טורינג אדישן שקיבלתי, ולדעתי גם זו הגרסא שנמכרת בארץ, מרופדים בחומר פלסטי מזעזע, לא נוחים ולא תומכים כלל בפניות. אחיזת הכביש די נמוכה, האוטו רוכן בפניות וזנבו מקפצץ החוצה אם יש שיבוש במהלך פניה. המתלים קשים ולא סיפקו נוחות טובה.

העיצוב הפנימי דווקא די חביב, אם בוחרים בצבע חיצוני שפוי (האוטו שלי היה כחול בוהק וכך גם הפנים), אך רואים שהחומרים לא איכותיים, וכיאה למסורת האמריקאית יש פשלות בהנדסת האנוש, כמו למשל מתגי חלונות על הקונסולה המרכזית.

המליבו עולה בארץ אותו מחיר והיא מכונית הרבה יותר טובה, והרבה יותר חסכונית (הפיטי קרוזר שתתה 7.5 ק"מ לליטר, המליבו 3.5 ליטר עברה את ה-10), אך היא מכוערת ומשעממת. למה לקחת אחת מאלו ולא 407 או B4? שאלה טובה...

שי

בארץ נמכרת כיום ה " לימיטד אדישן " המפוארת. עיקר יתרונה במראה הרטרו המדהים שלאוהביו שווה יותר מכל שאר תכונותיה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית עגלה עם ביצועים מחרידים, שלדה ומיתלים זוועתיים, עיצוב פנים מחומרים נוראיים, מושבים קדמיים גרועים, דרגש אחורי שפשוט לא יאומן שמייצרים עדיין משהו ברמה הזו (מתאים יותר לאיזה כלי רכב חקלאי מתקופת מלחמת השחרור).

העיצוב בסדר יחסית למרות שהוא הולך ומתיישן, לא יודע אם זה היה מספיק לי כדי להתפשר על כל השאר.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...