Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק למסלולים באיטליה

danidina
שימו לב! השרשור הזה בן 7608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המצב חברה

יתכן ומחר אני טס לרומא ליומיים

אני מחפש מסלול קרוב לרומא

שניתן לעלות עם רכב מושכר

מישהו יכול לנדב מידע

אתרים?

איזה מרחק זה מונזה מרומא?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.etracksonline.co.uk

נדמה לי שואללונגה הכי קרוב לרומא.

מונזה יותר קרוב למילאנו, וממש לא נראה לי שיתנו לך לעלות עליו - וגם לגבי מסלולים אחרים אני לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 המסלולים המפורסמים שגם פתוחים לקהל בימים מסויימים באיטליה הם :

Imola

Monza

מסלול אימולה נמצא סמוך ל- San Marino שהיא פרובינציה בתוך איטליה ושווה ביקור בעיר העתיקה שלה. המסלול עצמו לא נמצא בתוך הפרובינציה אלא מרחק של כחצי שעה נסיעה. בגדול, המסלול נמצא בערך באותו קו רוחב של פירנצה, אבל סמוך לחוף המזרחי.

המרחק מרומא לדעתי הוא כ-3 שעות נסיעה.

מסלול מונזה ממוקם כ-12 ק"מ צפונית לעיר מילאנו שבצפון איטליה.

מרומא יקח לך 4 עד 5 שעות נסיעה לפחות, וממילנו עצמה יש שילוט מתאים.

בכל מקרה, רצוי מאד :

1. לא לספר לחברת ההשכרה על התוכניות שלך.

2. להביא רשיון נהיגה בין-לאומי.

3. כסף מזומן לעליה למסלול.

נסה ליצור קשר טלפוני לפני שאתה נוסע בשביל לוודא שיש לך בשביל מה. לעיתים המסלולים סגורים לשיפוצים, או לאירועים גדולים.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדי לעלות על מסלול מירוצים באירופה ל-TRACK DAY, למעט בנורבורגרינג נורדשלייפ, דורשים רשיון מירוצים (מינימלי) או מסגרת קורסית.

אם אתה כבר באיטליה, ומחפש לעשות יום כיף מוטורי, אני ממליץ לך ללכת לראות איזה ראלי. כל סופ"ש מתקיימים באיטליה בין 3 ל-4 ראלים, כך שתמיד אפשר למצוא אחד קרוב.

זה לא עולה כסף, וזו חוויה מהנה יותר מלצפות באליפות העולם בראלי, מכיוון שאפשר להגיע לאן שרוצים.

בשביל למצוא אירוע מתאים, תכנס לאתר הבא:

http://www.rallylink.it/home_it.htm

כל משבצת זה ראלי אחר, שים לב לתאריכים.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...