Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי לנטרה 96-98

royalt
שימו לב! השרשור הזה בן 6640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, קראתי את הדעות שלכם בפורום לגבי לנטרה,

והגעתי למסקנה שהאוטו די מתאים לי חוץ מכמה דברים שקראתי ורציתי לשאול:

1. האם הדגם הידני צורך גם הוא הרבה דלק ( אם למישהו יש תצרוכת ממוצעת אשמח )?

2. האם הרכב באמת לא סוחב כמו שכמה כתבו פה ( נסעתי על האקסנט לדוגמא והיא היתה די זריזה וסחבה בלי שום בעיה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי לנטרה ידנית 96.

לא טחנתי אותה (וזה חשוב מאד לציין) כלומר, היא לא עברה את ה110 ובלי התפרעויות.

עשתה ליטר ל11.5 ק"מ בעיר - ליטר ל13 בבין עירוני.

לגבי לא סוחבת, עלתה את העליות מאילת עם ארבעה אנשים ות מטען מלא, על 80 קמ"ש וגם זה כי הפריעו לי.

חוות דעת אישית (כעת אני פעם שניה עם לנטרה) זה רכב שנותן מה שצריך כדי לנהוג, כיף לנהוג בו, זול לתחזק אותו וזה בהחלט רכב נהדר.

לדעתי.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...