Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה של רכב אספנות

Aron
שימו לב! השרשור הזה בן 6578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי היום בצהריים מישהו נכנס בוולו שלי מאחור אחרי שעצרתי ברמזור. הוא דחף אותי לרכב שהיה מלפני. אחרי שיצאתי מהרכב ובדקתי הנזק התברר לי שההוא שנכנס בי הוא אח של בעלה של הגברת שהיה מלפני. הם רצו שאני ישלם על הנזק על המקום. בסוף החלפנו פרטים ואני הלכתי הביתה מעוד עצוב. לדעתי זה היה איזה שהוא קומבינה לא כשר. אז בסוף היום יש לי שתי שעלות עליכם.

א. איך מעריכם את הנזק לאוטו האספנות שלי 1966 volvo 121.האם יש שמאי מיוחד?

ב. משהו יודע בקשר להחוק במקרה שלי דהיינו עצרתי לגמרי ברמזור ומשהו נכנס בוולו שלי מאחור ודחף אותי לרכב שהיה מקדימה.

אגב הנזק הוא מקדימה ומאחורה

תודה רבה ובשורות טובות

If at first you dont succeed

Dont try ski diving

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאונת שרשרת הרכב האחרון משלם את הנזק

של כל המכוניות שנפגעו

אפשר לתבוע את האחרון מה שנקרה צד גימל בלי להפעיל את הביטוח שלך

זה קצת בעיתי אבל אפשרי

או להפעיל את הביטוח שלך והם יטבעו את האחרון שפגע

אבל אז מאבדים מה שנקרה הנחת העדר תביעות

הרבה בריאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאתה תשלם? אתה עצרת לפי החוק, זה שנכנס בך מאחורה אשם מכיוון ש:

לא שמר מרחק/נסע מהר/היה עסוק בלעשות משהו ולא שם לב לכביש/מה זה משנה בכלל....

אני מקווה שלקחת פרטים מהם: מספר פוליסה, חברת ביטוח, מספר רכב, שם נהג+ בעלים של הרכב ומספרי טלפון.

אני לא מבין איך יכולים להאשים אותך בתאונה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לסוכן הביטוח שלך, הוא ידאג להכנס באימא שלהם כבר על השטויות האלה.

זה שנכנס בך הוא האשם והוא זה שישלם גם על כל הטיפולים והתיקונים והנזקים למיניהם.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז-ה-י-ר-ו-ת !

פניה לביטוח בצינורות המקובלים תגרום להשבתה כמעט ודאית של הרכב שלך.

פנה לסוכן הביטוח שלך, ובקש מראש "פיצוי גלובלי"

זה אומר שיערכיו את הנזק ותקבל כסף, ותתקן בעצמך היכן שתרצה.

שמאי רכב ה"מבינים" משהו ברכבי אספנות יש שני חברי מועדון: ניסים בוכניק (שהוא לפי מה שאני מבין גם פעיל בתור שמאי רכב), ואבי שפייזמן שהוא בעל מוסך לפחחות רכב, מומחה בשיפוץ רכב קלאסי, וגם בעל תעודה של שמאי רכב.

הטלפונים שלהם ( מטעמים מובנים) מועברים אליך בה"פ

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לשמאי צבי דאובר בטלפון 03-5377728, ותגיד לו שאורן ממועדון סאאב הפנה אותך. הוא מנוסה בשמאויות של כלי רכב מיוחדים וסייע לי בעבר עם שמאויות של רכב אספנות. הוא יכול לתת לך הערכה אמיתית עם ערך אספני נכון ולא ערך סתמי של 1000 ש"ח.

בהצלחה, ונשמח לעדכון.

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהרון

לא לשלם ולא לחתום על דבר, מקווה שזה לא מאוחר מדי, פגיעה חזית באחור הינה עבירה אבסולוטית של הרכב הפוגע והוא אחראי על כל נזק שנגרם כולל של הרכב הראשון...במקרה של חילוקי דעות או אפילו חשש מעימות פיזי רצוי להזמין ניידת משטרה להיות נוכחת במקום (עכשיו נישמע את כל סיפורי האיימים על ניידות שלא הגיעו, או פעלו שלא כנדרש-יאללה עליהום) לקבל את מס' הארוע לצורך תביעה מאוחרת...במידה ושילמת שווה להיתייעץ עם עו"ד לקבלת פיצוי....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמיי- בשום פנים ואופן לא לקבל אשמה כלשהיא- גם אני לא רואה כל סיבה, שאתה אשם בתאונה, אם ניכנסו בך מאחורה! הם חייבים לשלם, ואם לפי הערכה זה לא מספיק- תתבע אותם גם על עוגמת הנפש! איזה חוצפה- גם דפקו לך את האוטו, וגם מאשימים אותך!!!:evil::mad2:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים,

אבל זה מריח מקולקל שהם קרובים,

אולי זה קומבינה...

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים,

אבל זה מריח מקולקל שהם קרובים,

אולי זה קומבינה...

זהו, שבמשפט זה דווקא יכול להיות טוב- אני מאמין, שגם לשופט זה לא "יריח הכי-טוב"!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי, נראה לי שהקטע של האשמה הוא מ-מ-ש לא העניין המרכזי כאן.

אם לידידנו אהרון יש את פרטי פוליסת הביטוח של המעורבים הוא יפנה לחב' הביטוח שלהם דרך הסוכן שלו או ישירות - והסוכנים יריבו בניהם עד שיצא עשן.

הבעיה, הבוערת יותר היא סכנת השבתה של הרכב עקב התאונה. ( וזה בכלל לא משנה אם הרכב במצב נסיעה או לא)

בזה צריך לטפל קודם כל.

אהרון לא צריך לדאוג למה שהם אמרו לו כי זה נעשה בשיטת "מצליח".

ומצורך סיפור אמיתי הממחיש את הסכנה.

ביום שישי שעבר, הייתי אצל שלמה סייג בבני ברק (פרויקה המתמחה בוולוו למי שלא יודע)

אני תמיד אוהב לראות מה נמצא על הליפט (אולי יש חלקים מעניינים אם מדובר ב-240...)

בשבוע שעבר ראיתי שם מחזה לא רגיל...

121 66' במצב סביר לגמרי - אפילו לא היה צריך לדחוף אותה לליפט...

כל החלקים שלמים, מישהו נכנס ברכב מאחור וגרם נזק לא מאוד משמעותי - הביטוח השבית....

אני בטוח שאהרון לא רוצה שהמכונית שלו תהיה על הליפט הזה בשבוע הבא...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה לא מבוטח בביטוח מקיף. המיקרה זה פשוט חבל לך על הזמן.

חחש ליפני שבוע קיבלתי שיק על תאונה ממש דומה שאירעה לי לפני כ8 חדשים. גברת אחת ניכנסנ בי מאחור כשעצרתי במעבר חציה.

לי היה רק ביטוח חובה. הנזק היסתכם בכ 7,000 ש"ח. והגברת ניסתה להתחמק מאחרויות.

לקחתי עורך דין שהיגיש תביעה על הנזק + שכר הטירחה שלו. ורק אז חברת הביטוח של הגברת

שילמה את הנזק.

סיכומו של דבר- אתה צריך הערכת שמאי קודם כל.

אני הייתי ממליץ לך להגיש תביעה. אגב....במיקרה שלי, מראש הוסכם ששכר טירחת העו"ד

ישולם על ידי הצד הניתבע.

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החברה אומרת שהרכב מושבת אפשר להתווכח?

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמאי רכב מחוייב להוריד את הרכב מהכביש החל מנזק של 60% למיטב ידיעתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...