Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוקסה לא מתאימה, המוכר לא רוצה להחליף

YavinR
שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה שקרה לי אתמול בחנות "שורץ כלי עבודה" בתל אביב.

לפני כשבועיים אחי קנה בחנות הנ"ל בוקסה 29mm (די נדירה), בכדי לפתוח את היוניט מאורר בפונטו.

כשחזרתי הביתה מהצבא, התברר לי שהבוקסה לא מתאימה (קצרה מידי ואינה עוברת את המחבר החשמלי כדי להגיע לראש הבורג).

יש לציין שאחי לא ידע בדיוק מהו האורך הדרוש, אך בכל זאת קנה בגלל שהמוכר ציין בפניו "זה מה שיש".

לאחר חיפושים רבים נוספים, הצלחת לבסוף למצוא חנות עם הבוקסה המתאימה.

חזרנו אל "שורץ" בכדי להחזיר את הבוקסה ולקבל זיכוי.

הסברתי למוכר את הבעיה והראתי לו את החלק שיראה ויבין שלא השתמשתי בבוקסה.

המוכר היה המום, ואמר: "אני מכרתי לך בוקסה במצב כזה"? (תוך כדי שהוא בוחן כל מילימטר בבוקסה)

לדיברי המוכר, המינימום שצריך הוא חשבונית(שלא הייתה בידי).

סך הכל מדובר בבוקסה בודדת ולא במכשיר אלקטרוני שעלול להתקלקל.

אחי אמר למוכר "בודאי יש לך עותק מהחשבונית", ותוכל למצוא אותו.

המוכר בתגובתו "לא אחפש את העותק, אם ברצונך להחזיר את המוצר עליך לדאוג להביא אתך את החשבונית".

נכון, לגיטימי שמוכר יבקש את החשבונית כאשר לקוח מבקש להחזיר מוצר שקנה.

אבל במיקרה זה ניראה שהוא ממש מתנער מאחריות.

אני בכל אופן, לא מתכוון יותר לקנות אצלו.

מה דעתכם, כיצד אתם הייתם מגיבים במיקרה זה?

תודה רבה

נ.ב

אור תודה רבה על עזרתך במציאת חנויות לכלי עבודה.

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום "אחי קנה לי בוקסה משומשת ולא מתאימה, ניסיתי להחזיר אותה לחנות אחרי כמה ימים בלי חשבונית והמוכר לא רצה לקבל אותה בחזרה אז אכלתי אותה ב-35 ש"ח" זה לא פה... ובחייאת דינק, מה יהיה עם השרשורים המטופשים האלה?!?!

:evil:

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...