Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימובילייזר קודן של פוינטר - שאלה.

tomitom
שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי אימובילייזר של פויינטר נפרד(בלי אזעקה).

1.אני יודע שיש אפשרות לבטל את הקודן ע"י הקשת קוד מסויים, למשל אם אני רוצה להכניס את הרכב למוסך , אז אני מקיש קוד מסויים וזה מבטל את פעולת האימובילייזר(קודן), איזה קוד צריך להקיש בשביל לבטל אותו, והאם הביטול הזה הוא קבוע לכמה זמן שאני רוצה?

2.האם ביטול שכזה מבטל את פעולתו לגמריי , כלומר, נניח ונמאס לי ממנו אז אני פשוט מקיש את הקוד ועד שאני לא פותח אותו , כאילו אין לי קודן ברכב?

3.האם ביטול קודן שכזה, מבחינה חשמלית,מבטל אותו חשמלית גם כן, כלומר מערכת החשמל ברכב תעקוף את הקודן? כאילו הוא לא קיים, או שפשוט הזרם יעבור דרך הקודן אך הוא ייתן פקודה של אי צורך בלהקיש מספרים.

4. מבחינת אמינות, ניתקלתי בשבועיים האחרונים ב 3 מכוניות שנתקעו עקב תקלה בקודן, בשלושת המכוניות, ביטלו אותו לבסוף וכעת הם ללא קודן.

מדובר על קודן(אימובילייזר) פשוטים ללא חברה.

האם הקודן של פויינטר מבחינת אמינות , האם הוא טוב\אמין ?

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 שנים מעל 100 אלף קילומטר והקודן לא עשה שום בעיה...הוא גם מאוד נוח שלוחצים הלחיצה תמיד "נתפסת" ואף פעם לא צריך ללחוץ חזק יותר וכל מיני שטויות כאלו

אגב אם אתה מנוי לפויינטר במקרה ויש תקלה הם יכולים לפתוח לך את האוטו מאצלהם ככה שיש לך גיבוי (וכל אלו שאומרים שלא...שכחו מזה לא האמנתי עד שזה קרה מולי ברכב שלי - לא הצלחתי להקיש את הקוד והם פשוט ביטלו אותו להתנעה הקרובה מאצלהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלושת המכוניות, ביטלו אותו לבסוף וכעת הם ללא קודן.

מדובר על קודן(אימובילייזר) פשוטים ללא חברה.

האם הקודן של פויינטר מבחינת אמינות , האם הוא טוב\אמין ?

תודה לכל העונים.

ביטלו את הקודן? מה עם ביטוח?

אני הייתי עם קודן של פוינטר בטנדר, כ350 אלף קילומטר, ללא שום תקלה בקודן עצמו, רק בסירנות של פוינטר. אולי תפנה שאלת הקוד מוסך לאתר של פוינטר? או למתקין של פוינטר? מבחינת אמינות אצלי הוא היה 100 אחוז. חוץ מזה שהאזעקה היתה נועלת תמיד את המפתחות בפנים ולא פעם הייתי מוצא את עצמי פורץ לאוטו של עצמי... לא מראה מלבב באמצע העיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן

גם אצלי מותקן קודן של פויינטר מזה תקופה ארוכה ללא שום בעייה.

במידה ותתקין קודן של פויינטר ישנו דף הנחיות בנוגע לביטול זמני של הקודן - מצב מוסך

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...