Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית / מנהלים עד 70K

danko
שימו לב! השרשור הזה בן 6780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניתן לרכוש פיז'ו 307 במחיר של עד 70K?

בכל אופן לעניות דעתי הפיז'ו כבדה מכוערת ומגושמת עם יותר מידי חשמל צרפתי מצחין.

לא - האופל פרונטרה היא כלילת היופי ו"אמינה מאוד"... מנוע 200 סמ"ק בנזין (!) עם 120 כ"ס ביום טוב, אפס למאה בשעה ורבע, מראה של משאית ואמינות של, נו טוב - אופל. מה יש להוסיף?

ה-307 מכוערת? יש בעיות במערכת החשמל" איפה אתה חי?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא - האופל פרונטרה היא כלילת היופי ו"אמינה מאוד"... מנוע 200 סמ"ק בנזין (!) עם 120 כ"ס ביום טוב, אפס למאה בשעה ורבע, מראה של משאית ואמינות של, נו טוב - אופל. מה יש להוסיף?

מה זאת התגובה הילדותית הזאת? לטעמו הפיג'ו לא יפה - זכותו, גם לטעמי ה307 לא משהו מבחינה עיצובית....

ופותח השרשור - ה323 מאוד רחוקה מלרגש, מניסיוני האישי עם מספר לאנטים אני חושב שמערכת הבלמים גרועה, ה"פינוק" רחוק מלהיות מפנק...

גאלאנט - סתם אוטו כבד עם מנוע עצל ואם ספורטיביות זה שם נרדף להמון פלסטיק אז הגאלאנט בהחלט ספורטיבית

626 - מרווחת, אמינה אבל עדיין מאזדה מדור קודם (לפני הזום-זום) ריגוש? כשנהגתי לא ממש חיפשתי ריגוש אבל בכללית הרגשתי די נוח, לאנטיס גדולה...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש איכות נהיגה...אז זה רק מכוניות אירופאיות...אם אתה מחפש יותר אמינות(והרבה מאוד) אז זה יפניות..

כל מי שאמר שהגאלנט בגרסת הספורט היא עגלה וכו'..האם באמת נסעתם עליה?! האם בכלל ישבתם בה?

בקיצור אני היתי בוחר קודם כל בגאלנט.מכיוון שאני אהבתי את תנוחת הישיבה באוטו(ישיבה נמוכה, המושבים גורמים לך ממש לנהוג בנוחות , יש מקום גם מאחור לרגליים.לא הכי הרבה אבל מספיק).וכשצריך ללחוץ היא לוחצת..מה שכן היא לא חסכונית בדלק...אבל תבדוק אם בכלל הדגם של הספורט נכנס לך לתקציב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עובר עליך מי ישמע אתה המצאת את ה-307 בעצמך כמו שאתה נעלב לי פה.

אגב לא שעה ורבע אלה 15.5 שניות מאפס למאה תענוג של אוטו אמינות בהחלט טובה, ולא בא לי להרחיב יותר, כבר כתבתי כמה פעמים בקשר לאוטו הזה תריץ חיפוס ותראה.

במידה ויש לך 307 ונפגעת ממני אז זה לא אישי.

זו דעתי על הקידמה בכלל ולגבי ה-307 בפרט.

בנוסף לא אמרתי שיש בעיות חשמל פשוט שיש יותר מידי חשמל.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...