Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע לאן מתגייסים בתאריך 23.07.06?

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני,אורן 106 אדומה,RS ועוד כמה בעלי פרופיל 97 וקיבלנו תאריך גיוס 23.07.06. מישהו אולי יודע לאן הגיוס?

מישהו אמר בצו ראשון שלו אמר שהוא לא רוצה לקרבי, וכתבו לו שם על איזה טופס "97-לא קרבי" זה נישמע לי כמו סתם משהו בשביל להשתיק אותו כשבעצם לא אכפת להם מה אתה רוצה, 97 אם אין בעיות אז קרבי, אלא אם עושים עתודה או משהו.

סתם הסקרנות הורגת אותי לאן מתגייסים בתאריך הזה

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצנחנים, גדוד 101, פלוגה מספר 2, מחלקה 1, טירונות בבסיס החדש של הצנחנים, שירות בעזה...

זה עוד כמעט שנה וככל הנראה זה גיוס קרבי כללי שעוד ישתנה לכל אחד בהתאם למקום שבו הוא ישרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצנחנים, גדוד 101, פלוגה מספר 2, מחלקה 1, טירונות בבסיס החדש של הצנחנים, שירות בעזה...

זה עוד כמעט שנה וככל הנראה זה גיוס קרבי כללי שעוד ישתנה לכל אחד בהתאם למקום שבו הוא ישרת...

:roll: אזעקת מציאות!!!!:roll:

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני,אורן 106 אדומה,RS ועוד כמה בעלי פרופיל 97 וקיבלנו תאריך גיוס 23.07.06. מישהו אולי יודע לאן הגיוס?

מישהו אמר בצו ראשון שלו אמר שהוא לא רוצה לקרבי, וכתבו לו שם על איזה טופס "97-לא קרבי" זה נישמע לי כמו סתם משהו בשביל להשתיק אותו כשבעצם לא אכפת להם מה אתה רוצה, 97 אם אין בעיות אז קרבי, אלא אם עושים עתודה או משהו.

סתם הסקרנות הורגת אותי לאן מתגייסים בתאריך הזה

לצה"ל (צבא הגנה לישראל, ולא צוציק הולך לגן, לצוציקים שביניכם.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה אתם לא מבינים מה אומרים לכם ?

זה תאריך גיוס כללי, הוא ישתנה לרובכם בחודשים הבאים, די, צאו מהסרט שתדעו עכשיו לאן תלכו בצבא, אפילו צה"ל לא יודע.

לבחור שדיבר על זה שצנחנים נמצאים בעזה... הם נמצאים רק באיו"ש לא מתקרבים לעזה, עוד מעט אף אחד לא יתקרב לשם...

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח?:roll:

ציטוט: "27.9- סטי"לים"

:shock:

יש לי פרופיל 64 ולחבר שלי 45 (כנראה, בסוף לא יתגייס) ולשנינו תאריך הגיוס הוא 27/9.

אין סיכויי שזה סטי"לים!

אולי ישנה טעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר לחשב .

אתם לא תדעו בודאות לאן אתם הולכים אלא אם עברתם גיבוש או מיון מחייב ,כמו להקות או עתודאים או קד"צ ,אם אתם לא יודעים מה זה הדברים האלה אז זה כנראה לא אתם.

לגבי עזה ,זה נכון שצנחנים לא שם אבל מסביב לרצועה (ולדעתי גם בתוכה ) ישרתו עוד דורות של לוחמי גבעתי ,שריון ,שמשון והנדסה (ועוד).

איפה שלא תהיו תזכרו שאם לא מתים זה נגמר בסוף (בגיל 46 בסוף המילואים) .

ושלא מחשבים בצבא ,לא מתי ההפסקה ,לא מתי יוצאים הביתה, ולא מתי משתחררים ,ההכזבה לפעמים קשה מנשוא(למשל ריתוק לתוך החפש"ש שחוויתי על בשרי)

שפשוף נעים

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 27.9 זה לא סטילים

סטילים זה ב 29.9

ב 27 זה גיוס כלל צהלי כלומר נהגים,טבחים,פקידים ובלה בלה בלה

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...