Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירות רכב

iArielD

פוסטים מומלצים

אהלן כולם !

ממש טרי פה בפורום אבל יחסית ותיק ואוהב את עולם הרכב!

רציתי לדעת איך ניתן לקבל רכב מחברה לסקירה לטובת ולוג וסקירה לרשת?

האם צריך תעודת עיתונאי או משהו כזה או אחר ?

לא בקיא בחוקי הפורום, סורי אם זה לא הקטגוריה הנכונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב מדי פעם כתבות רכבמטעם אתר אינטרנט.

בהתחלה התחלתי לפרסם סקירות על רכבים שלי, של בני משפחה וחברים.

כשבטור הרכב שלי הצטברו 5-6 כתבות - התחלתי להיכנס לאולמות תצוגה של יבואני רכב, אם נפלתי על נציג מכירות חביב - ביקשתי ממנו שיעביר את הםרטים שלי למשרד יחסי הציבור איתו הם עובדים.

מאז אני בקשר מול חלק גדול מהיבואנים (בזמן האחרון עומס עבודה ומשפחה גרם לי להפחית מאוד את המינון), מתאם מול איש יחסי הציבור קבלת רכב למבחן, בדרך כלל ל-48 שעות או סופש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבע שנים התחלתי לכתוב באתר כיפה כתבות על רכבים.
התחלתי עם רכרב הליסינג הקודם שבדיוק סיימתי 3 שנים איתו, המשכתי ברכב הליסינג שהחליף אותו, ברכבים של המשפחה וחברים ואאחרי שהצטברו 7-8 כתבות רכב עברתי בכמה אולמות תצוגה וביקשתי טלפון ומייל של משרד יחסי הציבור, שלחתי להם מייל עם קישורים לכתבות שלי וכך קיבלתי הזמנות להשקות רכב ורכבי הדגמה.
אלה כתבות הרכב שלי באתר כיפה. אני עושה את זה כתחביב לצד עבודה במשרה מלאה, חיי משפחה וכו'. בתקופה האחרונה הורדתי הילוך (עוד מעט בעידן החשמלי הביטוי הזה יישמע כמו נפל האסימון).

שים לב שני קיבלתי במה דרך אתר כיפה, טתר מוכר וידוע בציבור הדתי.
היום יש מדיות אחרות להגיע לקהל קוראים או צופים. אני מציע שתתחיל לפרסם אפילו פה סקירות על הרכב שלך, רכבים של משפחה וחברים עם תמונות או סרטונים וכשתגיע ל-7-8 סקירות רכבים - תוכל לנסות להתקדם.

בהצלחה ותודה על הפרגונים של ידידי @discoTD5 ו- @פאר האורה 

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2024 בשעה 09:36, mottis כתב:

לפני כשבע שנים התחלתי לכתוב באתר כיפה כתבות על רכבים.
התחלתי עם רכרב הליסינג הקודם שבדיוק סיימתי 3 שנים איתו, המשכתי ברכב הליסינג שהחליף אותו, ברכבים של המשפחה וחברים ואאחרי שהצטברו 7-8 כתבות רכב עברתי בכמה אולמות תצוגה וביקשתי טלפון ומייל של משרד יחסי הציבור, שלחתי להם מייל עם קישורים לכתבות שלי וכך קיבלתי הזמנות להשקות רכב ורכבי הדגמה.
אלה כתבות הרכב שלי באתר כיפה. אני עושה את זה כתחביב לצד עבודה במשרה מלאה, חיי משפחה וכו'. בתקופה האחרונה הורדתי הילוך (עוד מעט בעידן החשמלי הביטוי הזה יישמע כמו נפל האסימון).

שים לב שני קיבלתי במה דרך אתר כיפה, טתר מוכר וידוע בציבור הדתי.
היום יש מדיות אחרות להגיע לקהל קוראים או צופים. אני מציע שתתחיל לפרסם אפילו פה סקירות על הרכב שלך, רכבים של משפחה וחברים עם תמונות או סרטונים וכשתגיע ל-7-8 סקירות רכבים - תוכל לנסות להתקדם.

בהצלחה ותודה על הפרגונים של ידידי @discoTD5 ו- @פאר האורה 

תודה רבה על המידע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...