Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדל בין מזגנים בתוך אותה החברה

jaguarr
שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

פתחתי לא ממזמן שרשור על מזגנים ביתיים והחלטתי ללכת כל מזגן תדיראן לכל חדר ואחד מיני מרכזי למטבח סלון

רציתי לשאול מה ההבדל בין הדגמים השונים של מזגן 1 כ״ס מלבד פיצ׳רים כמו וויפיי וטיהור אויר ?

האם איכות החומרים שונה? אמינות?

כי ההבדל במחיר לא כל-כך זניח

למשל

תדיראן אלפא 10 עולה1850

תדיראן סופרים 10 עולה כבר 2150

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא פרו. מזגן רגיל צלעות כחולות. יש לו גם טיהור אוויר. 

בסופריים. הצלעות מצופות זהב. טיהור אוויר. וצבעים של הפלסטיקה.

חושב לבן. כסוף. זהב. ואולי כחול?.

בדקתי באתר ולפי הנתונים הם זהים ב BTU. C.O.P

לי יש אלפא. הישן רגיל. מרוצה ממנו. היום אני לא גר בחדר הזה.

אבל שעובד הוא שקט מקרר\מחמם טוב.

אני העיתי לוקח תאלפא פרו.

• מעניין 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שמרבין המזגנים המיוצרים בעולם מסופקים ע"י 2 חברות ענק. Gree וmidea ורק מקבלים תוויות בהתאם לדורש.

מתוך התעניינות בדקתי בעליבאבא בכמה נמכר מזגן אינוורטר 1.5 כס עם וויפי - 900 שקל.

מישהו יודע מה ההשלכות לייבוא מסין מזגנים ל2 בתים לשימוש פרטי ולא למכירה?

סה"כ כ14 מזגנים לחדרים של 1-1.5 כס ו2 מיני מרכזי?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ ממידאה וגרי, יש עוד יצרניות ענק סיניות נוספות, האייר, הייסנס, AUX, צ'נגהונג, TCL ועוד.

אין מה להסתכל על מחירים בסין. מחיר מזגן בארץ כולל את מרכיב ההובלה ומרכיב האחריות, שני מרכיבים מאוד משמעותיים במחיר.

לדעתי האישית, זהו תחום שיש בו תחרות יחסית - ולכן אני לא מצפה שתוכל לחסוך הרבה כסף בייבוא אישי (בשקלול האחריות שלא תקבל).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...