Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם איזה ביטוח ליצור קשר? שלי או שלו?

שימו לב! השרשור הזה בן 962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו נכנס בי באשמתו. 

האם אני צריך ליצור קשר עם הביטוח שלו, או ליצור קשר עם החברת ביטוח שלי בליווי הפרטים שלו שיעשו את העבודה בשבילי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תיצור קשר עם הביטוח שלו - אם הם סגורים על זה שזה אשמת המבוטח שלהם הם גם יציעו לך להיכנס למוסך הסדר שלהם וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיצור קשר עם הביטוח שלך. להם אתה משלם והם אלו שיתנו לך שירות. אתה לא פונה לחברת הביטוח של צד ג'. אין לך ידע וניסיון והם יכולים לסובב אותך על האצבע הקטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2021 בשעה 14:18, yairw כתב:

מתעלק, אם לפותח השרשור יש רק צד ג', גם אז הוא יוכל לפנות לביטוח שלו? או רק במידה ויש לו מקיף?

בכל מקרה פונים לביטוח שלך ולא לביטוח של הרכב המעורב. בביטוח מקיף, גם הרכב המעורב יפוצה במידה והאשמה עליך וגם רכבך מבוטח. בביטוח צד ג', הביטוח שלך מכסה רק את הרכב המעורב, (כמובן רק במידה והאשמה עליך) ואילו רכבך אינו מכוסה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך רק ביטוח חובה וצד ג'. זה מספיק כדי להוציא אותך נקי מכל תשלום, במקרה שהאשמה היא 100% של הרכב המעורב. במידה ויש לך אשמה מסוימת שהכימות לכסף גבוה יותר מעלות ההשתתפות העצמית שלך, תשלם רק את גובה ההשתתפות העצמית.

מאחר ואני יוצא מנקודת הנחה שאתה לא שמאי רכב, לא בוחן תנועה ולא קורא מחשבות, הנח לחברת הביטוח שלך לנהל את הדיון מול חברת הביטוח של הרכב המעורב. לחברת הביטוח שלך יש את הידע, את הניסיון ואת הכלים להוציא אותך ללא נזק.

בכל מקרה, לפני שהם סוגרים מול חברת הביטוח השנייה, הם מחויבים להודיע לך על הסיכומים ולקבל את הסכמתך. 

אתה פונה רק לביטוח שלך וללא דיחוי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הסיבה שאני שואל, זה מצב תיאורתי שלמזלי עוד לא נקלעתי אליו, אבל מעדיף להיות חכם לפני ולא אחרי.

ברגע שיש לי חלק באשמה, אין ספק, פונה לביטוח,

אבל במקרה שמתנגשים ברכב שלי מאחורה, בפקק למשל ואין ספק שהמתנגש אשם ואף מודה בכך ואין נזק גופני לאף אחד מהנהגים, רק נזק לרכב, הביטוח שלי בכל זאת מטפל?

הרי אני משלם רק חובה וצד ג', ואין קשר במקרה הנ"ל לאף אחד מהכיסויים הביטוחיים

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yairw כתב:

ואין קשר במקרה הנ"ל לאף אחד מהכיסויים הביטוחיים

אתה לא משלם לחברת ביטוח עלומה, שאולי יום אחד תעשה תאונה עם רכב שמבוטח אצלה. אתה משלם לחברת הביטוח שלך, עבור ביטוח צד ג', שבמידה ותעשה תאונת רכוש רצינית של 20 אלף שקל, עם רכב אחר, מקסימום תשלם לחברת הביטוח שלך את ההשתתפות העצמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...