Jump to content

m3csl

 • הודעות

  138
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של m3csl

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. מכיוון שצבע כבר יש לי (שיצרנו אינו ידוע, להערכתי זה צבע של דו פון כי זה מה שהיה אצל הפחח שהביא לי אותו בזמנו) , עם איזה לכה כן היית מייעץ לי להשתמש שלא תמיס את הצבע? לגבי יסוד, האם ספריי יסוד של x2 טוב לזה?
 2. הבעיה עם הסרטון של chris fix הוא שאצלו הוא עובד על המשטח החלק של הפח.. אצלי זה בכיפוף של הטמבון. אזור יותר קשה ובעיייתי לציקון כזה. מעבר לזה, ואני לא יודע אם זה משנה, אצלי זה פלסטיק ואצלו זה תיקון על פח.
 3. האםניתן לקנות פריימר לא בספריי? סהכ הפגיעות לתיקון קטנות ובכמה מקומות, לא מתאים לבצע תיקון רחב עם ספריי
 4. בדיוק מהסרטון של כריס פיקס למדתי את השיטה.. לצערי אני לא יודע מי יצרן הצבע, קיבלתי אותו מהפחח כשאריות צבע של תיקון. מילאנו אותו בצנצנת קטנה. אגב, כמה יעלה תיקון מקצועי אצל פחח לפגיעות כאלה?
 5. ניסיתי לתקן בעצמי פגיעות צבע בטמבון פלסטיק אחורי. התוצאה הסופית זוועתית. אתאר פה את השלבים שעשיתי ואשמח לקבל הצעות והארות למה לא עשיתי טוב ואיך כן יכלתי להגיע לתוצאה טובה יותר. 1.בהתחלה ליטשתי את אזור הפגיעה וחוסר הצבע עם נייר לטש 800 על מנת שיהיה נקי מכל מיני פירורים וברי צבע שנותרו. 2.אחכ צבעתי עם מכחול עדין ביותר, מילאתי את האזורים שחסר בהם צבע, המתנתי יום בין השכבות, עד שהתמלאו החריצים ונוצרה שכבת צבע קצת יותר גבוהה מצבע הרכב המקורי. הצבע בו השתמשתי הוא צבע של הרכב שהשגתי מפחח שעשה לי תיקון פעם ונשאר לו צבע. 3. לאחר מכן ליטשתי שוב את האזור הצבוע עם נייר 800 בשביל ליישר אותו עם גובה צבע הרכב ולהגיע למצב שאם אני מעביר את היד אני לא מרגיש פערי גובה. 4. ליטוש עם נייר 1200 5. יישום לכה: השתמשתי עם לכה שקופה מבריקה של 2x. לא ריססתי כי האזורים קטנים. ריססתי כמות לתוך מכסה, וטבלתי בה צמרון שטוח. יישמתי על הצבע בעזרת נגיעות וכיסוי האזור הצבוע. כבר בשלב הזה שמתי לב שהלכה עצמה "מעוראת" את הצבע היבש ומורידה לי קצת מהצבע שכבר התייבש ולכן רואים בתמונות אזורים )חורים( עם חוסר צבע. בגלל התופעה הזו על השלבים הקודמים חזרתי כמה וכמה פעמים עד שהתייאשתי והבנתי שזה לא יהיה מושלם. 6. ליטוש הלכה להשגת משטח חלק עם גובה אחיד באמצעות ניירות 800, 1200, 2000, 3000, ולסיום 5000. 7. יישום פוליש עם פד אפליקטור ידני. התחושה כשמעבירים את היד מאוד חלקה ולא מרגישים )כמעט( מעברים בין האזור הצבוע לסביבתו. אבל כמו שרואים בתמונות - התוצאה זוועתית ולא טובה בכלל... מעבר לכך )לא רואים בתמונות( באזורים שהעברתי את נייר הלטש עכשיו יש סימני שפשוף וחוסר ברק, איך משפרים אותם? אשמח לעצות ושאר הארות והערות
 6. קיבלתי דוח חניה , בדוח צויין מספר הרכב שלי והדגם שלו אך הצבע שצויין בדוח לא תואם - כתוב כחול בהיר בעוד הרכב שלי אפור כסוף. האם יש עילה לביטול הדו"ח ? הגשתי בקשה מול העירייה הרלוונטית שישלחו לי תמונה של העבירה והם החזירו לי תשובה שבקשתי נדחתה "מאחר ולא נמצאה עילה לביטול הד"וח". נשמע כמו תשובה גנרית ושהם כלל לא קראו את בקשתי לקבל תמונה. בהמשך המכתב צויין שיש לי אפשרות או לשלם את הקנס או להשפט תוך 30 יום מקבלת המכתב.. מה אומרים ?
 7. נכנסתי ביציאה מהחנייה בנסיעה לאחור ברכב עובר. הפגיעה אצלו כוללת כמה שפשופים בדלת האחורית ועיקום קל בפח. מסתבר שזה רכב חברה , והם פנו למוסך מורשה של VW לנסות לתקן את זה . המוסך מצידו אומר שהפגיעה היא באזור הכיפוף העיצובי של הדלת והם לא מצליחים למשוך את זה החוצה ולהחזיר את הדלת למצבה הקודם ונדרשת החלפה של דלת בעלות של כמה אלפי שקלים. האם למוסך המורשה יש אינטרס להחליף את כל הדלת ולא להתעסק עם תיקוני פחחות קטנים ולכן זו תשובתם ? האם בתוך האשם יש לי מילה ואני יכול לבקש מהם ללכת לפחח אחר לבדוק את דעתו ? מצב תמונות להמחשה של הפגיעה
 8. וכל לכה מבריקה תתן לי אפקט זהה למה שיש במקור באוטו ? כי אני מפחד שיהיו הבדלי צבע \ גוון \ ברק שרק יבליטו את התיקון
 9. יש לי כמה שפשופים ופגיעות בפינות הזוויתיות של הטמבון שעברו את עובי הצבע. אני רוצה לתקן את הצבע ויש לי בקבוק צבע מקורי של הרכב (מתיקון קודם שעשו לי בעבר). בשביל לאטום את הצביעה צריך ליישם שכבת לכה , לא מצאתי היכן לקנות לכה בנפרד .. אשמח לקבל המלצה למוצר שייתן מענה לזה . לדוגמא במוצר הבא יש באחד הצדדים צבע ובשני לכה .. איפה ניתן להשיג רק את הלכה ? https://www.duplicolor.com/product/scratch-fix-all-in-1-exact-match-automotive-touch-up-paint/
 10. האם במקרה ויהיה כדאי לערב ביטוח יהיה אפשרי לכלול את הנזק שנגרם לריכבי באותה תאונה. אצלי זה שפשופים וצבע בלבד בטמבון.
 11. נכנסתי ברוורס באוטו הזה.. כמה יעלה תיקון כזה? שווה לערב ביטוח? קשה אולי לשפוט מהתמונה אבל יש שם כמה שפשופים ומעיכה של הפח. )הכתם העליון ביותר זה קקי של ציפור(
 12. הרכב עבר פגיעה מרכב אחר ונכנס למוסך השמאי שיגיע להעריך את הנזק הוא שמאי שמקובל על שתי חברות הביטוח (שלי ושל הפוגע).. ככה לפחות הבנתי שזה אמור לעבוד. התיקון התחיל למרות שהשמאי טרם הגיע להערכה. האם עלי להיות נוכח כשהשמאי מגיע ? יש לי נקודת מקח מולו ? או מה שהוא קובע קדוש ? כי אם תהיה ירידת ערך אני הרי רוצה שהיא תהיה כמה שיותר גבוהה.
 13. זה מה שאומר החוק? כי אם אני לא טועה אם הפוגע מציע לי פיצוי הוגן אני לא יכול לתבוע את הביטוח שלו בניגוד לרצונו. אגב זה לא בהכרח נכון שמוסך מטעמו זה הכי זול, הוא מציע מוסך של מישהו שהוא מכיר פשוט.
 14. רכב פגע ברכב של אישתי בחנייה וגם לפגיעות פח ושפשופים. הוא מעדיף לא להפעיל ביטוח ורוצה להפנות אותנו לבצע את התיקון במוסך מטעמו על חשבונו. איך מתנהלים במקרה כזה? איך אפשר לדעת אם תביעת ביטוח היתה מובילה להחלפת החלקים הפגומים או לתיקונם?
 15. הקטע שזה לא הצבע של האוטו. האוטו אפור בכלל. רק הפאנלים האלה שחורים.
×
×
 • תוכן חדש...