Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עובר להורים בראש כאשר הם קונים לילדים שלהם אופניים חשמליים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק לפני מספר דקות חזרתי הביתה לאשדוד ונכנסתי עם האוטו דרך הכניסה הדרומית. לכל הלא אשדודים בפורום שלא מכירים את הכניסה הדרומית מדובר בכביש ישר עם 4 נתיבים כאשר אחד מהם הוא נת"צ ומספר צמתים מרומזרות. פתאום עובר לידי ילד שנראה לא יותר מבן 13-14 על אופני הרים שהרכיבו להם מנוע חשמלי. הילד נוסע - אני לא מגזים - במהירות 70-80 קמ"ש. כן, 80 קמ"ש. בדקתי. ובלי קסדה. לא שהיא הייתה עוזרת לו במקרה של תאונה, אבל עדיין.  לצערי אין לי מצלמה ברכב אז אין תיעוד. 

פתאום הפכתי להיות מאוד סקרן מה עובר בראש להורה שנותן לילד שלו דבר כזה. לדעתי מדובר בדרך מתוחכמת להרוג את הילד בלי להיות מואשם ברצח. מה אתם אומרים? 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חוסר מודעות ותמימות.

זה באמת מה שאני חושב.

אני מאמין שאלה שנותנים לילדים שלהם לרכב על אופניים כאלו :

לא מודעים ליכולות של האופניים,

חושבים ש'אם לחברים שלו יש אז מה כבר הסיפור',

תמימים כשהילדים מבטיחים להם לרכב רק על 15 קמ"ש ורק בשבילי אופניים.

מעבר לזה יש סיבות קצת יותר פילוסופיות שנעות מ"לא משתלטים על הילד" עד "קונים לילד הכל כפיצוי על זה שאנחנו כהורים _____ (השלם את החסר)."

בכל מקרה, באזור שאני גר בו נערים כמו שתארת ברוב המוחלט של המקרים מגיעים עסקת חבילה עם כובע נייקי וחולצת אדידס. ואז הסיבות כבר יותר מובנות, לפחות לי. זה הילדים של אותם הורים שנוסעים בג'יפ כשאין להן כסף לקרטיב ענבים. שופוני.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עובר להם בראש, אם בכלל משהו עובר או יכול לעבור שם.

אני אישית מכניס לילדים מראש מגיל אפס שכל דבר על שני גלגלים שהוא לא אופניים רגילים - לא חשמליים (אופניים זה זכר, אגב) זה המוות השחור. משתדל לעשות זאת בצורה שלא תגרום לאפקט בומרנג בעתיד (אני מקווה).

אגב, שניצל, במקומך אני הייתי מתקין, לא מחר - אלא שלשום, מצלמה אחת קדימה ואחת אחורה, או כזו המצלמת קדימה ואחורה יחד. זה לפעם שיהיה לך מפגש צפוף עם כזה דגנרט שנוסע נגד כיוון התנועה בחושך ללא תאורה וללא קסדה, והסרטון שלך יהיה אולי הדבר היחיד שיפריד בינך לבין שנים של אכילת שניצלים בכלא.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 3

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אנחנו אומרים?

מי שמסתובב באשדוד עלול לטעות ולחשוב שעל העולם מלא באשדודים...

בשכונות טובות (רמז: לא באשדוד) הילדים מסתובבים עם קסדה. מתבגרים מרדנים זה כבר סיפור אחר, חוצה זמנים ומקומות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

אגב, שניצל, במקומך אני הייתי מתקין, לא מחר - אלא שלשום, מצלמה אחת קדימה ואחת אחורה, או כזו המצלמת קדימה ואחורה יחד. זה לפעם שיהיה לך מפגש צפוף עם כזה דגנרט שנוסע נגד כיוון התנועה בחושך ללא תאורה וללא קסדה, והסרטון שלך יהיה אולי הדבר היחיד שיפריד בינך לבין שנים של אכילת שניצלים בכלא.

שום סרטון לא יעזור לך/לי. הנהג תמיד יהיה אשם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

מה אנחנו אומרים?

מי שמסתובב באשדוד עלול לטעות ולחשוב שעל העולם מלא באשדודים...

בשכונות טובות (רמז: לא באשדוד) הילדים מסתובבים עם קסדה. מתבגרים מרדנים זה כבר סיפור אחר, חוצה זמנים ומקומות.

אני מסתובב על בסיס יומי כמעט בשוהם, מקום מספיק 'איכותי'?

לדעתי כן, עדיין אני רואה גם שם ילדים עם אופניים חשמליים (או רגילים) וחלקם בלי קסדה.

אבל כן, באופן כללי אני רואה שם יותר ילדים עם קסדה מאשר בבאר שבע (וההורים שלי עוד גרים באיזור טוב של באר שבע).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר קראתי כתבה עם רופא אורטופד או משהו בסגנון -> הוא אומר במפורש : אני יודע שאופניים חשמליות מסוכנות. אני רואה את התוצאות במיון. אבל אם הילד שלי ירצה אופניים חשמליות - אני לא יכול להתנגד.

שורה תחתונה - אנשים נכנעים לדרישות של הילדים שלהם כי הם נכנעים לכל מיני מניפולציות שהילדים עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, כלתי חזרה עם מסר דומה מהרוטציה במיון באיכילוב, עם הבדל אחד: לא אופניים, קורקינט.

אתמול ההרפתקה שלי מול אופניים חשמליים היתה ביציאה מכביש 22, לא פחות. למי שלא מהיר - זה כביש מהיר. רוכב אופניי שרכב בשול ובאיזה שלב, כשהשול צר, נכנס לתנועה העיקרית.

בקיצור, אני לא מבין מדוע הדו"ג החשמליים אינם מחייבים, כמו כל רכב מנועי, רישוי הנהג, רישוי הרכב (כולל לוחית זיהוי) וביטוח. ההסברים שעולים על דעתי הם שמקורבים עוסקים בייבוא ושלמשטרה אין האמצעים לאכיפה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, קורן בן אשר כתב:

אני אישית מכניס לילדים מראש מגיל אפס שכל דבר על שני גלגלים שהוא לא אופניים רגילים - לא חשמליים (אופניים זה זכר, אגב) זה המוות השחור. משתדל לעשות זאת בצורה שלא תגרום לאפקט בומרנג בעתיד (אני מקווה).

זה יכול להיות כמו שאומרים שגראס זה סם מעבר.

מפמפמים לילד מגיל 0 כמה שזה איום ונורא, הוא גדל, מגלה שחלק גדול מהסביבה עושה את זה, כולם אנשים נורמטיביים לגמרי, ואף אחד לא מת/בכלא/בלי שיניים בצומת, אז הוא מגלה ששיקרו לו, ואם גראס זה לא נורא, אז גם דברים יותר קשים זה לא נורא, ואז באמת מגיעים למצב של מוות/כלא/בלי שיניים בצומת.

מה שאני מנסה להגיד, זה שיכול להיות בקפייר לגישה של "מוות שחור".

לפני 5 שעות, guya72 כתב:

בעבר קראתי כתבה עם רופא אורטופד או משהו בסגנון -> הוא אומר במפורש : אני יודע שאופניים חשמליות מסוכנות. אני רואה את התוצאות במיון. אבל אם הילד שלי ירצה אופניים חשמליות - אני לא יכול להתנגד.

שורה תחתונה - אנשים נכנעים לדרישות של הילדים שלהם כי הם נכנעים לכל מיני מניפולציות שהילדים עושים.

זה גם מה שאני חושב שעובר בראש לאותם אנשים - הם לא מסוגלים להגיד לא לילדים שלהם, ואז הילד מהר מאוד מגלה על איזה כפתורים אפשר ללחוץ כדי לקבל מה בא לו. אופניים חשמליים - בטח, העיקר שלא ירגיש רע עם עצמו. התחיל לעשן - אמא תקנה לו גם סיגריות, וגם אלכוהול לאירוע בר מצווה שעלה יותר מהרכב המשפחתי.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

שום סרטון לא יעזור לך/לי. הנהג תמיד יהיה אשם. 

זה לא נכון.

אחת הסיבות שגרמה לי לקנות מצלמה (היתה אחת והתקלקלה. ולא היה לי כוח לקנות עוד אחת)

זה בגלל שילד *** עם אופניים חשמליות השתולל בכביש. אני הייתי כ100 מטר אחריו (אולי יותר. היה ממש מרחק) ופתאום הוא נפל.

והוא התחיל לצעוק עליי שפגעתי בו (כאמור. אפילו לא הייתי קרוב)

ברחתי משם מתוך תקווה שלא יספיק לצלם מספר או משהו.

אחרי שעה כבר קניתי מצלמת רכב שוב.

אם היה סרטון שהוא נופל לבד אחרי שהוא השתולל בכביש. לא הייתי חושש בכלל

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמצלמה ברכב הייתה אולי עוזרת לך זה להתמודד עם האשמות שווא. 

אם היית פוגע בו שום מצלמה לא הייתה עוזרת לך. אתה אשם. תמיד. גם אם הוא נסע בלילה, בלי תאורה במהירות 100 קמ"ש ונגד כיון התנועה. זה מה יש.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה פעמים עקפתי באילון שליחים של וולט שרכבו להם בין קקל לרוקח - איפה שאין בכלל שול, כי הכביש בשיפוצים. כמובן שאסור להם להיות שם. הפופולריות של קורקינטים ואופניים חשמליים בישראל עצובה וצפויה מאוד בו"ז. 

אנחנו לא פראיירים לדווש כמו האלו בהולנד או דנמרק. חם מדי ולהזיע לחלשים. למזלנו יש פתרון קסום שמאפשר להתעלם מכל חוק ונורמה ולהגיע ממקום למקום ב-15 דק'. כיף כמעט כמו לעשות אקזיט בסטארטאפ, לא?

לפני 4 שעות, sperial כתב:

דרך אגב, כלתי חזרה עם מסר דומה מהרוטציה במיון באיכילוב, עם הבדל אחד: לא אופניים, קורקינט.

נו אופנס, אבל אני מת על הנונשלנטיות שבה אתה מצליח להזכיר כמה המשפחה שלך מוצלחת כמעט בכל שרשור.

זה טוב כמעט כמו הואגיו. באמת.

• אהבתי 3
  • מצחיק 4
  • מעניין 3
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

נו אופנס, אבל אני מת על הנונשלנטיות שבה אתה מצליח להזכיר כמה המשפחה שלך מוצלחת כמעט בכל שרשור.

מאין לך לדעת מה כלתו עושה שם? אולי היא המנקה. אולי עוד שנתיים היא תהיה גרושתו. אולי היא נראת ככה שתעדיף לתת עבודה באגזוז של הרכב שלך ולא אצלה.  

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, אם המשפחה שלו היו מובטלים מקצועיים שמשלימים הכנסה באיסוף גרוטאות ברזל, הייתם מרגישים יותר טוב עם עצמכם?

שיתגאה, good for him

• רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...