Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנדסאי? מהנדס? מעבר בין השניים?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התייאשנו כולנו כבר.

אני לא אשקיע בזה זמן,כי אני בטוח שגם אם אעלה לפה הסברים מנומקים ומפורטים בצירוף 3 מאמרים רלוונטיים אתה עדיין תפסול את זה כי "לא עושים ככה".

מכיר את הטייפקאסט,שום דבר אף פעם לא ייצא לי מזה חוץ מבזבוז זמן...

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • רעיון גרוע 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

יש פה חוסר הבנה של 2 הצדדים שכל אחד עובד בצורה שונה והכל בסדר.

בגלל זה ביקשתי הסבר ולא סיסמאות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות אבל יש מרחק שנות אור מללמוד הנדסאי במכללת "עתיד" לבין לעבור ללימודי הנדסה בטכניון. אפשר להתקבל להנדסה בבראודה ממה שאני יודע, אבל כעקרון גם אם תלמד הנדסאי בטכניון, זה ממש לא מעניין את הטכניון עצמו - ואתה עדיין תצטרך פסיכומטרי ובגרויות וכל הדרישות הרגילות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Yossi dashti כתב:

לא קראתי את כל התגובות אבל יש מרחק שנות אור מללמוד הנדסאי במכללת "עתיד" לבין לעבור ללימודי הנדסה בטכניון. אפשר להתקבל להנדסה בבראודה ממה שאני יודע, אבל כעקרון גם אם תלמד הנדסאי בטכניון, זה ממש לא מעניין את הטכניון עצמו - ואתה עדיין תצטרך פסיכומטרי ובגרויות וכל הדרישות הרגילות.

אחרי כל הדיונים והויכוחים שהיו פה נראה לי הוא מתלבט אם לעבור ללמוד כבר לק ג'ל.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, rev-Match כתב:

קיבלת והחלטת להיצמד לססמה שזה כלי ניתוח.

שואל שוב. העלת את התכן והרצת אנליזה. קיבלת תוצאות ואז מה עושים איתן?

התוכנה משנה מה שהיא רוצה, אתה יושב ומחליט מה לשנות או שאומרים נוציא ככה ונראה מה יקרה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

שואל שוב. העלת את התכן והרצת אנליזה. קיבלת תוצאות ואז מה עושים איתן?

לא העלית תכן והרצת אנליזה.

התוכנה מכתיבה את התכן.

נתתי דוגמה של משטחים,בחרת להתעלם כצפוי.

ייצא לי לחקור טיפה בתואר הראשון אפשרויות לאנליזות רעש,ושוב אותו קונספט,אתה זורק משהו כללי והתוכנה מוציאה לך משטחים ופרמטרים.

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

התוכנה משנה מה שהיא רוצה, אתה יושב ומחליט מה לשנות או שאומרים נוציא ככה ונראה מה יקרה?

אתה אומר "נוציא ככה כי זה מה שהתוכנה הכתיבה והיא יודעת לחשב את זה בזמן שאני יודע אולי לנחש".

למה אתה תדע יותר טוב?על בסיס מה? תחושת בטן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין מה אני שואל.

קיבלת נתונים מהאנליזה. היא מיישמת אותם לבד או שאתה לוקח את הנתונים ומעבד אותם לכדי פיתרון?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אחרי כל הדיונים והויכוחים שהיו פה נראה לי הוא מתלבט אם לעבור ללמוד כבר לק ג'ל.

בדקתי במכללת חנטריש באל-עריש, יש תנאי קבלה נוחים מאד עבורי אבל זה קצת רחוק לי מהבית.

בנוסף, אצלהם אין אפשרות של השתלמות ביצירת צמות בגב ואפילו לא עיצוב גבות לבוהן, שזה טיפול די פופולרי לפי מה שראיתי.

אצל כולם אבל אני צריך לרכוש תיק איפור שעולה לא מעט, שאלתי אם אפשר לבנות במקום ואמרו לי שרק אם אעשה אחד מקצועי למהדרין ממתכת אז כן. 

בקיצור, אני חושב ללמוד הנדסאי מכונות כדי שאוכל להבין איך מייצרים כזה תיק ממתכת, ולתכנן אחד מקצועי כדי שאוכל להתקבל ללימודי הלקג'ל ולפתוח את הקריירה השנייה שלי ברגל ימין עם גבות בבוהן! 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, ברווז כתב:

בדקתי במכללת חנטריש באל-עריש, יש תנאי קבלה נוחים מאד עבורי אבל זה קצת רחוק לי מהבית.

בנוסף, אצלהם אין אפשרות של השתלמות ביצירת צמות בגב ואפילו לא עיצוב גבות לבוהן, שזה טיפול די פופולרי לפי מה שראיתי.

אצל כולם אבל אני צריך לרכוש תיק איפור שעולה לא מעט, שאלתי אם אפשר לבנות במקום ואמרו לי שרק אם אעשה אחד מקצועי למהדרין ממתכת אז כן. 

בקיצור, אני חושב ללמוד הנדסאי מכונות כדי שאוכל להבין איך מייצרים כזה תיק ממתכת, ולתכנן אחד מקצועי כדי שאוכל להתקבל ללימודי הלקג'ל ולפתוח את הקריירה השנייה שלי ברגל ימין עם גבות בבוהן! 

אל תשכח את האנליזות בדרך. או את התכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנליזות לצבע לא עושים ככה.

אנליזות לצבע עושים עם מכשירי ספקטרומטרייה יעודיים.

לגבי אנליזות למברשת ולפינצטות, אין לי מידע.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אתה לא מבין מה אני שואל.

קיבלת נתונים מהאנליזה. היא מיישמת אותם לבד או שאתה לוקח את הנתונים ומעבד אותם לכדי פיתרון?

לא סגור על זה ועל מה אני מקבל מהתוכנה,לא זוכר וזה תלוי תוכנה.

אם אתה מקבל נקודות/משטחים/כל דבר שהוא לא solid body יש עוד עיבוד לעשות.

התאמה למוצר-אם אתה צריך לתפוס את החלק אז הברגות וכו'.

אבל התוכנה פולטת לך את הגיאומטריה,שזה רוב התכן ולא ההשלמות.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...